Skocz do zawartości

PlayStation Eye


Rekomendowane odpowiedzi

Czy to jest tak że jak mam podpięty Eye to tak samo jakbym miał podpięty headset? Bo nienawidzę żadnego badziewia do zawieszania sobie na łepetynie i szukam alternatywy. Już wiem że tak, ale czy jest to rzeczywisty substytut nie ustępujący niczym jakością mikrofonowi?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy to jest tak że jak mam podpięty Eye to tak samo jakbym miał podpięty headset? Bo nienawidzę żadnego badziewia do zawieszania sobie na łepetynie i szukam alternatywy. Już wiem że tak, ale czy jest to rzeczywisty substytut nie ustępujący niczym jakością mikrofonowi?

 

Jest tak samo jakbyś miał headset. Używam czasami kamerki do komunikowania się podczas grania w COD4.

Gorzej może być z ludźmi którzy są po drugiej stronie i mogą słyszeć wszystkie dźwięki z twojego otoczenia. Headsety chyba bardziej wyciszają niepożądane hałasy.

Ogólnie może być to alternatywa :)

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Wie ktos czy mozna za pomoca Ps Eye po podlaczeniu do kompa nagrywac od razu na dysk? Niby sa te sterowniki "AlexP" i wszystko dziala tylko wlasnie chcialbym nagrywac kamerka i zapisywac na "twardzielu", a nie tylko ogladac obraz stream'owany z kamerki na kompie <_< Nie moge znalesc zadnego programu, ktory by rozpoznawal kamerke i nagrywal za jej pomoca :(

Jezeli ktos wie jak to zrobic to prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

PlayStation Eye to świetny sprzęt ale czy on jest w jakikolwiek wspierany? Wydanie 2 gier w ciągu dwóch lat to śmiech na sali. Eye Pet jest dobry dla dzieciaków a na karty w Eye of Judgment nie zamierzam tracić ponad 1000zł. Podsumowując nie ma na ten sprzęt żadnych gier, które by mnie interesowały.

 

Po co oni się pchają z tymi różdżkami i Natalem skoro ludzie mają to głęboko w (pipi)e.

 

Na pistolety też nigdy nie ukazywały się gry i zawsze tak będzie. Na PS2 nie kupiłem pistoletu bo było za mało dobrych gier. A teraz wydano tylko słabiutkie Time Crisis 4 i na tym się skończyło.

 

PlayStation Eye to tylko ciekawostka nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...