Skocz do zawartości

Singstar


rozz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem mile zaskoczona nowym updatem . Wreszcie można robić teledyski z bajerem. Może nie jest to cud techniki ale to zawsze jakaś mała frajda.

Poza tym wszystko jest bardziej przejrzyste. Można stworzyć własny klub, oznaczyć pod zdjęciem swoją przynależność do gatunku muzycznego jaki preferujemy. U mnie jest czacha oczywiście ;) Klub też sobie stworzyłam. A co ! ;) Wprawdzie jestem jedynym jego członkiem ale czekam na odzew friendsów ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy da się kupować piosenki tak samo jak gry arcade z pstore?na 5 kont :potter:

chodzi mi o to czy ktoś z karta może mi kupić :)

Singstore działa nieco inaczej niż standardowe PSN- w PSN kupowane rzeczy są powiązane z Twoim kontem na PSN- stąd masz do nich dostęp z każdej konsoli, na której zalogujesz się na swoje konto.

W Singstore kupiona zawartość jest powiązana z kontem PSN i JEDNOCZEŚNIE z numerem seryjnym konsoli- co powoduje, że logując się na innej konsoli widzisz swoją historie zakupów, ale nie możesz ponownie ściągnąć zawartości i otrzymujesz komunikat, że dana zawartość jest przypisana do innego systemu.

Jest to rozwiązanie bezpieczniejsze dla Sony, ale kiepskie dla uczciwych, ale pechowych użytkowników- np. ja mam pecha ponad średnia statystyczną i już trzecią ps3 w domu- dwukrotnie załapałem się na migającą czerwoną diodę- a wiadomo, że nawet oddając konsolę na gwarancji jest duża doza prawdopodobieństwa, że wróci do nas nie nasz egzemplarz. Za każdym razem spotkałem się z tą blokadą i drżałem o kasę zostawioną na Singstore. Na szczęście przypisanie do konta można "zresetować"- robi to brytyjskie SCE, natomiast nie trzeba kontaktować się z nimi bezpośrednio i rewelacyjnego wsparcia w tym wymiarze potrafi dostarczyć nasz SCEP i należą się im brawa za obsługę przy każdym z moich "resetów".

"Long story short": operacja taka, jak opisana przez Ciebie jest niemożliwa

Odnośnik do komentarza

czy da się kupować piosenki tak samo jak gry arcade z pstore?na 5 kont :potter:

chodzi mi o to czy ktoś z karta może mi kupić :)

Singstore działa nieco inaczej niż standardowe PSN- w PSN kupowane rzeczy są powiązane z Twoim kontem na PSN- stąd masz do nich dostęp z każdej konsoli, na której zalogujesz się na swoje konto.

W Singstore kupiona zawartość jest powiązana z kontem PSN i JEDNOCZEŚNIE z numerem seryjnym konsoli- co powoduje, że logując się na innej konsoli widzisz swoją historie zakupów, ale nie możesz ponownie ściągnąć zawartości i otrzymujesz komunikat, że dana zawartość jest przypisana do innego systemu.

Jest to rozwiązanie bezpieczniejsze dla Sony, ale kiepskie dla uczciwych, ale pechowych użytkowników- np. ja mam pecha ponad średnia statystyczną i już trzecią ps3 w domu- dwukrotnie załapałem się na migającą czerwoną diodę- a wiadomo, że nawet oddając konsolę na gwarancji jest duża doza prawdopodobieństwa, że wróci do nas nie nasz egzemplarz. Za każdym razem spotkałem się z tą blokadą i drżałem o kasę zostawioną na Singstore. Na szczęście przypisanie do konta można "zresetować"- robi to brytyjskie SCE, natomiast nie trzeba kontaktować się z nimi bezpośrednio i rewelacyjnego wsparcia w tym wymiarze potrafi dostarczyć nasz SCEP i należą się im brawa za obsługę przy każdym z moich "resetów".

"Long story short": operacja taka, jak opisana przez Ciebie jest niemożliwa

 

Też miałem ten motyw z SS. Pani Yowita z naszego SCEP bardzo mi pomogła. A informacja od Abdula z Angli o resecie mnie już totalnie rozbroiła...

Odnośnik do komentarza

... trochę szkoda że mozna tylko 4 filmy wrzucić online

Przeglądając profile innych użytkowników widziałem że mają po 11 video wrzucone więc chyba da radę więcej.

 

Ogólnie to jestem nowy w tym temacie już praktykujący i do głowy by mi nie przyszło że będę kiedykolwiek śpiewał. Oczywiście żonka i córa porwały mi sprzęt i jeśli chce grać to muszę śpiewać ;)

Najwięcej czasu to chyba spędziłem na oglądaniu profili i video również osób z tego forum i całkiem fajnie to wygląda, jak potrenuje to sam coś wrzucę.

 

Mam jeszcze pytanie to stałych bywalców. Kiedy są dodawane nowe utwory do singstore?

Odnośnik do komentarza

http://ps3trophycard.com/profile/soozibags

 

Niedzielny gracz ale śpiewać potrafi :) Może zawodowa śpiewaczka ?

 

Ta dziewczyna nie jest chyba profesjonalistką. Singstara śledzę od dawna i czasami zerkałam na jej profil. Podobało mi się jak śpiewała i jak tylko pojawił się konkurs, typowałam ją do nagrody kryształowych mikrofonów.

Tak też się stało. Nawet nakręcili jej "profesjonalny" teledysk ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

troche głupie pytanie :confused: jak dodaje sie klipy?

daje na moje media zaznaczam ten który chce dodac i nic:( jest ta tabelka ta czarna tabelka gdzie sa te nazwy użytkowników,tytuł,ograniczenia i nic sie tam nie pojawia:(

to znowu pisze mi zeby dodac jakies media trzeba byc zalogowanym a jestem zalogowany:(

Odnośnik do komentarza

troche głupie pytanie :confused: jak dodaje sie klipy?

daje na moje media zaznaczam ten który chce dodac i nic:( jest ta tabelka ta czarna tabelka gdzie sa te nazwy użytkowników,tytuł,ograniczenia i nic sie tam nie pojawia:(

to znowu pisze mi zeby dodac jakies media trzeba byc zalogowanym a jestem zalogowany:(

 

Pytanie wcale nie należy do głupich :)

Ja też się z tym na początku zamotałam. Musisz poszukać w swoich opcjach. Teledyski owszem dodajesz ale nie wrzucasz ich do onlina . One pewnie nadal tkwią i oczekują aż je wrzucisz na neta. Przecież singstar jest po polsku :)

Odnośnik do komentarza

siedziałem nad tym i nic nie wykombinowałem :confused:

 

siedzę w okienku gdzie przegląda sie swoje clipy,daje pokaż listę wysyłania nic tam nie ma <_<

pisze zeby zaznaczyc opcje do wyslania:( i nic nie pokazuje sie w tej tabelce dzwieki ani fotki :(

 

trzeba sie jeszcze dodatkowo logawac na my singstar?

albo mam cos nie tak z netem,ale laczy sie normalnie moge ogladac clipy innych :ermm:

 

przeczytałem te wszystkie instrukcje po kilka razy i nic,robiłem tak jak pisze :confused:

sprawdzalem w tych opcjach online i wszystko mam wlaczone :confused:

Odnośnik do komentarza

Zaraz PO wykonaniu utworu, musisz zaznaczyć klip video lub foty, żeby zostały zapamiętane w Moje Media. Jak zaczniesz nowy utwór, stare media ulegają skasowaniu, jesli ich nie zapamiętasz. Potem wchodzisz w Moje Media i znajdujące się tam materiały możesz wysłać na serwer (belka podaje jakim klawiszem, nie pamiętam, chyba trójkątem zaznaczasz co jest do uploadu).

Jeśli nie zaznaczyłeś mediów zaraz PO nagraniu, to ich nie masz w MM, więc nie możesz wysłać.

Odnośnik do komentarza

wlasnie za ja tak wlasnie robie :( mam zapisane foty klipy. wchodze do moje galerii sa tam opcje wysylania i akcje jak zaznacze to w opcjach wysylania to nic mi sie tam nie pojawia w tej czarnej tabelce <_<

powino sie to wlasnie tam pojawic :confused: czarna tabela z nazwami uzytkownikow,tytulem i ograniczeniami. czy to moze byc wina ze to jest plyta z polskimi hitami?

Odnośnik do komentarza

wywalilem z dysku jakies updejty i zapisane pliki i pomoglo :P (sciagnalem je jeszcze raz) w polowie :( zdjecia i nagrania takie gdzie slychac tylko glos z teledyskiem wykonawcy.

kiedy chce wyslac klip viedeo kiedy go zaznacze jest tylko opcja zeby usunac. wszystkie filmiki da sie wrzucic tz solo, proba ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

dziś ściągnął się jakiś update w którym pisało ze poprawia działanie dysków z ps2 :thumbsup: ale na slimce niema wstecznej emulacji gier z ps2 wiec o co chodzi?

grasz w singstara ps3

na ekranie wyboru piosenek wciskasz select na padzie

wkladasz inna plyte singstara z ps 3 lub <uwaga uwaga werble>ps2 i masz dostep do kawalkow z z owej plyty

 

nie ma za co

 

 

 

nawiasem mowiac pierwsze newsy o tej funkcji (i o wydaniu gow 1 i 2 jako bonus do trojki) byly trakowane jako zapowiedz wstecznej komptabilnosci we wszystkich modelach ps3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...