Skocz do zawartości

SOCOM: Confrontation


Gawlick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jakies nowe info odnośnie sokoma? Przewaliłem trochę neta i nic nie znalazłem konkretnego, może projekt padł... :P

Robi się. Sony od dłuższego czasu milczy na temat swoich nowych gier. Przed nami sporo imprez, już 18 lutego GDC, pewnie czymś się pochwalą (w tamtym roku pokazali LBP i HOME)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
SOCOM: U.S. Navy SEALs Confrontation public beta deploys in September.

 

Those of you who purchased Episode 1 of Qore (or subscribed) will join the fray Monday, September 8th. Those of you that pre-order the full game can get started a week earlier.

 

Pre-order from where? How long does the beta last? How many friends can you share your beta with? (Yes, I said “share!”) The good folks at SOCOM.com have the answers you’re looking for.

http://blog.us.playstation.com/2008/08/07/...-info-revealed/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

w chwili obecnej lagi, dlugie chwile spedzone na oczekiwaniu az gra wystartuje, kamperstwo :D. pod koniec tygodnia ma podobno byc ok. kamperzy zostana :(

 

odnosnie rozgrywki to jest ok... pozycja pokroju warhawka... maly naklad = male oczekiwania. przyjemnie sie gra mimo lagow... ale nie kazdemu socom podejdzie ;)

Edytowane przez Foxter
Odnośnik do komentarza

Dostałem kod do bety wczoraj, ale narazie nieda się grać, jak trafie na serwer bez lagów to nie mam dzwięku po 1 rundzie, jak mam dzwięk to mam lagi znowu na innym serwie/meczu :) Co do kamperów nie ma aż takiej tragedii na 5 rund tylko jeden mnie zabił, grałem jeszcze bez dzwięku żeby było śmieszniej :) Zobaczymy co pod koniec tygodnia narazie lipa z grania, statsów też nie zapisuje.

Odnośnik do komentarza
Dostałem kod do bety wczoraj, ale narazie nieda się grać, jak trafie na serwer bez lagów to nie mam dzwięku po 1 rundzie, jak mam dzwięk to mam lagi znowu na innym serwie/meczu :) Co do kamperów nie ma aż takiej tragedii na 5 rund tylko jeden mnie zabił, grałem jeszcze bez dzwięku żeby było śmieszniej :) Zobaczymy co pod koniec tygodnia narazie lipa z grania, statsów też nie zapisuje.

ja wczoraj tylko w celu sprawdzenia wszedlem na pierwszy lepszy serwer i normalnie wszystko chodzilo, byl glos i lagi nie takie duze ^_^

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...