Skocz do zawartości

SOCOM: Confrontation


Gawlick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

meheheh Socom sie pojawil i Szkodnik sie odezwal :D bedziesz grywal w niego? a moze joz go masz? bedzie stara ekipa z poprzednich Socomow? jak tak to bedzie wkacu z kim pograc... Far Cry 2 ma slaby online tylko te mapy go ratoja, a celowanie analogiem to jakas parodia...

 

a co dopytania o Americas Army to tak Socom jest bardzo podobny z tym ze to TPS a nie jak AA FPS

Odnośnik do komentarza

a zkad masz? niemow ze u was joz jest.... moze sie ugadamy i mi przyslesz?

 

powiedz mi jeszcze jak jest ze sterowaniem? tzn. jak sie celuje analogiem jak w CoD4 plynnnie? , bo w FC2 nieda sie celowac ze snajperek wychylasz analog idzie powoli i nagle jest takie przyspierzenie powinienes wiedziec o czym mowie

Edytowane przez BigSnk
Odnośnik do komentarza

Poczekaj ,w polsce sie kiedys pojawi :) jest narazie troche bugow... Raz zaczelismy gre,a koles przede mna sie wylozyl w dziwnej pozie i umarl... Albo zaczynamy druga runde,a ja nie mam czym sie bronic...Tzn trzymam karabin ktorego... nie ma.Ani granatow ,ani noza. I biegalem jak debil po planszy. Myslalem, ze chociaz bede mogl podniesc bron po kims, a tu dupa, to sie schowalem i przeczekalem runde. :)W nastepnej juz bylo ok

Odnośnik do komentarza

napisz jeszcze mi jak jest ze sterowaniem znaczy celowaniem jak w Cod4 takie plynne czy moze jak w FC2, ze niemoge trafic kolesia w ruchu bo analog jakos sie dziwnie zachowuje?

a jak mapy ciekawe ? bo z 3 to widzialem filmiki ale jest ich 7 ponoc czy jakos tak

 

w polsce KIEDYS wyjdzie... dobre sobie :P

ale z drogiej strony to im puzniej tym mniej bugow powinno byc :D

Odnośnik do komentarza

Bugi ,nie bugi. Nie jestesmy w erze snesa. Update'y sa po to zeby bugi usuwac. Sterowanie , tzn. celowanie jest spoko (mozna ustawic szybkosc reakcji i martwy punkt analoga tj. przy jakim stopniu wychyleniu analoga postac sie zaczyna biec). Brakuje mi troche wsrtzymywania oddechu jak w CoD4 ale od tego sa pozycje z ktorych strzelasz tzn. im nizej, tym mniej sie reka trzesie, ale to wiesz. Kazda bron ustawiasz pod siebie tzn. mozna montowac w nich co tylko chcesz (od red dot'ow po lunety z zoomem X16,tlumiki, dodatkowe raczki, widelki do pozycji lezacej itp.). Nawet pancerz wybierasz. Ale im mocniejszy, tym wolniejszy jestes. Ta gra to raj dla kamperow :) Nie ma radaru. Grasz tylko na sluch i za pomoca headseta od innych graczy gdzie mniej ,wiecej sa przeciwnicy. Dlatego HS jest tu tak wazny.

Odnośnik do komentarza

tlumaczys mi jak jakiemus noobowi a niezapominaj ze to ja cie socomem zarazilem tylko ze ty miales na czym grac a ja jeszcze wtedy nie :P

ale spoko wszystko to samo co weszlo z socom 3 odnosnie modyfikacji broni, a sterowanie standard socoma... i dobrze

gra dla kamperow? to nie ta czasy ze koles sie zamelinowal i ciol wszystkich, a nikt go niemogl odstrzeli... teraz zawsze mozna zajsc kolesia z jakiejsc strony tylko ze to kwestia umiejetnosci :D

i niemylic kamperow ze snajperami

Odnośnik do komentarza

Gra snajperem to rodzaj kamperstwa, ale tak sie wlasnie nimi gra. TY mnia socomem zaraziles ? taaa :) Gralem w pierwszego socoma 3 dni po premierze US :).

Headset ktory dostalem z gra fajowy,tylko troche uwiera w ucho :P

Sciagnalem bete CoD : World at War...zobaczymy w co bede gral :)

nie za bardzo lubie klimat WW2, wiec chyba jednak Socom.Ale i tak kupie CoD'a :) 14.11 coraz blizej :)

Odnośnik do komentarza

ano IGN wypowiada sie niezbyt dobrze o tej czesci Socoma, ale tak to przewaznie bywa jak ktos inny robi gre na licencji..

poprostu chlopaki Slant Six Game dali ciala, musieli sie tylko skupic na online a tu same bugi i dc.... ale i tak go kupie ze wzgledu na sentymet do tej serii i dla haesa :D

Szkodnik naprawde jest tak zle jak pisza na IGN? jezeli tak to przez nastepne pol roku przyjdzie grac w CoD4 no i MotorStorma PR ale to joz inna para sanek, bo zachcialo sie powroyu do II WS w CoD najbardziej oklepanego tematu w strzelankach ( liczba gier o II WS joz przegonila chyba samego Mario :P )

 

chyba zakupie BF BC :P

Odnośnik do komentarza

BattleField chcesz kupic ? Jakos nie czuje tej gry. A co do CoD : World at War, to powiem,ze jest za(pipi)isty. Gram w bete. Mapy sa przekozackie (roundhouse rzadzi). A jaka panika jak slyszysz ujadanie psow...hohoho :) Tylko czekasz z ktorej strony wybiegnie jakis jamnik :P W socomie jeszcze nie mialem DC'ka ani razu, a jak juz powiedzialem, bugi sie naprawia patchami, wiec nie panikuj.

W niedalekiej przyszlosci pewnie wyjdzie socom spod skrzydel Zipper Interactive.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam takie pytanko - można tego headseta używać do telefonu komórkowego (przez BT)? Słyszałem, że zwykłe słuchawki z BT są kompatybilne i zastanawiam się czy działa to też w drugą stronę ;)

 

Druga sprawa - pomijając sam headset - warto wydać te 200zł na SOCOMa jako grę? W sterowaniu jest bardziej podobna do GRAWa czy może żwawszego w działaniach CoDa4?

Odnośnik do komentarza

200zł na sama gre imo nie opłaca się - co innego z headsetem (ale i tak można znaleźć chyba taniej) :)

 

Z wymienionych przez Ciebie zdecydowanie bliżej jest do GRAWa, ale bez tych hi-endowych zabawek.

Rozgrywka jest wybitnie taktyczna - w wiekszosco trybow masz jedno zycie wiec pojscie na huzia juzia jest kompletnie nieoplacalne.

 

sam kupowałem tą gre tylko dla headsetu (swoją drogą świetnie wykonanego) i myślałem że od razu sprzedam, zopstawiajac sobie headset. Jednak tego nie uczyniłem bo gra ma w sobie coś czego brak w innych strzelankach na oebcne konsolę - realizmu :)

 

Niestety obiektywnie trzeba przyznać, że graficznie nie jest to pierwsza liga (choć nie jest jakoś słaba) no i dochodzi element czasochłonności - żeby w tej grze coś ugrać trzeba sporo poświęcić czasu na znalezienie odpowiedniej dla siebie taktyki co niestety dla osoby mającej mało czasu jest dosyć kłopotliwe...

 

Ale mimo tych minusów serwery praktycznie zawsze są zapełnione więc gra ma sporą ilość oddanych fanów :)

 

Odnośnik do komentarza

Gra ma sporą ilość oddanych fanów, z tego samego powodu, dla którego rzesza fanów nie widzi archaizmów kolejnego RE - bo ma magiczne słówko w tytule. W tym przypadku - SOCOM. A jest totalną porażką jak na dzisiejsze czasy, standardy i w porównaniu do konkurencji, co zresztą stało się dla mnie jasne, gdy testowałem betę chwile przed premierą US. Co gorsza, kilka miesięcy później, kilka patchów później, premiera EU - i wciąz ta sama kapa.

recenzja Eurogamer - 5/10. Wszystko w temacie.

it's hard to imagine why any PS3 armchair soldier would want to invest too much time in a game this small, ordinary and generic. When a bundled Bluetooth headset is the most compelling reason to pick up a new SOCOM game, you know something has gone horribly wrong.

 

Odnośnik do komentarza

To dobry przykład gry, którą sie bardzo polubi albo znienawidzi... Ja bardzo polubiłem... ma kilka błedów jak doczytujace sie obiekty, tekstury itp ale graficznie moze byc i sama zabawa przednia. Miałem wersje US i czekam az ukaze sie wersja PAL bo według mnie, opłaca sie kupowac gre i HS.

 

ps. moim zdaniem ta gra ma najlepsze udzwiekowienie jakie słyszałem w strzelankach, nawet bardziej mi sie podoba niz w Killzonie 2 :)

Odnośnik do komentarza

Nie wyobrażam sobie w dzisiejszych czasach gry, która w 80% trybów multi daje nam 1 życie i każe czekać na respawn do końca rundy. OK - można zasłaniać się realizmem i akceptować takie rozwiązanie. Szkoda tylko, że działa to wybiórczo w świadomości graczy, a gdy inni szukają realizmu i oferują coś kompletnie nowego - vide kontrola i feeling Killzone 2 - to w Sieci uruchamia się krucjata przeciwko realizmowi...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...