Jump to content

Saints Row 2


Brolly PL

Recommended Posts

 • Replies 85
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

niestety Saints Row2 już teraz widać że będzie to taki sam ''plastikowy'' tytuł jak jedynka, pograłem trochę ale mówiąc szczerze gra była średnia, choć miała pare fajnych patentów, to ogónie plastikowość, brak klimatu i kopiowanie GTA:SA zabiły tą gre w moim odczuciu.Graficznie styl ten sam, czyli ''plastikowy''.Ludzie którzy narzekają na grafikę w GTAIV niech sprawdzą SR2, które choć nie wygląda słabo, to jednak GTAIV wygląda bez porównania lepiej, dużo bardziej next genowo.

Link to comment
 • 2 weeks later...
 • 1 month later...

Gra to była typowa kalka San Andreas, z bezimienną postacią, dlatego też pobawiłem się w sumie kilka godzin i odłożyłem... Część druga będzie taka sama, ale jako że GTA IV poszło bardziej w realizm i odrzuciło defibrylatory, miniguny, jetpacki, czołgi itp, to właśnie SR2 może dostarczyć sporo zabawy, której brakuje w GTA IV. IMO zapełni braki schematów z San Andreas.

Link to comment

Mi się tam "jedyneczka", podobała bardzo. Na dwójke jestem napalony jak cholera, a trailler jeszcze mnie w tym utwierdził. Fuck, co ja gadam, po obejrzeniu możliwości SR2, bez dwóch zdań to będzie dobra kopia San Andreas, mnóstwo możliwości. Dobry uzupełniacz GTA 4.

Edited by Slupek88
Link to comment

SR2 nie można na pewno porównywać do GTA IV, jak to zostało pokazane na trailerze. Z tego co widzę będzie to raczej beztroska rzeź, taki dopracowany Postal 2 w TPP. A GTA IV to po prostu symulacja prawdziwego ganstera, a nie kupki tekstur robiącej rozpierdziel.

Link to comment
 • 1 month later...
 • 2 weeks later...

Załamałem się przed chwilą... spójrzcie co oni zrobili z tą grą: http://www.gametrailers.com/player/37545.html i druga część gameplayu: http://www.gametrailers.com/player/37563.html - to wygląda jak totalny CRAP :| A przecież pierwsza część była taka dobra... spokojnie dałbym jej 8/10. Nie no ja nie dowierzam, że aż tak skopali tą grę, albo to jest filmik z bardzo wczesnego etapu prac nad grą (OBY!!!), albo niektórzy producenci "schodzą na psy"

Link to comment

Ale tu nawet nie chodzi o samą grafikę Wampis... tylko o gameplay... jakieś to wszystko takie sztywne jest... zobacz na animacje, fizykę, model jazdy, w ogóle kamera jest z dupy - z byt blisko auta i gościa, którym grasz... Nie wiem albo w "jedynce" też tak było, a ja już nie pamiętam, albo GTA IV tak wysoko zawiesiło poprzeczkę, że nie mogę patrzeć na inne tego typu produkcje...

Link to comment

Pfff już jedynka miała lepszy system walki niż gtaIV. Wreszcie policjanci padają po kilku kulkach, a nie robocopy jak w gta. Ogólnie daje głowę, że gra będzie ciekawsza od gta IV. A już w ogóle bardzo zadowoleni będą Ci, którym zabrakło rozwałki w stylu SA

Edited by stabik
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...