Skocz do zawartości

Saints Row 2


Brolly PL

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze w tym tekscie jest to,że autor narzeka na model jazdy w GTA4...I mówi, że w SR jest lepszy.Autor jest chyba niezłym lamerem skoro ma problemy z jazdą samochodem w GTA - akurat model jazdy to małe mistrzostwo świata i w GTA4 furkami jezdzi się wyśmienicie itakiego modelu jazdy nie powstydziłyby się niektóre samochodówki z ''krwi i kości''.Natomiast jazda samochodem w SR jest porównywalna do jazdy pudełkiem, zero przyjemności.Zresztą sam pomysł porównywania SR do GTA to dlikatna pomyłka, bo SR od samego początku było kalką (do tego średnią) serii GTA, to tak jak ktoś próbowałby porównywać Legendary do Bioshocka.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pogralem chwilke jak narazie wszystko okej do gta IV sie nie umywa przynajmniej narazie :) jedyne co boli to mega spalone tlumaczenie, szacun i tym podobne wynalazki, zaraz na poczatku jest misja w ktorej chlop cie obraza mowiac na ciebie bitch tlumaczenie dupa wolowa ;/ hehe fuck off tez jakos spadaj czy cos takiego, no nic wracam do grania :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam, mam pytanie do wszystkich grających lub tych co już grali w Saints Row 2. Jak się tuninguje samochody gangu (osiągam kolejne poziomy customizacji aut gangu, a nie wiem gdzie mogę to wykorzystać). Może w ogóle nie ma czegoś takiego jak customizacja aut którymi jeżdżą członkowie The Saints, a w tym chodzi o customizacje własnych samochodów ? Mimo wszystko było napisane gang cars. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

dzis gre zakupilem i mam mieszane uczucia.. freamate tak spada ze szok szczegolnie to widac na samym poczatku jak ucieka sie motorowka z wiezienia z ziomem... do tego jazda samochodem xD no to jest zal po prostu hehehe beznadziejny system jazdy. fabula moze byc ciekawa ale przedstawiam tylko pierwsze wrazenia z gry

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mozliwe spoilery, nie grales czy nie skonczyles gry - nie czytaj dalej

 

 

 

 

 

Jestem praktycznie na koncowce gry. Wykonalem misje Salting the Earth...Again i nic poza Forteca Ultoru nie mam. Jak mam odblokowac misje ...And a Better Life ?

nvm - trzeba wykonac Twierdze Ultoru ktora znajduje sie w srodku centrum handlowego i wtedy odblokuje sie ostatnia misja

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Gra skonczona. Gdybym mial Live to zrobilbym gre ponownie na COOP i nawet nawet po uzbieraniu rzeczy do wziecia jak plytki, spreje,itp moze bym zrobil calaka lub sie zblizyl do niego ;).

Misje w grze sa dobre, czesto podobne ale nie odczuwa sie tego znudzenia jak w GTA4 moze za sprawa ze nie jestesmy One Man Army lecz mamy swoj gang i zawsze z pomoca moze ktosc przyjsc. Misji w sumie jest 42+45 jako przejmowanie dzielnic (lepiej niz w GTA SA, tutaj jest podobnie jak w SR1. Wchodzimy we wrogi teren potem w jakims budynku trzeba wybic wszystkich). Masa pobocznych zadan - szambiarka, zabawa w telewizyjne COPS (jest koles z kamera ;)), ochrona VIPa, itd. Troche nowych, troche znanych z SR1.

 

Plusy

- kustomizacja - od postaci, mieszkania po wlasny gang i ich furki (mozna byc gang ninja a auta same "infernusy" ;))

- fun

- coop

- nie nudzi sie (fabula skonczona dopiero po przy 26h na liczniku, wczesniej robilem dzielnice czy szambiarke)

- multum zadan do wykonania

- wersja PL

- cena

 

Wady

- dropy

- slaby silnik jak na rok 2008 (malo roznic miedzy SR1 a 2)

- bugi, bledy, glitche

 

8+/10

Odnośnik do komentarza

oraz dobry model jazdy - czysty fun, a nie cos ala symulacja (wielu osobam on sie nie podoba, mi sie zawaliscie spodobal). Zapomnialem o takiej rzeczy jaka "kontrola predkosci" - jedziemy sobie autkiem z niska predkoscia i dajemy LB i automatycznie z taka predkoscia pojazd bedzie jechal, gdy zachamujemy LT to on sam przyspieszy ile powinien. W GTA czy innych grach tego typu wkurzajace byle jechanie i strzelanie rownoczesnie, tutaj fajnie rozwiazali to

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Grę mam od wczoraj i jestem bardzo zadowolony : )

 

Plusy:

- KLIMAT!

- kustomizacja

- model jazdy

- genialny soundtrack

- świetne misje

- humor

- minigry itp.

- ogólnie pokłady grywalności

- wersja PL

 

Minusy:

- grafika nie olśniewa

- bugi

- samochody mogłbyby być lepsze

 

Narazie dla mnie 9-/9. Gra sprawia mi znacznie większy fun niż GTA4. Na razie tylko 8h na liczniku więc napiszę jeszcze jak skończę fabułę. Polecam tym którzy lubili gangsterskie klimaty GTA:SA i nie przykuwają wielkiej uwagi do grafiki. Świetna gra, w świetnej cenie. POLECAM!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie: Czy w drugiej czesci tez jest koniecznosc podbijania paska respektu by miec mozliwosc grania misji fabularnych ? Strasznie mnie denerwuje w jedynce to ze po wykonaniu misji fabularnej musze robic jakies z zadan pobocznych.

Spieprzyli to wedlug mnie, jak mam ochote to gram fabułe, jak nie to pewie sie dodatkowymi zadaniami...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...