Skocz do zawartości

Ustawki pod osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

czekam kroolik czekam:) marshal tez sie oferowal ze popyka ale jakos mu to nie wychodzi :P w sumie u mnie tez kruchutko z czasem teraz bedzie, raz moze dwa w tyg po 21:00(tzn w PL to po 22:00 bedzie) bede mogl popykac no i cale weekendy ;P potrzebuje jeszcze 42 wygranych :P

 

A moze ktos chetny na PREY ?? caly multi :P

Odnośnik do komentarza
czekam kroolik czekam:) marshal tez sie oferowal ze popyka ale jakos mu to nie wychodzi :P w sumie u mnie tez kruchutko z czasem teraz bedzie, raz moze dwa w tyg po 21:00(tzn w PL to po 22:00 bedzie) bede mogl popykac no i cale weekendy ;P potrzebuje jeszcze 42 wygranych :P

 

A moze ktos chetny na PREY ?? caly multi :P

 

 

ja na prey calosc sroda wchodzi w gre

Odnośnik do komentarza
Porobi ktoś achievy w:

Rockstar Table Tennis

Wyjaśnij mi jak się ustawić w tej grze (boosting w rankingowych meczach niemożliwy) a zrobię achievementy za wygrane w meczach rankingowych ;)

 

Nie rozumiem pytania? :) Dlaczego niemożliwy? Normalnie odpalasz ranking i szukasz. Mało osób gra w to. Ja już robie ostatniego achievementa online za 10h gry (mam wygrane, tournamentów 50 oraz G.O.A.T.a :)

Odnośnik do komentarza
metoda na szukanie customów jest mi znana, nie wiem tylko jak to się sprawdza w praniu. Więc skoro wszystko jasne - niech chętni się zgłaszają ;)

 

Sprawdza się w 100% uwierz mi :) Jasne czasami połączysz się z kimś innym, ale zawsze możesz wyjść więc bez problemu. Jeśli byś chciał wszytskie online to przygotuj się na ok. 40h grania...

Odnośnik do komentarza
ja tez w R tenisie mam prawie wszystkie za online...brakuje mi tylko za 10h i za True skill(to GOAT sie zwie chyba) ktorego za cholere nie wiem jak zrobic...

 

No jak widze to jeszcze brakuje Ci za 50 wygranych tournamentów online :) I uwierz mi nie brakuje Ci "tylko" ale "aż" za 10h, trueskille i tournamenty ;) Heheheheheeheh. Te co masz to da się zrobić w 10 minut. Tych co nie masz to dłuuuugie godziny.

 

Co do Trueskilla to musisz osiągnąć level 50. Powiedz od razu czy masz już rozegrane na swoim profilu jakieś gry, jeśli tak to ile wygranych, ile przegranych? Wtedy CI powiem czy w ogóle masz po co się męczyć ;) (jeśli masz 0 rozegranych meczy i przede wszytskim 0 przegranych - super, jeśli nie to kapa. Ja miałem TYLKO 7 przegranych i musiałem stoczyć dłuuuuugą walkę aby mi trueskill 50 wskoczył)

 

@ ping - dokładnie. Przegrane mam 40 h a nie mam ach za 10 h. Mówisz niemożliwe? A jednak ;) Otóz w Table Tennis czas liczony jest TYLKO gdy piłeczka jest w ruchu :o Dlatego jak na ustawce albo wychodziliśmy z meczow (tournamenty), albo graliśmy innymi kontami+swoim do 7 punktów, to nabiłem dumne 48 minut :lol: Heheheheheeh. Więc teraz trzeba siedzieć i wciskać 1 przycisk tysiące razy ^_^

Edytowane przez lukk
Odnośnik do komentarza
Lukk, opisz dokladniej, jesli mozesz, ile wyscie tych kont pozakladali, czy mialy one TrueSkilla 50, itp., bo moze sie to przydac w przyszlosci :)

A tak w ogole to gratzy za to, ze wam to wyszlo, nie sadzilem, ze jednak dobijecie do Goata z przegranymi meczami na koncie :o

 

No właśnie cały myk polega na tym że wręcz WYMAGANE jest aby mieć rozegranych najlepiej 0 meczy, a jeśli nawet jakieś to 0 przegranych. Swank i Jim mieli po 0 i poszło sprawnie (choć też zrobiliśmy parę błędów, które teraz juz by się nie powtórzyły ;) ). Ja za to miałem 7 przegranych i moja wspinaczka na 50 level była naprawde koszmarna (no może nie aż tak, ale na pewno dużo trudniejsza).

 

Kont mieliśmy ok. 10 (choć dałoby się zrobić w ok. 7-8 tylko jak mówie ja miałem przegrane i specjalnie dla mnie zostało stworzone na koniec jeszcze jedno konto z lvl. 47 abym mogl dobić do 50 lvl).

 

Trzeba pamiętac ze nie gramy swoim kontem aż do momentu gdy na fakeowym koncie nie będzie 50 lvlu!

Najpierw należy pokonać K1 z K2 i dobić np. do 23 lvl. Zakładamy K3 i bijemy K2 aż do 28 lvl. Następnie K4 i bijemy nim K2 a nastepnie K3 aż do ok. 33 lvlu. Następnie K5 bijemy K2,K3 i K4 aż do...... itd. Każde konto najlepiej bić do max 5 lvli powyżej niego, gdyż potem potrzebujemy coraz więcej meczy aby podbić level. Na sam koniec bijemy swoim prawdziwym kontem wszystkie K po kolei, aż do tego które ma 50 lvl, co powinno nam dać też 50.

Do 30 lvlu idzie płynnie, po 30 troszkę gorzej, po 40 jeszcz gorzej.

Jak będziemy bić konta to co jakiś czas będzie troszkę nam na nich spadał level, ale to nie ma jakiegoś wielkiego wpływu. Ważne aby np. mając level 25 nie bić od razu 50!! Bo wtedy z 50 nam zostanie np. 42 po jednym meczu. Trzeba po kolei.

Max z 1 graczem można rozegrać 30 meczy. Potem nie liczy już nam trueskilla z nim. Dodatkowo po 100 rozegranych meczach trueskill nam też gorzej rośnie.

 

I na koniec: Nie ma PRAKTYCZNIE możliwości aby zrobić 50 Trueskilla na legalu :/ Niestety. Czytałem gdzieś posta kolesia co miał 520 WYGRANYCH meczy, 24 PRZEGRANE i nadal potrzebował 60 meczy ustawionych aby dobić do 50 lvl!!!

 

To tak w skrócie ;)

Edytowane przez lukk
Odnośnik do komentarza

Aha, czyli mam zakladac konta, bic nowym kontem poprzednie konto, dopoki nie bede mial TruSkilla wyzej od tego poprzedniego, robic tak, dopoki nie bede mial 50 na ostatnim koncie, wtedy biore swoje wlasne konto i jade wszystkich po kolei? Brzmi calkiem prosto i logicznie :) Jak bede mial za pare tygodni druga konsole, to sie z tym pobawie :)

A BTW, gra nie zalicza nam przegranej ( i obniza level ) jesli trafimy w lobby na nie tego, co chcielismy i wyjdziemy? :o Przeciez latwo by bylo wpasc >>

Odnośnik do komentarza
Aha, czyli mam zakladac konta, bic nowym kontem poprzednie konto, dopoki nie bede mial TruSkilla wyzej od tego poprzedniego, robic tak, dopoki nie bede mial 50 na ostatnim koncie, wtedy biore swoje wlasne konto i jade wszystkich po kolei? Brzmi calkiem prosto i logicznie :) Jak bede mial za pare tygodni druga konsole, to sie z tym pobawie :)

A BTW, gra nie zalicza nam przegranej ( i obniza level ) jesli trafimy w lobby na nie tego, co chcielismy i wyjdziemy? :o Przeciez latwo by bylo wpasc >>

 

Poprzednie kontA a nie kontO. Musisz każdym nowym po kolei bić swoje poprzednie. Będzie miał taka drabinkę z kontami (np. 24,28,33,37,42,45,48,50 lvl) w finale.

 

Możesz wyjść z lobby jesli połączysz się z kimś innym bo mecz odpala się dopiero po 10 sekundach. Nic się nie dzieje.

 

Aha uprzedzając pytania które być może się tu pojawią (jedno już dostałem via xlive). NIE nie dam się nikomu pobić w Table Tennis moim 50 lvlem. Po pierwsze nie, dlatego iż wymagałoby to ponownie drabinki (a nie tylko ja robiłem to więc niektóre konta nie są w moich rękach) a po drugie nie ponieważ dużo wysiłku w to włożyliśmy i JEDNIE poważna propozycja kogoś kto by pomógł mi w innej grze mogłaby mnie przekonać ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...