Skocz do zawartości

Super Street Fighter II Turbo HD Remix


Action

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy później...
  • Odpowiedzi 154
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Przymarudzę ale...Tą grę "robią" Amerykanie*. No wiecie, nacja która wydała takie hity jeśli chodzi o 2D jak: MK - wiadomo klasyka, Blood Storm - bez komentarza, Tattoo Assassins - młodzież określiłaby to dzisiaj jako "żal" :lol: Oczywiście, dla osób które wcześniej nie grały w ST to będzie hiper-d.u.per-oldskul-w-HD-pokażę-ojcu-że-też-potrafię ale "znawcy/elyta/experci(lol)" postąpią analogicznie jak fani serii Fallout z F3 8)

 

 

*oni muszą coś s(pipi)ić, nie ma bata :lol:

Odnośnik do komentarza
*oni muszą coś s(pipi)ić, nie ma bata :lol:

 

no i s(pipi)ili ... gra bedzie kosztowac 1200 msp , chyba ich po(pipi)alo do konca :|

soul calibur 800msp kosztowal, rez , ikaruga tez ... a ten drewniany staroc 1200... nigga please, ja juz leje z gory na ta gre, chyba ze okaze sie ze online jest super, ciekawe ile banjo kazooie bedzie kosztowac bo wychodzi tego samego dnia, jak 800 to kupie banjo :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

LOL Ten Gouki z paskiem supera to chyba w remixed mode :huh: Ale tak jak pisałem - Amerykanie, oni musieli pojechać na ostro :lol:

 

Swoją drogą zastanawiam się czy przyduże Sprajty i uproszczone sterowanie (w trybie remix*) przyciągną jakąś młodzież...

 

*min. więcej czasu np. na wykręcenie shoryukena!!!

Odnośnik do komentarza

nie wiem cos sie tak tych sprajtow czlowiek uczepil... ale spoko, z tego co mowil ten recenzent to wszystko jest wpozadku z gra, online smiga gites, przy tworzeniu gry brali udzial gracze grajacy w ta gre od ponad 10 lat, nie wiem czemu sie tez tak amerykan czepiasz, graja w sf na bardzo wysokim poziomie

ogladajac klipow nie widze zeby cos bylo nie tak z ta gra,

 

cena jedynie mnie odrzuca ;/ no ale jutro sciagne traila i jak mnie oczaruje to biore ;p

gralem w ta gre za gowniaza na automacie ze sprawnym LP i MP xD zawsze bralo sie Guile'a i chargowalo sonic boomy hehehehehehe i wkrecalo starym ze chce sie kase na loda czy bulke xD

 

boje sie tylko ze moj pad do x360 ktorym rzucilem o sciane po wczorajszej niemocy w vf5(przy okazji headset poszedl sie je.bac) nie przezyje konfrontacji z ta gra jak nie beda mi shoryukeny i combosy wychodzic :lol:

 

mial wychodzic pad specjlanie do sf IV taki z 6 przyciskami :D bedzie to w pl dostepne?

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

Z tego co oglądałem wywiady z twórcami, to gra nie będzie wierną kopią automatowej wersji z podwyższoną rozdzielczością.

Fakt że takie były założenia, ale ostatecznie z nich zrezygnowano.

Między innymi rozszerzono ratio obrazu z 4:3 do 16:9, co pociąga za soba szersze plansze, jak widać na filmikach doszły juggle na postaciach, czyli zupełnie zmieniony hitbox w powietrzu.

Ja się tam cieszę ze zmian bo to czyni z tej pozycji coś nowego, a nie kolejny klon gry dla prawdziwych mężczyzn :)

 

Jeśli online będzie sprawny, biorę bez zastanowienia.

 

Trailery moga sugerować cos na kształt ligii, z rozrośnięta drabinką prowadzacą do zwycięstwa, może być NAJS.

Odnośnik do komentarza
nie wiem cos sie tak tych sprajtow czlowiek uczepil...

Bo są za wielkie. Jak ta gra ma być kopią ST w HD skoro nie zachowali odpowiednich proporcji w stosunku do oryginału :huh:

ale spoko, z tego co mowil ten recenzent to wszystko jest wpozadku z gra

Gouki ma bar supera! A ten recenzent zaczynał przygodę z grami pewnie od Motorstorma ;)

, online smiga gites, przy tworzeniu gry brali udzial gracze grajacy w ta gre od ponad 10 lat, nie wiem czemu sie tez tak amerykan czepiasz, graja w sf na bardzo wysokim poziomie

Co nie przeszkodziło Sirlinowi (odpowiedzialnemu za tą produkcję) s(pipi)ić ST na stare Xbox i Ps2 podwajając input lag w CCC2 :lol: Nie przeczę, że Amerykanie grają na wysokim poziomie. Ale O.Sagatem :lol:

ogladajac klipow nie widze zeby cos bylo nie tak z ta gra

A jak możesz coś zobaczyć skoro gra wygląda teraz zupełnie inaczej?

pokazano (1:40) "combo" T.Hawka:

(air) PPP na kucającego przeciwnika i 720. Jeśli to jest combo (a programowano w US & A więc się (pipi)a nawet nie zdziwię) to żenada na całego. Może chodzi o tick-throw? Ale TT to przecież nie combo...

boje sie tylko ze moj pad do x360 ktorym rzucilem o sciane po wczorajszej niemocy w vf5(przy okazji headset poszedl sie je.bac) nie przezyje konfrontacji z ta gra jak nie beda mi shoryukeny i combosy wychodzic :lol:

Spoko spoko, wybierzesz ten nowy tryb dla "inwalidów" i da się grać nawet na wiilocie :lol:

 

Co do padów itd dedykowanych takim grom to przecież lepiej kupić sticka

 

EDIT: Tak, czepiam się bo sprofanowano pamięć i tytuł GRY DLA PRAWDZIWYCH MENSZCZYZN 8)

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
Gouki ma bar supera! A ten recenzent zaczynał przygodę z grami pewnie od Motorstorma wink.gif

 

:rolleyes: no to skandal klasy swiatowej normalnie

 

Co nie przeszkodziło Sirlinowi (odpowiedzialnemu za tą produkcję) s(pipi)ić ST na stare Xbox i Ps2 podwajając input lag w CCC2 laugh.gif Nie przeczę, że Amerykanie grają na wysokim poziomie. Ale O.Sagatem laugh.gif

 

nie gralem na xbox w ST(co kolwiek to znaczy) ale chyba chodzi ci o SSF2T

 

co smiesznego w grze sagatem? obejrzalem 2 twoje walki w 3rd strike na youtube i imo nie powinienes sie smiac z poziomu amerykanow w SF :rolleyes:

A jak możesz coś zobaczyć skoro gra wygląda teraz zupełnie inaczej? Na tym CV pokazano (1:40) "combo" T.Hawka:

(air) PPP na kucającego przeciwnika i 720. Jeśli to jest combo (a programowano w US & A więc się (pipi)a nawet nie zdziwię) to żenada na całego. Może chodzi o tick-throw? Ale TT to przecież nie combo...

 

to nie bylo combo... nawet jesli to wielkie mi halo...i nie wiem co masz na mysli przez to ze gra wyglada zupelnie inaczej teraz, a ja pisze swoja opinie po klipach ktore ogladalem z tej gry w necie, a co do wielkosci postaci to wcale nie sa jakies ogromne, napewno nie wieksze niz w 3rd strike

Spoko spoko, wybierzesz ten nowy tryb dla "inwalidów" i da się grać nawet na wiilocie laugh.gif

 

Co do padów itd dedykowanych takim grom to przecież lepiej kupić sticka

 

EDIT: Tak, czepiam się bo sprofanowano pamięć i tytuł GRY DLA PRAWDZIWYCH MENSZCZYZN cool.gif

nikt ci nie kaze wybierac trybu dla inwalidow, chociaz nie wiem co maja inwalidzi to tego trybu ;)

 

a co do sticka to ja akurat w sf wole grac na padzie, a stick dostepny do 360tki to jest dobry ale do 3d fighterow

 

 

juz jutro bedzie mozna pobrac 8) mam nadzieje w trailu bedzie mozna ryu wybrac ;p fulla pewnie wciagne tez , mam nadzieje ze online bedzie dobry

Odnośnik do komentarza
Gouki ma bar supera! A ten recenzent zaczynał przygodę z grami pewnie od Motorstorma wink.gif

 

:rolleyes: no to skandal klasy swiatowej normalnie

A jednak fan Fallouta spotkał fana Fallouta 3 :lol:

co smiesznego w grze sagatem? obejrzalem 2 twoje walki w 3rd strike na youtube i imo nie powinienes sie smiac z poziomu amerykanow w SF :rolleyes:

Sporo tych moich walk musiałeś się naoglądać. Z pewnością dokłądnie przeanalizowałeś moje stratsy i mind-gamesy :lol: Zresztą nie wiem co ma piernik do wiatraka :mellow: Widzisz, z O.Sagatem-tym wybieranym specjalnym kodem jest taka sprawa, że jest po prostu prze(pipi)ony. Otóż ma tak szybkie recovery po "dolnych" fireballach, że osoba grająca nim może sobie pozwolić na ograniczenie swojej taktyki do niemal doskonałego fireball trapu. O.Sagat to król (lol) w amerykańskich salonach i podstawa strategii większości amerykańskich mistrzów (przegrywają "swoją" postacią - wybierają O.Sagata żeby się natychmiast odkuć :lol: ). Jako ciekawostkę dodam jeszcze, że w Jap. O.Sagat został soft-banowany przez samych graczy (rzadkoo widuje się walki z jego udziałem).

to nie bylo combo... nawet jesli to wielkie mi halo...

...

i nie wiem co masz na mysli przez to ze gra wyglada zupelnie inaczej teraz, a ja pisze swoja opinie po klipach ktore ogladalem z tej gry w necie, a co do wielkosci postaci to wcale nie sa jakies ogromne, napewno nie wieksze niz w 3rd strike

Są duże, naprawdę.

Odnośnik do komentarza
shin jak wyglada online? dobrze smiga? jak jest lag to gra sie zarzymuje, czy postaci sie zatrzymuja? a moze sie teleportuja :lol:

na ps3 dzien wczesniej gra wyszla ;p

 

aha i ornit streetfigterowe guru z checia z toba pogram o ile bedziesz mial ta gre

Online to ja mogę pograć w WOWa. A STHD nie kupię bo ta gra jest dla mnie jednym wielkim nieporozumieniem. EOT.

Odnośnik do komentarza
shin jak wyglada online? dobrze smiga? jak jest lag to gra sie zarzymuje, czy postaci sie zatrzymuja? a moze sie teleportuja :lol:

 

Na online przy pingu nawet 180 da sie grac! Sa oczywiscie skoki i duze lagi, ale naszczescie Capcom postaral sie o lagodzenie lagow, dzieki czemu mozna pograc. Podoba mi sie ze gracze maja konkretny poziom i z niektorymi nie mozna sie bawic - Trzeba dac z siebie wszystko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.