Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Otóż parę dni temu zasiliłem konto kwotą w wysokości 115zł gdyż, ponieważ chciałem kupić grę pt.: "Trine".

Nie udało mi się tego dokonać ponieważ wyświetlił mi się komunikat:

"The credit card information is not valid..." dalej nie pamiętam ale było tam coś żeby sprawdzić dane wpisane na karcie.

Wszystko oczywiście było ok, ale problem się powtarzał, więc postanowiłem sprawdzić inną padło na Battle tank. Ku mojemu zdziwieniu udało się i mam już grę na dysku.

 

Po paru dniach nic się nie zmieniło postanowiłem dodać pieniądza manualnie. Próbuje 100zł nic 60 nic 40 nic 20 weszło no to jeszcze raz jest 40 no to jeszcze 60 i jeszcze i nic zostało na 60 zostało mi na koncie 18zł. Na koncie mam 60 trzeba 9 zł ale i tak komunikat jest ten co na początku.

 

O co w tym wszystkim chodzi?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niestety coraz więcej contentu, którego nie ma na polskim PSS(ostatnio DLC do Fallouta). Prędzej czy później trzeba będzie nabyć zdrapkę. I tu pytanie - jak się dodaje kasę ze zdrapki? Jednorazowo czy można zasilać nią konto tak jak kartą?

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Rozmawiałem właśnie z użytkownikiem tego forum i nie będę podawac jego nicka, że tydzień temu wyrzuciło go z playstation store tak po prostu. Nie mógł wykonac żadnejj onlineowej akcji typu Logowanie się do PsStore, założenia konta, przeglądarkę internetową. Po telefonie do Sony tego użytkownika, okazało się ze dostał on permanentnego bana na konsolę za kupienie czy też posiadanie gry niezakupionej na swoim koncie, konta nie usunęli lecz konsola nadaje się już tylko do grania bez możliwości łączenia się z siecią czy tym bardziej graniem przez siec. Z konta będzie mógł korzystac dopiero po zakupieniu nowej konsoli !

 

Sony widocznie zabrało się za składkowiczów, choc jak mi wiadomo to opcja Share swoich gier była legalna(może się mylę jak tak to mnie naprostujcie). Tak o to dzieją się nieciekawe rzeczy na polskim poletku konsolowym.

 

Tekst ten proszę odbierac jako taką przestrogę lub wystopowanie z tym procederem bo bany mogą stac się zjawiskiem częstszym. Dodam iż osoba której konsola została zbanowana posiada ponad 30 gier na dysku zakupionych właśnie w taki sposób.

Odnośnik do komentarza

Polski oddział Sony ma dużo do gadania akurat, oni są od sprzedaży itp, a nie od egzekwowania takich dziwnych rzeczy. Zresztą, ja tam się kłócić nie będę, jakieś dziecko was ściemnia i macie pełne gacie.

EDIT: tez mogę powiedziec, że dostałem bana na PSN, bo wygrałem w KZ2 10 meczy pod rząd. xD. Idiotyzm. Bez dowodów nie ma co się stresować. jest luzik.

Edytowane przez Hysz
Odnośnik do komentarza

Już sprawa stała się bardziej klarowna, po kolejnym telefonie do sony okazało się, że ban nie został dany za ściągnięcie gry z nieswojego konta lecz kupno z innego. Wyglądało to tak iż osoba udostępniła mu konto w celu by kupił z jej konta jakąś grę w tym wypadku 36 zł i za zakup gry z nie swojego konta otrzymał permanentnego bana.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Płaci ktoś z Was kartą debetową z mBanku ? tą niebieską z delfinem, działa ? bo mi nie przyjmuje na US czy UK.

Na USA działa na 101% a na UK żadna Ci nie zadziała z tych co są w Polsce.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

pozostałe już mi działają - wpuszcza mnie również normalnie do PSN, tylko PSStore mam zablokowany. Wcześniej miałem właśnie komunikat o maintenance, obecnie ma już tylko info o tym, że usługa wybrana nie jest dostępna z mojego regionu

 

lipa Kris, boje się, że się hamburgery wycwaniły

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...