Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mówiłem akurat o sobie, ale znam spoooooro ludzi, naprawde inteligentnych którzy np skończyli prawo i inne, teoretycznie "oh my god" kierunki a z robotą nie jest tak fajnie jak miało być w momencie zaczynania studiów.

No i znajomości też dużo robią jak by nie było ;)

 

A co do wieku. Czy ja wiem czy 27, give or take, to już taki koniec? WhiteRa ma chyba koło 34 czy coś. Poza tym weźmy pod uwagę, że kasa z turniejów to jedno, kasa ze streama to drugie (tak, da się na tym zarobić i to niemało), no i masz wszelakie dochody związane ze swoją osoba jako takie, cześć sławy etc.

 

 

 

 

Dobra, koniec offa ;)

Odnośnik do komentarza

tia kasa teraz moze i jest ale co potem? co w wieku 50 lat? albo jeszcze potem kto bedzie placil emeryture takiemu "nierobowi ktory gral sobie na komputerku do 40". z procentow nie wyzyje.no i co jak jeszcze cos ze zdrowiem sie stanie? z wlasnej kieszeni dlugo nie dadza rady jakiegos leczenia czy operacji pociagnac (zakladam ze w wieku 30 nie beda juz mieli statusu bezrobotnego)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

no co za gUwno.

Chciałem sobie po trzystu latach włączyć SC. Odpala się luncher, patch 1.5.1 (1.5.0 wcześniej sobie zainstalowałem, ale gierki po tym nie uruchamiałem).

Klikam PLAY, bum okienko że files in your starcraft installation are damaged. I tak na okręte. Znajduje jakiś log z błędem, wynajduje plik który go powodował i usuwam.

Gierka się włącza, a po logowaniu mi wyskakuje, że mam Starter Edition xD

 

srogie w(pipi)ienie i ściągam instalator ze stronki blizzarda, mam nadzieję, że zadziała.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Niebawem ruszy beta Heart of the Swarm, dwa lata temu zagrywałem się jak wariat w otwartą betke WoL. Teraz niestety nie mam możliwości ubiegać się o klucze do HotS, sprzedałem swój klucz SC1. Jeśli ktoś będzie miał wolne niewykorzystane zaproszenia do bety bardzo bym prosił o podesłanie na PW, albo na dreamcasta {małpa} gmail.com :geek:

Odnośnik do komentarza

Niebawem ruszy beta Heart of the Swarm, dwa lata temu zagrywałem się jak wariat w otwartą betke WoL. Teraz niestety nie mam możliwości ubiegać się o klucze do HotS, sprzedałem swój klucz SC1. Jeśli ktoś będzie miał wolne niewykorzystane zaproszenia do bety bardzo bym prosił o podesłanie na PW, albo na dreamcasta {małpa} gmail.com :geek:

Skąd można takowe wytrzasnąć? Bo jeżeli tylko poprzez normalnego opta to dopisze betę do konta, a nie wiem czy Ci ktoś "odda" konto z WoW, Diablo i SC byś se mógł popykać w betę.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...