Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego napisałem, że polecam G2 :-) Napisałem to w pierwszym poście. Nie wiem jakie Żona ma dłonie, ale czy 5 czy 5.2 cala to nie za dużo? Ja mojej kupiłem Moto G i to myślę przy Jej dłoniach górna granica (4.5 cala). To są duże telefony a kobieta często ma drugą rękę zajętą np. torebką. Wiesz, żeby potem się nie złościła, że nie może SMSa jedną ręką napisać ;-) Może jakiś iPhonik?

Odnośnik do komentarza

Tylko - czy sobie poczytałeś o Moto G nieco? Nie chcę cię zniechęcać ale to jest MID w cenie LOWa, to nie jest topowy fonik. Każdy parametr oprócz czasu działania na baterii jest gorszy od S4. Aparat, moc itd. G2 to ma wszystko lepsze. Nie chcę się czepiać tylko piszę żebyś był świadomy, że nie bierzesz jakiegoś super-telefonu - bierzesz telefon o świetnym stosunku cena/jakość. Np. Aparat jest słabiutki.

 

Just saying...

Odnośnik do komentarza

Przecież Moto G to za przeproszeniem szajs, miałem to przez miesiąc jako 2 fon, aparat kiepski, DAC do dupy, mimo prawie czystego androida telefon lagował, może nie mocno, ale np ściąganie belki z góry nie było płynne, dla osoby która miała wcześniej płynny telefon np z iOS czy WP to będzie bardzo widoczne, kiepski i przereklamowany telefon.W tej cenie już lepiej Lumie 620 wyrwać, albo dołóż trochę hajsu i kup iPhone 4S w bieli.

Odnośnik do komentarza

Przecież Moto G to za przeproszeniem szajs, miałem to przez miesiąc jako 2 fon, aparat kiepski, DAC do dupy, mimo prawie czystego androida telefon lagował, może nie mocno, ale np ściąganie belki z góry nie było płynne, dla osoby która miała wcześniej płynny telefon np z iOS czy WP to będzie bardzo widoczne, kiepski i przereklamowany telefon.W tej cenie już lepiej Lumie 620 wyrwać, albo dołóż trochę hajsu i kup iPhone 4S w bieli.

Ściąganie belki jest generalnie zepsute od 2 wersji andka i działa wolniej niż kiedyś ale źle nie jest. Właśnie wziąłem go do ręki i działa ok. A zaznaczam że miałem ip4. Jak dla mnie Kitkat jest ok, wiecej mi nie trzeba.

 

Ale oczywiście co kto lubi. Jest już klient YouTube na WP? Google maps są? Bo zupełnie się nie orientuję i ciekaw jestem.

Odnośnik do komentarza

Powiem tyle, jak ktoś nie używał na prawdę płynnego telefonu to dla niego Moto G jest płynne, oczywiście chodzi o niebo lepiej aniżeli jakieś Samsungi Trend czy inny shit, ale bez przesady że jest super płynna, jak ktoś uważa że tak jest to niech sobie porówna ją z jakimś Nexusem 4/5, te chodzą na prawdę szybko, no przynajmniej na początku.

Odnośnik do komentarza

Hmm, chodzi gorzej niż mój S4 z czystym andkiem ale nie ma jakiejś przepaści. Na pewno gorszy jest dotyk itp natomiast - to nie jest topowy fon. I teraz też już nie jest taki tani wcale :-) Można niewiele drożej wyłapać S4 który nawet na TW jeśli rozmiar nam nie przeszkadza oferuje sporo więcej (tylko krócej na baterii działa), ma lepszy dotyk, ekran, aparat, więcej ramu. Tylko po prostu ma 5 cali a nie każda kobieta chce taką cegłę. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i po dobrym fonie rzeczywiście gorzej przestawić się na słabszy :-)

 

A propos Nexusów to po andku 4.3 już tak nie zwalniają bardzo. Wystarczyło dodać TRIM czyli odśmiecanie pamięci flash (które w samym Linuksie jest już obecne parę lat a przecież z jądra Linuksa korzysta Andek, nie wiem dlaczego zrobiono to tak późno) i nie ma już aż takiego problemu jak wcześniej.

 

Swoją drogą - czemu producenci nie dają jakiś sensownych ostrzeżeń że kończy się pamięć? Mam IP5 gdzie nie ma ni w ząb miejsca, telefon oczywiśćie wariuje ale w czytelny sposób tego nie sygnalizuje dla laika. A babka się dziwi, że jej zdjęć od miesiąca nie robi i maili nie ściąga...

Odnośnik do komentarza

Do każdego telefonu powinien być taki mały samouczek dodany z serią najczęściej występujących problemów. Wiem, że w instrukcjach są takie tabelki z "pytanie - odpowiedź" ale litości jakie tam są opcje rozważane. Edukacja z zakresu pełnej obsługi swojego produktu powinno być w polityce danego producenta ale ja chyba gadam od rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...