Skocz do zawartości

Saints Row 2


Brolly PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niestety Saints Row2 już teraz widać że będzie to taki sam ''plastikowy'' tytuł jak jedynka, pograłem trochę ale mówiąc szczerze gra była średnia, choć miała pare fajnych patentów, to ogónie plastikowość, brak klimatu i kopiowanie GTA:SA zabiły tą gre w moim odczuciu.Graficznie styl ten sam, czyli ''plastikowy''.Ludzie którzy narzekają na grafikę w GTAIV niech sprawdzą SR2, które choć nie wygląda słabo, to jednak GTAIV wygląda bez porównania lepiej, dużo bardziej next genowo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Gra to była typowa kalka San Andreas, z bezimienną postacią, dlatego też pobawiłem się w sumie kilka godzin i odłożyłem... Część druga będzie taka sama, ale jako że GTA IV poszło bardziej w realizm i odrzuciło defibrylatory, miniguny, jetpacki, czołgi itp, to właśnie SR2 może dostarczyć sporo zabawy, której brakuje w GTA IV. IMO zapełni braki schematów z San Andreas.

Odnośnik do komentarza

Mi się tam "jedyneczka", podobała bardzo. Na dwójke jestem napalony jak cholera, a trailler jeszcze mnie w tym utwierdził. Fuck, co ja gadam, po obejrzeniu możliwości SR2, bez dwóch zdań to będzie dobra kopia San Andreas, mnóstwo możliwości. Dobry uzupełniacz GTA 4.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Załamałem się przed chwilą... spójrzcie co oni zrobili z tą grą: http://www.gametrailers.com/player/37545.html i druga część gameplayu: http://www.gametrailers.com/player/37563.html - to wygląda jak totalny CRAP :| A przecież pierwsza część była taka dobra... spokojnie dałbym jej 8/10. Nie no ja nie dowierzam, że aż tak skopali tą grę, albo to jest filmik z bardzo wczesnego etapu prac nad grą (OBY!!!), albo niektórzy producenci "schodzą na psy"

Odnośnik do komentarza

Ale tu nawet nie chodzi o samą grafikę Wampis... tylko o gameplay... jakieś to wszystko takie sztywne jest... zobacz na animacje, fizykę, model jazdy, w ogóle kamera jest z dupy - z byt blisko auta i gościa, którym grasz... Nie wiem albo w "jedynce" też tak było, a ja już nie pamiętam, albo GTA IV tak wysoko zawiesiło poprzeczkę, że nie mogę patrzeć na inne tego typu produkcje...

Odnośnik do komentarza

Pfff już jedynka miała lepszy system walki niż gtaIV. Wreszcie policjanci padają po kilku kulkach, a nie robocopy jak w gta. Ogólnie daje głowę, że gra będzie ciekawsza od gta IV. A już w ogóle bardzo zadowoleni będą Ci, którym zabrakło rozwałki w stylu SA

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...