Skocz do zawartości

Postal III


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ta gra miala 2 zalety. Mozna bylo sie pobawic i wyzyc i była tania, bo dodawana do gazety. Z tego co widze po tym filmiku, to niewiele sie zmienilo do tego gra wychodzi na konsole w pelnej cenie. I kto to kupi ?

Ja kupię?

Wydajecie oceny na podstawie krótkiego filmiku?

Jeśli klimat będzie jak dawniej to ja nie mam pytań. Nie grafiką każda gra stoi. Często liczy się to coś.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli Postal wróci do casów świetności jedynki, to faktycznie jest w stanie zaszaleć. Jednak martwi mnie idiotyczność całej tej produkcji, jak to, że wystarczy podpalić zapałkami łóżko, żeby wydostać się z więzienia, w dodatku strażnicy na widok zbiega zupełnie nie reagują, zdaje sobię jednak sprawę z tego co mówił gostek, że jest to wczesna pre, pre alpha. Ja jednak czepiam się samych pomysłów, naprawdę nie wysilają się, a nastawienie gościa, który grał jest conajmniej ironiczne, mówi, że z nie wiadomego powodu bohaterowi pozwalają zatrzymać zapałki w więzieniu, a następnie sam się z tego śmieje. Postal II słynnął z idiotyzmów co w jakiś sposób było jego zaletą. Takie rozwiązania, jak użycie kota jako tłumika do karabinu trzeba po prostu lubieć, dlatego nie oceniam ludzi, którzy w to grają. Nie razi mnie brutalność, tylko brak logiki w tej grze, bo brualność z pmysłem jak Manhunt II, to świetne powiazanie.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość donsterydo

Oni chcą wypuścić taką grę na rynek :-p ? Podejrzewam, że jakiś miesiąc po premierze sklepy będą tę grę sprzedawały po 60zł :-) Czym ten facet ich atakował, borsukiem ? :-] Musieli chyba jednak coś zarobić na tym Postal II, że wypuszczają jego klona w konwencji TPP. Jak mają mały budżet to mogli zrobić remake pierwszej części i wypuścić w cenie np. 25$, podejrzewam, że ludzie na takie coś by się rzucili jak hieny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...