Skocz do zawartości

PlayStation Eye


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Witam.

Zamierzam kupic "oko" do konsoli, ale zastanawia mnie pewien fakt: mało gier.

Nie licze tutaj EoJ, bo karcianek nie lubie. Mam pytanie do osob, ktore maja eye'a: Czy na chwile obecna jest sens inwestowac w kamerke ? Czy lepiej poczekac az stanieje (135 pln na chwile obecna) i wyjdzie wiecej gier ?

 

 

W sumie jesli chodzi o gry pod kamerke to nie ma sensu;) Ale kamerke obsluguje np. Burnout czy PES,jesli gadasz z kumplami czesto na "chacie" to kamerka moze Ci sie przydac. Cena jest niska wiec ja bym bral;)

Odnośnik do komentarza

Faranell -

Ale jesli chodzi o gadanie, to nie lepiej brac zwyklego HSa? przynajmniej ludzie nie patrza na Ciebie jak na debila, kiedy sie wydzierasz do kamery xD

Kazda gra powinna wykorzystywac PS Eye, wtedy bylaby prawie ze zwyklym akcesoriem do PS3, a nie jakims "dziwem". Video rozmowy w grach itp., strzelanie fotek przegranym (jak w Burnout'cie :lol: ), mozliwosc wrzucenia wlasnej facjaty do gry (wypasik :D )

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza
Faranell -

Ale jesli chodzi o gadanie, to nie lepiej brac zwyklego HSa? przynajmniej ludzie nie patrza na Ciebie jak na debila, kiedy sie wydzierasz do kamery xD

Kazda gra powinna wykorzystywac PS Eye, wtedy bylaby prawie ze zwyklym akcesoriem do PS3, a nie jakims "dziwem". Video rozmowy w grach itp., strzelanie fotek przegranym (jak w Burnout'cie :lol: ), mozliwosc wrzucenia wlasnej facjaty do gry (wypasik :D )

 

 

Katana jesli chodzi tylko o rozmowe to jasne ze lepiej zwyklego HS'a,ale jak kilka osob ma kamerke to jest zawsze smiesznie;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
W takim razie prosze mi jak polskiemu chłopu z roli wytlumaczyc jak rozmawiac w trakcie gry... nigdy tego nie robilem... musze cos wlaczyc czy wystarczy ze kamerka jest podlaczona do ps3? ;)

 

Trzeba w konsoli ustawić dźwięk żeby było cokolwiek słychać w czasie gry. Ja po zakupie kamerki myślałam że wystarczy ją tylko podpiąć ale tak nie było.

W "Burnout Paradise" działał mi tylko obraz (po wygranym wyścigu kamerka robi zdjęcie) ale dźwięku nie było. Dopiero w menu konsoli to ustawiłam.

Natomiast w "SingStar" można kręcić filmiki.

W innych grach jeszcze nie sprawdzałam jak to działa.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Siema. Ja mam takie pytanie czy można podpiąć do PS3 tak żeby to miało ręce i nogi kamerkę internetową od PCnp: http://www.allegro.pl/item415596135_salon_..._stx_1_3mp.html

Pytam bo nie mam jak tego przetestować, zastosowanie głównie chat bo co do gier to raczej nie mam wątpliwości, że taka kamerka PC działać nie będzie- chyba że się mylę...?

Wie ktoś...?

Edytowane przez owca
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Z grami to chyba nie będzie działać ja mam podobny problem podłączyłem kamerkę od PS2 i chat działa bez problemu a jeżeli chodzi o gry to lipa ktoś wie jak podłączyć kamerkę od PS2 czy w ogóle da się podłączyć czy mam kupić nową

 

Eye Toy zadziała tylko z grami z PS2 (jeśli maszwersje konsoli z wsteczną kompatybilnością), do gier na PS3 będziesz potrzebował PS EYE.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...