Skocz do zawartości

Singstar


rozz

Rekomendowane odpowiedzi

sa jakies polskie kawalki na PSStore?

 

znajoma poprosila mnie zebym kupil singstara, bo jako jedyna osoba posiadam PS3... no to kupilem dla niej. Wzialem konsole pod pache i smigamy na impreze. Byl to moj pierwszy kontakt z seria, gdyz gry muzyczne mnie nigdy nie podniecaly. No i singstar niestety nie zmienil mojego zdania. Po pierwsze ta edycja ma naprawde slaba playliste i musialem wydac dodatkowe $25 zeby mozna bylo pospiewac cos sensownego. Po drugie na PSStore jakis super kawalkow to nie ma, mam nadzieje, ze z czasem zaczna dodawac jakies konkrety. A co do samego spiewania, to co tu komentowac spiewanie po pijaku. Kupa smiechu...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sa jakies polskie kawalki na PSStore?

 

znajoma poprosila mnie zebym kupil singstara, bo jako jedyna osoba posiadam PS3... no to kupilem dla niej. Wzialem konsole pod pache i smigamy na impreze. Byl to moj pierwszy kontakt z seria, gdyz gry muzyczne mnie nigdy nie podniecaly. No i singstar niestety nie zmienil mojego zdania. Po pierwsze ta edycja ma naprawde slaba playliste i musialem wydac dodatkowe $25 zeby mozna bylo pospiewac cos sensownego. Po drugie na PSStore jakis super kawalkow to nie ma, mam nadzieje, ze z czasem zaczna dodawac jakies konkrety. A co do samego spiewania, to co tu komentowac spiewanie po pijaku. Kupa smiechu...

 

Jeszcze nie ma na SingStore polskich utworów. Ponoć już niedługo mają się pojawić. Wtedy chyba sklep także będzie po polsku.

Co do wyboru piosenek to nie jest aż tak źle. Po prostu wszystko jest tam ustawione pod Brytyjczyków. Jakby nie patrzeć gust mają zupełnie inny od naszego ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

jest jest, po uruchomieniu singstara zasysa sie łatka (chyba 2.3), po ktorej przy wyborze piosenki możemy zrobić swap, zupełnie jak w singstarach na ps2, sprawdzalem z singstarem party, pop, 80 pl i eska i wsio działa bez zarzutu, musze jeszcze dzwiek sprawdzic na lepszym tv, bo przy niektórych kawalkach brzmiał troche "jak ze studni", poza tym gites

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
sa jakies polskie kawalki na PSStore?

 

znajoma poprosila mnie zebym kupil singstara, bo jako jedyna osoba posiadam PS3... no to kupilem dla niej. Wzialem konsole pod pache i smigamy na impreze. Byl to moj pierwszy kontakt z seria, gdyz gry muzyczne mnie nigdy nie podniecaly. No i singstar niestety nie zmienil mojego zdania. Po pierwsze ta edycja ma naprawde slaba playliste i musialem wydac dodatkowe $25 zeby mozna bylo pospiewac cos sensownego. Po drugie na PSStore jakis super kawalkow to nie ma, mam nadzieje, ze z czasem zaczna dodawac jakies konkrety. A co do samego spiewania, to co tu komentowac spiewanie po pijaku. Kupa smiechu...

 

Jeszcze nie ma na SingStore polskich utworów. Ponoć już niedługo mają się pojawić. Wtedy chyba sklep także będzie po polsku.

Co do wyboru piosenek to nie jest aż tak źle. Po prostu wszystko jest tam ustawione pod Brytyjczyków. Jakby nie patrzeć gust mają zupełnie inny od naszego ;)

Chyba jedyne wyjście to kupno Singstara z PS2, ten patch do Singstara na PS3 już jest, co pozwala na zabawe z kawałkami z wersji na PS2.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Nie mów,że nie udało Ci się zaśpiewać 5 piosenek na 9000 punktów. Nawet ja ze swoją chrypą daję radę :whistling:

Zapraszam do Singstarowych friendsów :)

Znalazłam profile niektórych zgredów PSX-a i przyznam,że nasi panowie wprost wymiatają <Butcher szacun >

 

Ja już zdobyłam parę podstawowych trophisów. Byłoby miło gdyby ludzie z forum wspierali się oddając swoje jakże cenne głosy na profilach ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

na easy 9000 punktów to sie da zrobic, ale z tego co pamietam jeden pucharek zdobedziesz jak pobijesz rekord developerów na hard (chyba 9440 or something)

 

co do online to w maju bede mial kamerke, wtedy bedzie sens wrzucac cokolwiek

 

a Ty Butcher nawet nie mysl o kasowaniu swoich performance'ow (o ile sie da kasowac) bo nie mialem okazji oblookac 8)

Odnośnik do komentarza

Dasz radę Buch :) Mówię poważnie.

Ja też nie zawsze czuję klimat i zdarza się że SingStar długo leży zapomniany na półce.

Jednak przychodzi moment (szczególnie gdy w sklepiku pojawiają się nowe piosenki) że z przyjemnością coś zanucę...

 

Śpiewać każdy może,

trochę lepiej, lub trochę gorzej,

ale nie oto chodzi,

jak co komu wychodzi.

Czasami człowiek musi,

inaczej się udusi,

ooo :whistling:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...