Skocz do zawartości

Koniec żartów- Microsoft zaczyna BANowac konsole


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Takie pytanie, jak teraz wygląda sytuacja z przerabianiem konsoli i banach na Live? Pytam, bo kumpel ma swojego X'a od dłuższego czasu, kończy mu się niedługo gwara i chce przerobić konsolę, ale obawia się tego, że wykryją jego przeróbkę - czy nowe softy umożliwiają grę przez neta bez takiego ryzyka? :)

Odnośnik do komentarza

1. kończy mu się gwarancja wiec na pewno nie ma napędu liteona (na razie nie przerabialny napęd w nowych konsolach) wiec przeróbka będzie polegała tylko na flashowaniu napędu, polecam popatrzeć na allegro lub poszukać kogoś kto to robi profesjonalnie na miejscu koszt około 50zł.

 

2.najnowszy flash iextreme 1.4 zapewnia największe bezpieczeństwo, ale nigdy nie będzie to 100%. Trzeba się pogodzić z ryzykiem bana <_< . 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Od kilku ostatnich dni nie mogę dostać się na swoje konto na XBL. Konsola podczas logowania po prostu zawiesza się. Offline wszystko jest ok. Założyłem sobie drugie konto i normalnie si.ę loguje, przez co wnioskuję, że dostałem bana na to konkretne konto. Dziwi mnie to bardzo, bo nie mam przerobionej konsoli, cisnę tylko na orginałkach. Ktoś z Was miał już takaą sytuację. Da się to jakoś odblokować??

Odnośnik do komentarza

jak konsola jest zbanowana to wcale sie nie zawiesza

po prostu polaczenie bedzie nie udane ale konsola sie nie zawiesci

wiec jak sie zawiesza to nie jest objaw bana...a do tego jak logujesz sie innym to na pewno o banach byc mowy nie moze, a bana dostaje sie na konsole a nie na konto

a nawet jakby zbanowali konto to stosowna informacje dostaniesz w info, ale nie zwis...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...