Skocz do zawartości

Singstar


rozz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

na ps store jest do pobrania ta darmowa aplikacja która umożliwia wejście do singstrore i oglądanie filmików umieszczonych na serwerach bez konieczności posiadania singstara.

 

Właśnie teraz ją pobrałem i oglądam wypociny ludzi ze świata....normalnie ja z całą rodzinkę wręcz piejemy ze śmiechu przed niektórymi downami którzy tam występują,choć fakt faktem czasem się jakiś talent trafi :)

 

W każdym razie polecam by troche sobie humor polepszyć ;)

Odnośnik do komentarza

Ficu kup SS i dawaj swoje wypociny na sieć to pogadamy :P

taki cwaniak to pokaż siebie pierw :P Singstara od dawna masz,eyetoya też więc wczoraj szukałem duetu Danonków w tej aplikacji i nic nie znalazłem :P

 

 

ps. poza tym mój głos jest zbyt nieskazitelny na takie zabawy, jako były student dziennych już nie raz przerabiałem po % moje występy wokalne i wole oszczędzać większą publikę przed nimi :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Czy kupujac np singstar ABBA, mam dostep do singstore? Czy musze kupic ktoras z trzech czesci singstara? Jest jakas duza roznica miedzy ktoras z tych 3 czesci oprocz piosenek? Czy jest mozliowsc importu piosenek na dysk, czy trzeba zonglowac plytami?

Odnośnik do komentarza

Czy kupujac np singstar ABBA, mam dostep do singstore? Czy musze kupic ktoras z trzech czesci singstara? Jest jakas duza roznica miedzy ktoras z tych 3 czesci oprocz piosenek? Czy jest mozliowsc importu piosenek na dysk, czy trzeba zonglowac plytami?

Jasne Michciu że masz dostęp do sklepu Singstore :) Nie musisz mieć poprzednich części ani nie musisz żonglować płytami :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam natomiast inne pytanie. Tak jak wspomnial Ficus, dzieki tej aplikacji mamy dostep do SingStore,mozemy kupowac kawalki,ogladac klipy innych itp. Czy jesli kupie sobie jakis klip i mam mikrofony z ps2 to jest mozliwosc jakos odpalenia tego kawalka? Czy do tego jest mi potrzebna jakas czesc pzeznaczona na PS3?

Wątpię, strzeliliby sobie samobója pozwalając na granie za darmo.

Odnośnik do komentarza

troche nie zrozumiałem twojego pytania:P na ps3 jesli mamy czesc z ps2 to da sie tylko grac ofline :rolleyes: tzn nic nie wyslesz na serwer itp

wysylac mozna tylko stuff z singstarow na ps3 :verymad:

 

 

Chodzi mi tylko o mikrofony z PS2, nie posiadajac wersji przeznaczonej do PS3 mamy i tak i tak mozliwosc kupowania piosenek i dostepu do SingStore,tak wiec myslalem,ze te piosenki mozna jakos odpalic;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam natomiast inne pytanie. Tak jak wspomnial Ficus, dzieki tej aplikacji mamy dostep do SingStore,mozemy kupowac kawalki,ogladac klipy innych itp. Czy jesli kupie sobie jakis klip i mam mikrofony z ps2 to jest mozliwosc jakos odpalenia tego kawalka? Czy do tego jest mi potrzebna jakas czesc pzeznaczona na PS3?

Wątpię, strzeliliby sobie samobója pozwalając na granie za darmo.

jak za darmo?

przeciez za sciagane kawalki trzeba placic

imo bardzo ddobrze by na tym wyszli ale na 99,9% nie da sie tego zrobic

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam trzy pytanka odnośnie tropiesów:

1.Zdobądź bardzo mało punktów tzn ile? miałem 1000,500,150 i nic nie wpada

2.Zagraj w święta czy to jest Boże Narodzenie? jak tak to który dzień

3.Zagraj w dzień premiery gdzieś wyczytałem że jest to maj a dzień?

Butcher ten pierwszy kawałek co zaśpiewałeś to jest miazga! :good:

Odnośnik do komentarza

Mam trzy pytanka odnośnie tropiesów:

1.Zdobądź bardzo mało punktów tzn ile? miałem 1000,500,150 i nic nie wpada

2.Zagraj w święta czy to jest Boże Narodzenie? jak tak to który dzień

3.Zagraj w dzień premiery gdzieś wyczytałem że jest to maj a dzień?

Butcher ten pierwszy kawałek co zaśpiewałeś to jest miazga! :good:

 

http://www.ps3trophies.org/forum/singstar/

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Witam!

Mam pytanie czy płyty SingStar na Playstation 2 działają na Playstation 3?

Mam PS3 a interesują mnie płytki dla PS2

;)

 

Tylko jeśli masz wersję 60gb.

Działają również jeżeli masz wersje gry na PS3, po wciśnieńciu select można podmienić płyte na wersje z ps2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...