Skocz do zawartości

Ustawki pod osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby mi ktoś pomógł zdobyc Achievement w Skate "Icon Trickster" ? Wolę sie pościgać, i z racem nie miałem problemu, ale jak patrzę co wyczyniają goście z trickami to mi oko bieleje.

 

A, i oceńcie mi materiał ze skate http://skate.share.ea.com/profiles/52225/posts/1056777.aspx Będe chciał mieć calaka, i moim zdaniem jest to najgłupszy achiv. Żeby ocenić trzeba mieć konto EA.

Nie da się. Trzeba na rankingu grać

Odnośnik do komentarza
Dobry

 

Szukam ludu (dokładniej conajmniej 7 osób (!!)) dla acziwka w Team Fortress 2 (zagraj z conajmniej 7 osobami z listy partyjke pełną). Do tego miałbym na liście osoby co grają w TF2 :).

W tej chwili mam Orange Box pożyczonego koledze, ale i tak pośoiechu nie ma, najpier musi sie znaleśc te 7 osób, na ostatnich stronach nie widziałem nikogo o podobnej chęci zdobycia tego acziwka, więc tym bardziej moze to troche potrwać. Jak sie uda zebrać naraz wystarczającą ilość osób to zagramy jedną partyjke żeby każdy każdego miał w logach i dodał do listy, i 2gą jusz dla acziwmenta.

 

Muj nick to Stahorro, co i tak jest wiadomo przez playersbara na dole i dopisku z lewej, ale dla tych z gorszymi oczami podaje.

 

Aha jak by co moge komuś pomuc w acziwmentach online do Gears of War, nie wiem Crackdowna (Ale sam jeszcze nie lookalem czy i jakie są ), inne zadania e team fortress ( chociaz 80% możńa bez problemu troche grając samemu zdobyć, wiem z autopsii), no i odrazu zapraszam do gry (chociaż czasami bede musiał odmówić, bo narazie gram na 48hnnych zdrapkach :) narazie )

 

 

ja bede chetny w tym msc mam ochote kupic orange chociaz pewnie bede tez duzo lupal w gta4 wiec jak cos dodam cie dzis do listy friendsow i pykniem w tego tf2

jak cos gt Danielskii

Odnośnik do komentarza
Mógłby mi ktoś pomógł zdobyc Achievement w Skate "Icon Trickster" ? Wolę sie pościgać, i z racem nie miałem problemu, ale jak patrzę co wyczyniają goście z trickami to mi oko bieleje.

 

A, i oceńcie mi materiał ze skate http://skate.share.ea.com/profiles/52225/posts/1056777.aspx Będe chciał mieć calaka, i moim zdaniem jest to najgłupszy achiv. Żeby ocenić trzeba mieć konto EA.

Nie ma możliwości ustawienia się w Skate. Co do drugiego osiagnięcia: zawsze po wyjściu napisz wiadomość do osób z którymi grałeś o głosy (najlepszy sposób).

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...