Skocz do zawartości

Koniec żartów- Microsoft zaczyna BANowac konsole


Rekomendowane odpowiedzi

juchy napisałes ze bana dostaje sie bo ms wykrywa nie przeróbke tylko nieoryginalna gre wiec wynika z tego, ze na przerobionym klocku jesli masz oryginała to grasz bez obaw....

a jesli nie to znaczy ze ms wykrywa przeróbke konsoli...

gdyby nie banowali gdy grasz na oryginałach to miałoby sens, najlepsze sieciowe tytuły mozna kupic do multi a tą typowa single player'ową reszte moznaby... :(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kopie

 

znajomy grał w oryginalne gears of war i też został zbanowany. więc raczej na pewno wykrywają coś w systemie

gral tylko w GoW czy akurat jak go zbanowali gral?

bo jak wczesniej podlaczony do live gral na kopii to pozamiatane.

generalnie procedura wyglada tak, ze M$ zbiera sobie informacje przez jakis czas i jak juz wiedza kto piraci, "naciskaja big red button" i po sprawie. konsole pobanowane grupowo, ze tak powiem.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza
kopie

 

znajomy grał w oryginalne gears of war i też został zbanowany. więc raczej na pewno wykrywają coś w systemie

bana nie dostaje sie od reki jak sie w cos gra, serwery odnotowuja co trzeba i ban jest niejako w zawieszeniu

czyli 2 miesiace temu grales sobie na kopii raz i taka informacja zostala na serwerach

po tym okresie mogles nawet zmeinic firmware na oryginalne i grac juz tylko na oryginalach, i po 2 miesiacach dostajesz bana bo akurat MS zaczal fale banow robic i tyle, norma, ktora MS powtarza co kilka miesiecy...

 

nie mozna zapominac ze nawet osoby ktore w ogole nie mialy przerobionej konsoli dostawaly bana, wiec na pytanie jak ten system dziala to nikt nie wie i nawet MS sie w tym gubi, scena zna tylko prawidlowosci ktore sie sprawdzaja w jakis 95% przypadkach, reszte jest tak nei zrozumiale ze nie ma logicznego uzasadnienia za co...

 

2razyjot

"maximusem robionego "

 

a co do tego ma ten program?

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

ok, ale co do tego ma ten program?

 

zmienili firmware i dostali bana, czym by zmienili to nie ma znaczenia, fakt ze zmienili ma tylko znaczenie... do tego na pewno trafili akurat na fale banow ze dostali od reki...

 

równie dobrze można napisać przeciwstawne zdanie, mam kolegów co robili maximusem i nikt bana nie dostał jeszcze...i tez bedzie prawdziwe...

 

zasada od poczatku jest prosta, przerabiasz? to licz sie z konsekwencjami...w zadnej wersji nielegalnego firmware nie ma podane ze jest to w 100% bezpieczne przed banem a wszystko robi sie na wlasne ryzyko i odpowiedzialnosc...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
btw. juchy - i inni - co do plomb... Pare kartek A4 takich mialem w rekach. :lol:

80y6iic.jpg

 

Żal..

 

Przez takich ludzi jak ty M$ traktuje nas jak kraj trzeciego świata... :closedeyes:

 

ale farmazon piszesz... przez ludzi takich co sie nie znaja i nie umieja nic doprowadzic, podpisales sie chociaz na petycji w sprawie polskiego live? pewno nie, piractwo to jedno, kraje 3ciego swiata to drugie, poprostu ms w polsce nie jest tak rozwiniety jak gdzie indziej, i to nie kwestia piractwa, tylko majetnosci kraju, ew. populacji.

Odnośnik do komentarza
Wczoraj gralem sobie w halo3 i nagle po zakończeniu jednego z meczy zobaczyłem komunikat ze dostałem bana... dodam ze konsola nie byla nigdy przerabiana... ani nie uzywalem zadnych cheatow w grach online... wie moze ktos o co chodzi?

 

Miałam kiedyś takie coś w PGR3, nie chciało mnie wpuścić do gry on-line, zrestartowałam konsolę i działało normalnie.

Twój ban jest na konsolę czy na grę online w halo3?

I czy kupiłeś konsolę w sklepie czy z drugiej ręki?

Odnośnik do komentarza
konsola kupiona w MM z jakieś 2 lata temu do tej pory było wszystko ok. Ban jest strasznie dziwny bo na swojej konsoli nie mogę grac w h3 na żadnym koncie... ale jeżeli zrobię recovery acc na konsoli kumpla to konta już działają ale też nie wszystkie. ehhh chce ktoś kupić x360 ?xD

 

z tego co piszesz wynika, że zebrałeś bana za czitowanie w h3 (niezależnie od tego, że jak piszesz - nie czitowałeś)

Bo rozumiem, że inne gry działają w sieci.

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza
i zbanowali ci mozliwość gry w halo tylko z powodu łącza ? E, jak dla mnie to jakaś ściema..

 

6Mbit neo i tak upload ma jedynie 512Kbit (czyli może hostować gry około 8 osobowe).

Jeśli ktoś ma słabe łącze i zakłada grę to może to bardzo sprawnie wykorzystywać lagi.

To tylko takie gdybanie oparte na spostrzeżeniach :P

 

Stąd pytanie do BOCZKA - hostowałeś dużo gier? Czy ludzie narzekali na lagi?

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza
ale farmazon piszesz... przez ludzi takich co sie nie znaja i nie umieja nic doprowadzic, podpisales sie chociaz na petycji w sprawie polskiego live? pewno nie, piractwo to jedno, kraje 3ciego swiata to drugie, poprostu ms w polsce nie jest tak rozwiniety jak gdzie indziej, i to nie kwestia piractwa, tylko majetnosci kraju, ew. populacji.

 

Owszem podpisałem sie pod petycją, i wydaje mi sie ze przerabianie konsole i naklejanie lewych plomb żeby dalej oszukiwać i okradać ms nie jest normalne, wydaje mi sie tez ze ilość sprzedanych konsol i ORYGINALNYCH gier mówi firmie czy warto wprowadzić usługę do naszego kraju :closedeyes: ale dla ciebie to farmazony...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Beka Wnusiu

1.Jesli podczas grania na piratach bede odlaczal konsole od neta a z xbox live bede korzystal ( bez pirata w napedzie) tylko do sciagania demek to moge zostac zbanowany?

 

2. microsoft juz zaczal banowac na tym nowym sofcie?

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...