Skocz do zawartości

Ustawki pod osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

Achievementy za mapki w Splinter Cell są banalne. Nad rangami trzeba TROOOCHE popracować. Natomiast CO-OP multi zrobić na złoto jest hardcorowo (szczególnie niektóre plansze). Trzeba duuuuużo cierpliwości, powtarzania 50x danej planszy, kombinowania oraz 3 NAPRAWDĘ dość dobrych graczy, którym będzie na tym zależało (ja po pierwszej planszy chciałem się poddać, ale nie dałem się złamać no i dało to efekty :) )

Odnośnik do komentarza

Dobry

 

Szukam ludu (dokładniej conajmniej 7 osób (!!)) dla acziwka w Team Fortress 2 (zagraj z conajmniej 7 osobami z listy partyjke pełną). Do tego miałbym na liście osoby co grają w TF2 :).

W tej chwili mam Orange Box pożyczonego koledze, ale i tak pośoiechu nie ma, najpier musi sie znaleśc te 7 osób, na ostatnich stronach nie widziałem nikogo o podobnej chęci zdobycia tego acziwka, więc tym bardziej moze to troche potrwać. Jak sie uda zebrać naraz wystarczającą ilość osób to zagramy jedną partyjke żeby każdy każdego miał w logach i dodał do listy, i 2gą jusz dla acziwmenta.

 

Muj nick to Stahorro, co i tak jest wiadomo przez playersbara na dole i dopisku z lewej, ale dla tych z gorszymi oczami podaje.

 

Aha jak by co moge komuś pomuc w acziwmentach online do Gears of War, nie wiem Crackdowna (Ale sam jeszcze nie lookalem czy i jakie są ), inne zadania e team fortress ( chociaz 80% możńa bez problemu troche grając samemu zdobyć, wiem z autopsii), no i odrazu zapraszam do gry (chociaż czasami bede musiał odmówić, bo narazie gram na 48hnnych zdrapkach :) narazie )

Odnośnik do komentarza

Mógłby mi ktoś pomógł zdobyc Achievement w Skate "Icon Trickster" ? Wolę sie pościgać, i z racem nie miałem problemu, ale jak patrzę co wyczyniają goście z trickami to mi oko bieleje.

 

A, i oceńcie mi materiał ze skate http://skate.share.ea.com/profiles/52225/posts/1056777.aspx Będe chciał mieć calaka, i moim zdaniem jest to najgłupszy achiv. Żeby ocenić trzeba mieć konto EA.

Odnośnik do komentarza

szukam kogos do PES6, uznalem ze czas na ustawke bo calkowicie dobija mnie sytuacja gdy wygrywam przeciwnik robi quit....a system uznaje ze to ja przerwalem mecz i dostaje przegrana i gratis disconnect.....

tak mialem dzis,gram sobie Polska z angolem ktory gra Anglia wygrywam 2-0 angola krew zalewa wylacza konsole a system uznaje ze to ja zrezygnowalem i ptk leca dla niego...bezsens...:(

Odnośnik do komentarza

Jak w temacie, jesli ktos ma ochote pojedzic i zrobic m.in tego achiva i pojezdzic zespolowo dla "pure funu" do prosze wysylac zaproszenia do listy znajmoych,

 

Co do Burnouta chodzi mi o robienie chalange'ow (najlepiej do 8 osob) ale w niedlugiej przyszlosci, bo pozyczonego musze oddac i kupic swoj egzemplarz.

 

Zapraszam chetnych do pogranie w te swietne gry ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Spoko, slij inva do listy frendow, a potrzeba 4 bo team domination polega na tym ze jedzdzimy 4 vs 4 i musimy w mistrzostwach druzynowych (np 3 eventy pod rzad) zajac miejsca 1-4, a przeciwnicy reszte tzn 5-8 i tyle 8) nie musi byc dzisiaj nie musi byc jutro, generalnie chce miec ludkow na liscie ktorzy beda chetni zeby poscigac sie z hamburgerami :P

 

pozdro

 

EDIT: proponuje dzisiaj np. ok 21-22 zeby zaczac polowanie w PGR4, ktos chetny to zapraszam :)

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...