Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

O gash... Mistrzu ironii... Płaciłeś nią już? Gdzie indziej działa? Może masz limity? Może nie jest aktywna? Masz wystarczające środki na koncie?

P.S. Te z WBK bez problemu działają na USA/Kanadzie i PL PSS jeśli - nie masz limitów i jest aktywna będzie działać :)

 

Czarną też Ci dali jołki z WBK? ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

O gash... Mistrzu ironii... Płaciłeś nią już? Gdzie indziej działa? Może masz limity? Może nie jest aktywna? Masz wystarczające środki na koncie?

P.S. Te z WBK bez problemu działają na USA/Kanadzie i PL PSS jeśli - nie masz limitów i jest aktywna będzie działać :)

 

Czarną też Ci dali jołki z WBK? ;)

Dzięki. Płaciłem i w sklepie i w PL PSS. Mam limit(500 zł,bo lubię przesadzić). Aktywna. Mam środki. Dostałem czarną. ;)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

To i ja o coś zapytam. Jak sprawdzić ile slotów ściągania ma jeszcze dana gra? Bo mam Battlefielda 1943, ale nie mam pojęcia czy był ściągany już 4 razy czy 5. Sam też mam go na swojej konsoli. Jest gdzieś jakaś opcja pokazująca mi np., że "ta gra została ju ż ściągnięta 4 razy na 5 możliwych"? Z góry dzięki za info. ;]

Odnośnik do komentarza

To ja mam kolejne pytanie...

 

Właśnie dzisiaj postanowiłem kupić trochę więcej gier na PSStore. Dokładnie - 8. Łączna kwota to około 90$ (US PSS).

Pierwsze 5 gier zakupiłem normalnie. Ostatnie 3 jednak nie mogę kupić. Na koncie mam spokojnie wystarczającą ilość pieniędzy, a jednak wyskakuje mi error "The credit card information is not valid" itd. - sprawdziłem, wszystko jest dobrze wpisane, a poza tym przecież parę minut wcześniej inne gry kupowałem i nic nie zmieniałem, więc jak mogą być źle podane informacje? Wie ktoś o co chodzi? Konto mam w mBanku. To ograniczenie mojego banku czy sklepu Sony?

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze dzienny limit transakcji (ilościowy a nie kwotowy) Nie wiem do końca ale prawdopodobnie każdą grę traktować może jako osobny zakup. Zmieniasz ten limity tylko i wyłącznie dzwoniąc na mLinię. Domyślnie jest chyba właśnie pięć dziennie :)

Odnośnik do komentarza

Zmieniło się cos ostatnio jeśli chodzi o karty? Moja Visa z Milenium zawsze na luzie działała na USA i PL pss, a dziś jak chciałem kupić Hustle Kings to najpierw ją zatwierdziło a przy finalnym potwierdzeniu odrzuciło :/. Dodatkowo w History Transacion dopisało, że PSS pobrało 0zł z mojej karty. Wie ktoś co jest grane?

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Mam Kartę Płatniczą Master Card Debit paypass z Alior Banku. Bez problemu doładowałem sobie konto w polskim koncie; nie mogę tego jednak zrobić w US. Karta nie przechodzi weryfikacji przy "sprawdzaniu" mojego fikcyjnego amerykańskiego adresu. Ktoś coś poradzi?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...