Skocz do zawartości

Super Street Fighter II Turbo HD Remix


Action

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Heh, moze zrobia Trofea dla SF2HD na PS3. Bylo by fajnie... I oby byly rownie hardcorowe co w StarDust :)

 

Tak wogole to proponuje zrobic mala konkurencje - kto szybciej przejdzie gre na Hard. Moze byc Ciekawie! :D

 

 

BTW. Niezle Ci idzie Xeda, bedzie do Ciebie podejsc na powaznie :]

Edytowane przez ShinMoteuchi
Odnośnik do komentarza

Hehe, akurat grałes dzisiaj z moim qmplem ale on ciut i tak lepszy odemnie jest. Mialbym prosbe panowie o rozpisanie podstawowych kombo i wyjasnienie co to sa poke ,zoningi , tick throwy, trapy itd z gory dzieki za odp i porady. Pozdrawiam i do zobaczyska na sparingu Shin :P

Edytowane przez xeda
Odnośnik do komentarza
Przesadzacie z tym pingiem, 120 ms, gdzie sekunda to 1000 ms daje nam przy 30 klatkach max 2.4 klatki opoznienia, to naprawde nieduzo, skoro ludzkie oko interpretuje 24 klatki na sekunde jako obraz ruchomy a nie przewijajace sie obrazki. Ping pingiem a kod sieciowy, kodem sieciowym. Jesli jest odpowiednio napisany da sie grac (vide T5DR a VF5). Powinno byc ok. Ja sobie ta gre zakupie ale dopiero jak mi kumpel odda xboxa, pozyczylem bo sobie kupil nowy telewizor i chcial zobaczy obraz w HD.

dokladnie, nie ma to jak wywody z numerkami na czele :)

ja wiem ze sami skosnoocy prosi na forum siedza ,ale radze najpierw zagrac , a potem wnioski wyciagac :rolleyes:

 

i nie pisac ze na kawaksie sr.aksie to czy tamto mial jeden z drugim :lol: to mysli ze tu bedzie mial to samo <_<

 

wreszczcie wyszlo 2d z wypasionym online, a nerdy zamiast sciagac i grac to eseje na forum tworza o pingu :) zapraszam na giere to moze pokaze mi ktos o co chodzi, slaby jestem bo dawno nie gralem w sf3 jedynie lamerskie 3hity z jump ina robie albo po crosie jak wyjdzie

 

moze jak mi prosy pokaza jak sie gra na lagi to bede niepokonany online :P 8)

 

 

To do mnie bylo? Stary, nie wiem gdzie pracujesz, co robisz itp, ale ja zyje z obslugi sieci i troszke sie na tych numerkach znam. I nie jestem tylko i wylacznie teoretykiem bo grales ze mna w VF i nie bylo wcale tak rozowo, z tego co pamietam bylo jakies 50/50. A ze ostatnio nie gralem to po prostu ZUPELNY brak zainteresowania grami poza PESem 2009.

 

A w 2d stalem sie tak cienki ze sie zastanawiam czy w ta gre inwestowac, wczoraj wygralem jednego fighta na 15 gdzies :/ LIPA.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Panowie, sprawe mam. Otoz, w wersji TRIAL pociagnietej z LIVE'a nie moge zmienic konfiguracji klawiszy w tej gdzie. Czy w pelnej wersji jest to mozliwe?

 

Pozdrawiam.

 

Jest możliwa, z tego co obczajałem, to nie można bindować kilku inputów na jeden przycisk.

Odnośnik do komentarza
Przesadzacie z tym pingiem, 120 ms, gdzie sekunda to 1000 ms daje nam przy 30 klatkach max 2.4 klatki opoznienia, to naprawde nieduzo, skoro ludzkie oko interpretuje 24 klatki na sekunde jako obraz ruchomy a nie przewijajace sie obrazki. Ping pingiem a kod sieciowy, kodem sieciowym. Jesli jest odpowiednio napisany da sie grac (vide T5DR a VF5). Powinno byc ok. Ja sobie ta gre zakupie ale dopiero jak mi kumpel odda xboxa, pozyczylem bo sobie kupil nowy telewizor i chcial zobaczy obraz w HD.

dokladnie, nie ma to jak wywody z numerkami na czele :)

ja wiem ze sami skosnoocy prosi na forum siedza ,ale radze najpierw zagrac , a potem wnioski wyciagac :rolleyes:

 

i nie pisac ze na kawaksie sr.aksie to czy tamto mial jeden z drugim :lol: to mysli ze tu bedzie mial to samo <_<

 

wreszczcie wyszlo 2d z wypasionym online, a nerdy zamiast sciagac i grac to eseje na forum tworza o pingu :) zapraszam na giere to moze pokaze mi ktos o co chodzi, slaby jestem bo dawno nie gralem w sf3 jedynie lamerskie 3hity z jump ina robie albo po crosie jak wyjdzie

 

moze jak mi prosy pokaza jak sie gra na lagi to bede niepokonany online :P 8)

 

 

To do mnie bylo? Stary, nie wiem gdzie pracujesz, co robisz itp, ale ja zyje z obslugi sieci i troszke sie na tych numerkach znam. I nie jestem tylko i wylacznie teoretykiem bo grales ze mna w VF i nie bylo wcale tak rozowo, z tego co pamietam bylo jakies 50/50. A ze ostatnio nie gralem to po prostu ZUPELNY brak zainteresowania grami poza PESem 2009.

 

A w 2d stalem sie tak cienki ze sie zastanawiam czy w ta gre inwestowac, wczoraj wygralem jednego fighta na 15 gdzies :/ LIPA.

 

hehehe no prosze , no ja akurat tez w sieciach siedze ;) tzn jeszcze nie skonczylem studiow :P i te numerki sa chu.ja warte tak naprawde ,wiadomo, ze pewnych barier nie da sie przeskoczyc(narazie) ale na 3 kreskach w vf5 gra sie praktycznie jak ofline :) wiadomo ze czasem paru klatek zabraknie, ale tak jak mowilem tu to chyba same prosy siedza co maja skosne oczy jak im to przeszkadza, w ssf2thd to samo, przedwczoraj/wczoraj gralem z gosciem ktory józefem 3 hadoukeny z rzedu mi przeniknal :P reversala na wakeup posadzil itd ;) troche mnie zmasakrowal ale co tam

 

a co do gry w vf5 to z tego co pamietam to jak mialem 2 dzien gre to chyba gralismy ,i nie bylo rozowo z tym twoim kolega grajacym lei fei :) a ciebie pamietam ze naklepalem(chyba wolfem grales) i chyba nie mielismy najlepszego polaczenia

no ale dawno i nie prawda, jak chcesz sprawdzic jak gram teraz to zapraszam wieczorkiem na sesje :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Pograłem już trochę i zauważyłem kilka rzeczy w grze które podchodzą pod kategorie bugi. Muzyka często mi przestaje grać albo gra ale efekty dźwiękowe cichną.

System rankingowy online tez ma wady. Np czasami zdarza się że wywali z gry juz na wyborze postaci wtedy obaj dostajemy po przegranej. Tak samo jak ktoś da quit to on dostaje LOST ale ja nie dostaje WIN. Na szczęście mało ludzi quituje ale zdarza się. Najbardziej chamsko to wyjąc kabel pojawia sie connection lost wtedy obaj gracze dostają po przegranej ale nie zawsze.

 

Achievmenty zrobiłem juz wszystkie nie było to nic trudnego nie licząc pokonania akumy. 100 winsów rankingowych można zrobić i w classic i remixed. Mozna np mieć tak jak ja 98 w remixed i 3 w classic i achivment sie odblokuje. Wsumie to potrzebowałem 101 winsów.

Achievment za 7 hit combo zrobiłem w arcade DeeJayem skok za kogoś z medium kick w kucnięciu dwie lekkie ręce i tą torpede na końcu(dóóóół, góra pięść i mashowac pięści)

Na pewno wyjdzie niedługo łatka do tej gry bo widac że wydali ja na szybkiego ale niechodzi mi o system walki tylko o niedoróbki muzyczne i graficzne.

Odnośnik do komentarza

odwieczny problem rangowania online w bitkach haha

przegrywam to sobie wyjde i zachowam range

to powinno byc liczone w skali win/lose od załozonych/rozegranych gier i wzgledem tego sortowanie i gracze sami by sie dobierali wzglede doswiadczenia a nie chwilowej rangi czy nabitych winsow na jakis leszczach

 

ale widze ze i tak to lepiej rozwiazali ze przy quit koles traci i tak

na GGXXnet wsjo sie zachowuje nie tarcisz koles nie zyskuje a mozna zrobic soft reset w grze, wyjsc ESC, disconect kablem albo grac w oknie i klikac po pulpicie az koles sam wyjdzie bo odpusci za lagi LOL techy ruskich mowie na to "moskiewski setup"

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Kasandra
Jeżeli ktoś w Polsce oprócz mnie i ghettokingSAS gra w SFHD na xbox live to podajcie proszę gamertagi.

Mój to gasc4n i chętnie zagram z każdym. Pozdro

 

cameel PL

Ale jestem słaby, GKS mnie ostatnio pojechał.

Bez parry nie istnieję w 2D :)

 

Ale pogram z chęcią, może się czegoś naucze.

Odnośnik do komentarza

Jaki HDTV Lag jak ta gra chodzi w HD? Moze wylacz sobie pixel plusy i inne syfy, jak cos jest w natywnej rozdzialce matrycy nie ma opoznienia na TV. Sa one wtedy, jak TV musi przeskalowac rozdzialke (czyli jak grasz w gry SD na tv HD).

 

Teraz w automatach sa LCDki i co, tam tez sa opoznienia?

 

BTW Ale ta gra ssie ;) Mogli by dac na live'a SF3 a nie takie kotlety z mirkofali. Przeciez 3s to najlepszy street jaki jest...

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Pare prawd o online w nowym STHD. Jak już ktoś tu napisał, śmiga to na zmodyfikowanym silniku GGPO (który będzie użyty także w SF4). Znaczy to mniej więcej tyle, że lagów (w sensie zacinek) tu po prostu nie ma, pozostaje minimalny delay, który i tak praktycznie nie wpływa na rozgrywkę bo online przesyła sam gotowy zapisany input (czyt. wszystko wchodzi). Jeżeli offline jakaś akcja ci wejdzie lub ją zablokujesz to online masz to samo. Jaja zaczynają się dopiero wtedy gdy ma się na maxa przeciążone łącze... teleporty, akcje łapiące z drugiego końca planszy (koleś ci wali haduokena, ty go przeskakujesz, jesteś na drugim końcu areny, a tu nagle (pipi) i teleport, haduoken cie łapie) etc. included, ale jak mówię trzeba mieć naprawdę hardcorowe łącze by się z czymś takim spotkać, w normalnych warunkach jest dosłownie offline.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...