Skocz do zawartości

Ustawki pod osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę zrobić " Custom Player - 1st ranked win " oraz "5 consecutive ranked win " (brakuje mi tam kilku ostatnio straszne mastery graja w virtua ) poza tym powiedział byś mi jak zrobić achy "beat all female pro players" to trzeba na exhibition jeśli nie to jak bo próbowałem i nie mogę tak samo "won using all female pro players" .....

Odnośnik do komentarza

Custom Player - 1st ranked win oraz 5 consecutive ranked win to rankingowe achivy i może być problem (też ich nie mam), bo weź traf na siebie. Raz okay może się udać ale 5 razy pod rząd ? Cięzko.

 

beat all female pro players i won using all female pro players robiłem tak:

exhibition, 1 set, ja serwuję i, poziom easy i po kolei grałem każdą zawodniczką i zawodnikiem. Jak każdym rozegrasz przynajmniej jedno zwycięskie spotkanie, achiv powinien wpaść

Odnośnik do komentarza
Custom Player - 1st ranked win oraz 5 consecutive ranked win to rankingowe achivy i może być problem (też ich nie mam), bo weź traf na siebie. Raz okay może się udać ale 5 razy pod rząd ? Cięzko.

 

beat all female pro players i won using all female pro players robiłem tak:

exhibition, 1 set, ja serwuję i, poziom easy i po kolei grałem każdą zawodniczką i zawodnikiem. Jak każdym rozegrasz przynajmniej jedno zwycięskie spotkanie, achiv powinien wpaść

 

 

No właśnie próbowałem to tak zrobić to tak. Gram Np sharapova vs. sharapova i tak ze wszystkimi zawodniczkami. Powinny wpaść dwa achy nie wpadł żaden. Więc próbuje inaczej biorę jedną zawodniczkę z początku listy i ostatnią i tak jadę jedna po jednej pokonałem wszystkie wszystkimi i nadal ach nie wpadł. Jest coś nie tak ? Jak zrobić też " 1st custom player win " robie wszystko zgodnie z opisem. Biorę np blake i mojego stworzonego gracza w exhibition. Ustawiam wszystko pokonuje go acha nie ma..... Jak odblokować też tych graczy typu king i wszystkie korty( są za to achy). Sorry ,że tak cię męczę i tak dużo pytań zadaje ale ta gra jest strasznie wkurzająca przynajmniej dla mnie jeśli chodzi o achy.

Odnośnik do komentarza
No właśnie próbowałem to tak zrobić to tak. Gram Np sharapova vs. sharapova i tak ze wszystkimi zawodniczkami. Powinny wpaść dwa achy nie wpadł żaden. Więc próbuje inaczej biorę jedną zawodniczkę z początku listy i ostatnią i tak jadę jedna po jednej pokonałem wszystkie wszystkimi i nadal ach nie wpadł. Jest coś nie tak ? Jak zrobić też " 1st custom player win " robie wszystko zgodnie z opisem. Biorę np blake i mojego stworzonego gracza w exhibition. Ustawiam wszystko pokonuje go acha nie ma..... Jak odblokować też tych graczy typu king i wszystkie korty( są za to achy). Sorry ,że tak cię męczę i tak dużo pytań zadaje ale ta gra jest strasznie wkurzająca przynajmniej dla mnie jeśli chodzi o achy.

 

bierz pierwszą zawodniczkę i graj po kolei, z pierwszą, potem z drugą itd. jak skończysz bierzesz drugą zawodniczkę i grasz z pierwszą, drugą itd.

To samo z facetami i powinien wpaść

 

1st custom player win - tylko mecze rankingowe !

king i duke - grasz turniej (easy, 1 set, ty serw) i musisz dojść do finału bez straty punktu i:

- by odkryć jednego wygrywasz finał turnieju i po tym masz pojedynek z nim (chyba nawet wygrać nie trzeba by go odkryć, ale mogę się mylić)

- by odkryć drugiego w finale musisz prowadzić 40-0, przegrać 3 piłki do stanu 40-40 i wygrać. reszta jw.

 

SEGA standardowo ma w(pipi)iające achivy i handicap.

 

 

NBA STREET Homecourt

 

Online Showdown

Play 10 Games Online.

King of the Court

Win 10 consecutive games in Online.

70 Punktów

 

Dwa achivy. Za 10 meczów online i 10 meczów wygranych pod rząd.

Można robić nierankingowe, więc prościzna.

Edytowane przez Kroolik
Odnośnik do komentarza

Zaczynam HARD w "The Darkness" i gdy skończe to będe potrzebował pomocy przy achievach online. Ktoś sie pisze ?

 

EDIT 1:

Dante ja bede grać multi w Darkness ale nie mam teraz golda a pod ręką only 2 kody na 48h. aby zrobić wszystkie achievy online potrzeba grać w CTF min.3 osoby. Zajmie to ok . 9 godzin grania dla 1 osoby. Total hardcore ale ja sie pisze i juz kogoś szukam na x360a.org.

 

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza
Zaczynam HARD w "The Darkness" i gdy skończe to będe potrzebował pomocy przy achievach online. Ktoś sie pisze ?

 

EDIT 1:

Dante ja bede grać multi w Darkness ale nie mam teraz golda a pod ręką only 2 kody na 48h. aby zrobić wszystkie achievy online potrzeba grać w CTF min.3 osoby. Zajmie to ok . 9 godzin grania dla 1 osoby. Total hardcore ale ja sie pisze i juz kogoś szukam na x360a.org.

 

Mówisz o Darkness?? Jeśli tak to wystraczą 2 osoby do grania i co smieszniejsze, moga te 2 osoby być w 1 druzynie, a w drugiej 0 osób. Raz Ty biegniesz po flagę, raz kumpel i obaj dostajecie jedną wygraną z każdym kolejnym meczem :) Chyba tylko 1 achievement jest który wynaga 4 osób (żeby przeżyc cały mecz bez killa czy jakos tak).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...