Skocz do zawartości

Singstar


rozz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam i odnoszę wrażenie, że działają lepiej niż poprzednie może to brak kabli wpływa na pozytywny odbiór:) w skład zestawu wchodzą dwa mikrofony, każdy zasilany dwoma paluszkami… do tego dochodzi gustowny moduł komunikacyjny (łączący się z ps3 po usb)

co do połączenia z PC, nie testowałem.

Odnośnik do komentarza

Tym się akurat nie przejmuj bo zaliczenie 100% trofeów jest niemożliwe. Nawet jeśli zaśpiewasz kilka piosenek ( easy) na 9000,to zaśpiewanie ich na normalu lub hardzie graniczy z cudem. Ja wychodzę z założenia,że lepiej skupić się na śpiewaniu dla przyjemności niż dla pucharków. Jeszcze lepiej gdy znajdziesz kogoś kto lubi pośpiewać i wtedy jest łatwiej. Ja zatrudniłam swoją bratanicę ;) Razem jest nam raźniej :whistling:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich. Będąc nad morzem miałem okazję zobaczyć promocję Singstara na polach Helu.

Krótko mówiąc klapa. Przywieźli przyczepę z czterema ps2 i to było fajne, natomiast miłe hostessy miały wszystko w d.

Po dwóch godzinach zwinęli się i tyle ich było widać. Zaśpiewałem 12 łez, potem poszedłem na plażę, wracam a tu pusto.

Mam smycz Singstara, to jedyny plus.

Chętnie dołączę do śpiewających forumowiczów. U nas cały dom śpiewa kilka razy w tygodniu, więc możemy się pobawić razem :D Pozdrawiam i samych 9000 na hardzie :) lub więcej, ale wtedy będę zazdrosny :)

Odnośnik do komentarza

tak na oko ze 3 metry

 

 

nowe kawalki imo bardzo dobre (niestety nigdzie nie moge znalezc listy, polecam sprawdzic) 50zl poszlo sie kochac a i tak wszystkiego co chcialem nie kupilem

singstar żre jeszcze wiecej kasy niz rock band, tak ze jakby plytki rozdawali za darmo to i tak niezla kase by na dlc trzepali

 

nawiasem mowiac jak Wam idzie walka o platyne?

Odnośnik do komentarza

ja mam queena

jak dla mnie najlepszy wybor, gdyz 100% kawalkow mi pasuje a z tego co przegladalem songlisty tych vol 1,2 i 3 to moze tak jedna trzecia by mi podeszla

moge kupowac dlc, moge korzystac z singstarow z ps2 oraz mam trofea

z tego co zauwazylem to te wszystie tytuly sa identyczne nie liczac dostepnych utworow (bo nawet przy porownywaniu pucharkow pojawia sie samo singstar bez podtytulu)

Odnośnik do komentarza

Też ostatnio wydałem 50 zeta na nowe utwory, a już kompletnie w szoku byłem jak żona złapała za mikrofon i się tak rozkręciła, że nie chciała oddać :) (a warto dodać, że żona jest kompletnie anty-growa).

Ogólnie cały ten SingStore fajnie funkcjonuje, mamy grę full po polsku, trochę szkoda że mozna tylko 4 filmy wrzucić online.

Ja dodałbym jeszcze 2 funkcjonalności:

- gra pokazuje ostatni update w osobnej sekcji, a to trochę mało - dodałbym jeszcze wyszukiwanie w/g ostatnich update'ów właśnie. Czasami czytam na necie, że wyszło coś fajnego, ale zaglądam kilka tygodni później i już nie pamiętam co to było. I muszę mielić całą listę znowu.

- gra powinna zapamiętywać/wskazywać/podpowiadać w SS jakie utwory mamy już na płycie, żeby ich nie kupić przypadkiem. Bo w sklepie leży mnóstwo songów, które wyszły na płytach, np. jeszcze na PS2...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...