Skocz do zawartości

Saboteur...


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz czy posmród Mercenaries 2 się w tej grze unosi :D (czuć dziadostwo tamtej produkcji?)

Poza tym mógłbyś opisać ogólne wrażenia z gry za które byłbym wdzięczny bo na trailerkach niczego sobie ta gierka. Ale jak wiadomo trailery a odczucia z autopsji to różnica niebagatelna.

 

Tu masz filmik który idealnie pokazuje grę (PS3): http://tvgry.pl/?ID=736

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Grałem w to na X360, więc jak chcecie się o coś zapytać to pytajcie xD

Napisz kilka slow o grafice, gameplay, misjach pobocznych,itp

 

Graficzne wady widoczne są dopiero wtedy jak "uwolnimy" jakiś teren z rąk szwabów i wtedy teren nabiera kolorów to wszystko widać.

Gameplay polega na tym że wykonujesz misje typu: zabij tego, ukradnij samochód tamtemu (mowa o okupantach) typowe misje sabotażowe.

Misje poboczne polegają np. na rozwaleniu niemieckich satelit, wież obserwacyjnych za pomocą np. dynamitu.

Edytowane przez Razor3100
Odnośnik do komentarza

W tych recenzjach i tak nie ma najważniejszych rzeczy:

gra instaluje się na dysku i mimo to przez jakieś pierwsze 40 min mamy schemat: loading, scenka, loading, 3min gry, loading, scenka, loading...tak wiem, że trzeba przedstawić jakoś historię ale moim zdaniem można było to zrobić spójniej bo mimo, ze scenariusz nie zasługuje na Pulitzera to ma sens i trzyma się kupy.

Druga sprawa sterowanie: ma bugi chyba bo szczególnie daje ciała w momencie zachodzenie szkopów od tyłu, naciśnij kwadrat/trójkąt - no to naciskam ale nic się nie dzieje a szkop daje mi w pape. Poza tym trzeba nacisnąć L1 żeby w ogóle walczyć wręcz IMO minus i zero intuicji.

Samochody faktycznie prowadzą się jak łodzie podwodne.

Inteligencja szkopów: mają 7 zmysłów, sokole oczy i wypatrzą Sena z w 3 sek w ubraniu żołnierza Wehrmachtu ale na szczęście mają drgawki i strzelają kieprawo. Wydaje mi się , że gra stawia na otwartą konfrontację a szkoda bo wolałbym trochę się poskradać. Zgubić pościg Gestapo to też nie lada wyczyn.

Grafika nie powoduje łzawienia z zachwytu ale na pewno kiepska nie jest (wybuchy takie same jak w Mercenaries 2)

PS: na onet.pl/gry wyczytałem że tylko Pctowi użytkownicy tej gry będą mieli za darmo dostęp do niecenzurowanych treści. Okazało się to wierutną bzdurą bo w zestawie z grą jest kod umożliwiający dostęp do pokoju dla VIP-ów i ujrzenia tancerek bez tego i owego :thumbsup:

PS2: Pandemic kiepskim developerem był, więc nie ma sensu rozrywać szat ^_^

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No więc gram sobie od poniedziałku, o ile gra jest na początku strasznie niedopracowana, nudna itd. to później wszystko się rozkręca i gdy jesteśmy już w Paryżu gra robi się naprawdę ciekawa, zadania są zróżnicowane (przynajmniej na tyle na ile zdążyłem ograć grę). Gra jest takim połączeniem Assassins Creed (wspinaczka, kryjówki, uciekanie po dachach, przebieranie się, wskaźnik zainteresowania nasza osobą, miejsca widokowe) i GTA (bronie, auta, sklepy, garaże, panienki ;) , sposób otrzymywania misji, krycie się za murkami). Ogólnie gra jest ciekawa, z tego co słyszałem jest dużo znajdziek, jest też dużo celów w danej dzielnicy (białe punkty zaznaczone na mapie, po wykupieniu innej mapki), większość z tych celów to podłożenie ładunku wybuchowego, bądź zabicie generała, z innych to widziałem na razie "punkt widokowy". Gra ma kilka własnych fajnych rzeczy jak podkładanie ładunków wybuchowych, "bonusy" (umiejętności), paryż, czarno biały filtr (szkoda że nie można zostawić na stałe :( ), bronie z drugiej wojny światowej. Grafika jest mocno średnia w GTA jest dużo lepsza, muzyka jak i odgłosy są również średnie. Paryż jest ciekawie zrobiony w niektórych miejscach widać ze już im nie chciało sie tego i owego poprawiać i zostawili widocznego buga.

Ogólnie gra jest na 7, bądź 8 z minusem nic ponadto. Gra się fajnie i jest ciekawiej niż w GTA4, nie widzę na razie utartego schematu "jedź, zabij, ścigaj, zabij wróć", tak samo było z Saints Row 2, gra była dużo ciekawsza niż GTA, a i tak wszyscy jarali się nudnym GTA. :D

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...