Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Szukaj S3 LTE i to bierz. Wtedy masz telefon na parę lat + niezłą wersję CM jak potrzebujesz (stable build). LG 1gb ram, 8gb pamięci, S3 LTE 2gb ram + 16gb pamięci. Jak znajdziej za takie pieniążki to to bym brał.

 

Ew. Nexus 4 jak znajdziesz za takie pieniążki ale nie bierz 8gb, będziesz płakać potem :-)

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Ciężko, fakt. Chyba i tak lepszy S3 - duże wsparcie środowiska. Akurat LG jest dla jeszcze paskudniejsze w swoich dodatkach od Samsunga. Tylko koniecznie Root i czyszczenie. Tutaj soft polecał JJ - Archidroid. Wrzuciłem go kompletnemu laikowy na jego S3, wcześniej narzekał i... przestał. Czyli dla mnie znak że jest dobrze. Ja mojego S3 sprzedałem więc sam się tym Archi nie bawiłem. Generalnie do LG jako takiego zaufania specjalnego nie mam.

Odnośnik do komentarza

LG nawet kijem nie tykaj, no chyba że Nexusa 4, nakładka chyba najbrzydsza jaką w życiu widziałem, sam miałem S3 i hejtowałem ją za plastikowe wykonanie jak na telefon za taką cenę, ale prawdę mówiąc, teraz za taki niski pieniądz nie ma nic lepszego, S3 ma świetny, zaprawdę powiadam świetny aparat, do tego chyba najlepszą jakość rozmów jaką w telefonie słyszałem, i dobry chip muzyczny, nexus 4 może i lepiej wykonany, ale aparat, i audio ssą, no i bardziej klocowaty jest, SONY nigdy w życiu nie bierz, syfiaste fony, mam Xperie Z, nie polecam nawet największemu wrogowi, HTC One jest jeszcze fajny ale za ten hajs nie dostaniesz, czyli moja propozycja to Galaxy S3.Co do lagowania, to nawet S4 czy Note 2/3 laguje, taki system, dodatkowo lagwizz od sama, ale jak wgrasz jakiegoś fajnego customa to będzie śmigać.

Odnośnik do komentarza

panowie. brat szuka jakiegoś dobrego smarta z dual simem. tak do 800-900 plnów. co byście polecili? Xperia M całkiem zacnie się prezentuje ale hate na sony z postu wyżej nie napawa. patrzyliśmy też na Pentagrama Monster X5. bebechy nie są jakieś topowe ale wystarczające i mocne baterie na duży plus, szczególnie w trasie.

 

aha, najlepiej żeby ten dual sim był równoczesny czy jak to tam opisać. żeby nie blokowało jednego sima podczas używania drugiego. wiecie o co mi chodzi ;)

Odnośnik do komentarza

Monstera recenzje w PC World czytałem i zachwalali.
Ja sam się zastanawiałem nad Monsterem swojego czasu. Niestety nigdy nie miałem go w dłoniach :{


Z innej beczki:
Szukam telefonu z dobrym aparatem do 2000zł
Ma być najlepszy w swojej klasie,(pipi) na procek, ma robić za(pipi)iste foty.

xD

Edytowane przez Zdunek
Odnośnik do komentarza

Z innej beczki:

Szukam telefonu z dobrym aparatem do 2000zł

Ma być najlepszy w swojej klasie,(pipi) na procek, ma robić za(pipi)iste foty.

 

xD

 

iPhone 5s robi najlepsze zdjęcia ze smartfonów obecnie dostępnych na rynku. Czytając recenzje HTC One M8 i SGS V ... wciąż jest na prowadzeniu, aż do września, kiedy wejdzie iPhone 6. Poza tym na iOS masz najlepsze wsparcie dla aplikacji, więc zasysasz iPhoto, Snapseed, Camera+, VSCOCam i od razu te fotki sobie lekko obrabiasz. W drodze Lightroom dla iOS.

Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza

Mr Q, a jest coś w czym iP nie jest najlepszy na rynku? :P

 

Nie wiem. Czekam aż będę mógł kupić HTC One M8 i wtedy na próbę przesiadam się z 6 letniego romansu z iPhonem na Androbiedę i ci powiem. Nie wiem tylko czy wybrać wersję z Sense, czy Google Play Edition. Pewnie nie ma niczego takiego, ale iOS już mie zaczyna wku.rwiać, a z moim uwielbieniem detali i czepialstwa na drobne mankamenty możesz oczekiwać ciekawej opinii. No ale 5s to akurat obiektywnie aparat ma najlepszy na rynku i co do tego nie ma wątpliwości. Tak samo jak procesor ma najlepszy na rynku, jakość wykonania i czytnik linii papilarnych. Z hardware można przyczepić się tylko do ekranu i głośnika. Software niestety kilkoma rozwiązaniami ciągle stoi w miejscu.

Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza

No której tam LG też zachwalali. IP zawsze ma aparat na poziomie, to trzeba przyznać. Z tym aparatem znowu HTC dało doopy, nie wiem o co im chodzi :confused: Mimo wszystko te topowe kilka andków ma dobre aparaty, na testach to zależy gdzie je oglądasz. Widziałem na Android Police i IP był drugi albo trzeci :-) Także chyba zależy kto robi aczkolwiek jest to top na pewno, bez dwóch zdań.

 

Z tym dual-simem do 800 do ciężko za tyle kupić zwykły telefon, co dopiero dual. Może lepiej coś markowego poszukać? HTC 500, 700. Oczywiście - nie za tyle.

 

Do kogoś kto polecał M8 do zdjęć - na 99% recek piszą że dalej aparat ssie. Nie wprowadzajcie chłopaka w błąd. Tu jest test zdjęć w NOCY czyli niby tam, gdzie HTC "miażdży" konkurencję http://www.androidauthority.com/galaxy-s5-vs-one-m8-vs-xperia-z2-vs-g-pro-2-nighttime-photo-samples-362456/

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Nokia Z1 compact też chyba ma całkiem zacny aparat. Na różnych serwisach widziałem,że LG G2 też ma bardzo dobry aparat. Wymieniam tu fony do 2k. Nie wiem jak Lumie daja sobie rade. Najlepszy aparat ma na pewno 5S ale nie wiem czy do 2 tysi sie kupi.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

 

iPhone 5S, ewentualne HTC ONE M8, ale na tego musisz poczekać ze 2-3 miechy zanim stanieje

2k za 5s? To chyba rozbity albo uzywka czyli bieda tak jakby ktos kupil androida

 

 

Sam właśnie sprzedałem nową 5skę za 2100 zł, mogę mieć kolejną za równe 2000 zł. Na Allegro widze nowe po 2200zł. Jak masz 2000 zł na telefon to masz i 2200zł.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie moja mama potrzebuje zmienić telefonu max 850zl nowka

Łatwy w obsłudze, internet, skype itp

Jest cos na androidzie wartego uwagi tylko zeby jej po miesiącu nie zamulał? czy olać to i uderzyć w windows phone np lumia 520,620,625, 820 ewentualnie 920 ale to chyba juz wykroczy poza budżet

Odnośnik do komentarza

Rayos, jeżeli nie masz parcia czasowego to weź najpierw starter a później od razu przenoś ten numer na abonament. wtedy 5 zeta tańszy abonament jest bo dla stałych klientów. ja tak nieco wtopiłem. po tym jak RBM zabił mi numer który miałem jakieś 10 lat polazłem do Playa po nowy numer i od razu abonament bo taka była potrzeba. no limit dzwonienia + pakiet no limit smsowy bez tele 45 zeta. gdybym najpierw wziął kartę i przeniósł na abonament to 40. niby piątak ale jak się pomnoży przez długość umowy to jakiś tam piniondz jest.

 

co prawda to było jakoś w grudniu z tego co pamiętam ale ten mały upust pewnie jeszcze działa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...