Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam IdrA lubię, może nie tak, że mu kibicuję ale podoba mi się jego "I don't give a fuck" charakter. Dodatkowo jego BM jest o stopień wyżej niż BM reszty - wystarczy popatrzeć na jego mecze z CombatEX jak celnie kontruje jego tanie docinki.

Jedyny gracz, którego nie lubię to iNcontroL. Kiedys dziwiłem się skąd w ludziach tyle niechęci do tego gościa ale teraz rozumiem. Zreszta jak zobaczyłem jego stream oklejony reklamami to jeszcze bardziej wyklarowało mi się zdanie na jego temat - wiem, pieniądze etc. ale jakoś Destiny albo WhiteRa potrafią streamować bez grafik a i tak ludzie lgną na ich kanały tysiącami.

 

Co do stylu gry IdrA to rzeczywiście jego makro niszczy ale gość często przegrywa, bo jest cholernie uparty. Ostatnio przegrał, bo trzymał się combo crackling+infestor kiedy przeciwnik poszedł w HT. Przegrał z kretesem, bo sztormy zrobily z jego armii mielonkę ale mimo to pod koniec musiał dorzucić coś od siebie. Z tego właśnie powodu znacznie lepiej ogląda mi się mecze wspomnianego wcześniej Destiny albo Spanishiwa.

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

Co do stylu gry IdrA to rzeczywiście jego makro niszczy ale gość często przegrywa, bo jest cholernie uparty.

heh uparty to malo powiedziane. pamietam jak kiedys atakowal od frontu expanda gdzie stal planetary, 3 bunkry i siege jakimis smiesznymi zerling roach i stracil tak cala armie 3 razy i ciagle plakal ze terran jest op bo to przecierz wina terrana ze on nie probowal dropow do maina czy broodlordow.

 

w idrze najbardziej lubie jego ragequity z gier ktory wygral. moja ulubiona akcja to

(gra chwile potem
)

a na drugim miejscu

(z analiza
)

ale jest to jedyne co w nim lubie.

 

btw co sie stalo z jego show z artosisem "2 zergs qq about colosus"?

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Ja tam IdrA lubię, może nie tak, że mu kibicuję ale podoba mi się jego "I don't give a fuck" charakter. Dodatkowo jego BM jest o stopień wyżej niż BM reszty - wystarczy popatrzeć na jego mecze z CombatEX jak celnie kontruje jego tanie docinki.

+1

Ja mu osobiście kibicuję, podoba mi się jego styl gry (podobnie jak styl gry Reta), czyli greedy zerg. BM mi nie przeszkadza, pewnie dlatego, że miewam podobne myśli często ;p

Odnośnik do komentarza

Nie ważne jak dobrym i pomysłowym graczem jesteś. Jeżeli zachowujesz się jak zadufany w sobie cham to nie mam dla Ciebie grama szacunku. Wolę kogoś kto jest przeciętny ale uprzejmy etc niż prosa nad prosy który nie wie jak okazać komuś szacunek.

 

to samo chciałem napisać. podobny typ gracza to Naniwa, który po wygraniu piątkowych finałów Globala jest już w finale Pro Circuit (pokonał po raz kolejny Nestea, jednego z najlepszych, jak nie najlepszego pvp - HuK-a i DRG). widać, że wcinanie ryżu mu służy:P

 

cieszy mnie, że ostatni patch mocno wyrównał balans. tylko jeden T w 10:)

Odnośnik do komentarza

http://www.teamliqui..._Providence_Red

 

niesamowite ZvZ przed chwilą, Leenock z 0:2 zrobił 4:3 vs DRG i zaraz finał z Naniwa:D

 

taka ciekawostka: Leenock zaczynał od Open Bracket i zaliczył w drodze do finału 4x 2:0 vs Toss (w tym z Oz i Hukiem) :>

Nani wygrał z DRG i dwa razy z Nestea więc umie grać na Zerga.

będzie ogień. aż mi się spać odechciało:P

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza

oglądałem tylko dwie pierwsze gry i początek 3 (jakie trzeba mieć jaja w wieku 15 lat żeby walcząc o 25k$ zagrać 6pool?) i komentował Husky i DJWheat.

tak jak lubię Huskyego to jego komentarz się nie umywa do T&A. poza tym już po 1 finałowej grze mu siadł głos....

tego drugiego znam tylko z MLG i jest strasznie słaby.

 

oglądał ktoś do końca? jak Naniwa nie wybronił 6pool? przecież widział co się dzieje? potem było coś ciekawego?

Odnośnik do komentarza

http://wiki.teamliqu...ack_Winter_2011 - kolejny wielki turniej, tym razem z dwoma Polakami - Maną i Nerchio, którzy są już w drugiej rundzie grupowej.

3 streamy, 3 duety komentatorskie z T&A na czele + Day9 + TB.

 

odpadł już Idra i Stephano. zwycięzca MLG - Naniwa właśnie walczy o pozostanie w turnieju.

duże szanse dla Polaków na walkę o czołówkę i dużą kasę.

Edytowane przez luk_ash
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dwóch T (Naama i Puma). Toss dominuje, ale myślę że kwestią czasu jest ogarnięcie tych szybszych upów przez resztę.

Nerchio z Maną nie w eliminacjach, a w 1/16 finału:)

 

stawiam na zerga - Mana jest w średniej formie, a Nerchio w wysokiej.

 

ogólnie system DHW jest średnio udany. mała przejrzystość i sytuacje gdzie z dwoma porażkami można wygrać turniej, a z jedną można nie wejść do 1/16...

nie rozumiem celu stosowania systemu grup, który poza brakiem przejrzystości (cała ekipa komentatorów się co chwilę gubi w tym) stwarza często potrzebę wielu dogrywek + drzewko finałowe z (tylko) BO3 i bez LB...

 

gry zaczynają się o 10, Polacy mają grać o 13.

o 11 rewanż za MLG - DRG vs Naniwa

 

 

-----

Nerchio rozjechał Manę w drugiej gdzie (pierwsza wyrównana) i jest już w 1/8 gdzie zmierzy się z Ret-em.

bardzo fajnie się rozkładają mu w tym turnieju. w 1/16 było 10 tossów, teraz jest 3 i praktycznie każdy mu przed nami:P

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...