Skocz do zawartości

Saboteur...


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Ale nie prezentuje sobą niczego co mogłoby porwać tłumy. Poza tym to nowa marka, więc nikt nie jest zainteresowany. Bo przecież wszyscy nie lubimy sequeli, a cenimy powiew świeżości right? ;)

haha no tak, bo pewnie ponad dwuletnia cisza w temacie gry nie miała na to żadnego wpływu ;)

ja już o tej grze zapomniałem - pierwsza zapowiedź i jakieś dziwne screeny w 2007, a coś konkretnego dopiero w zeszłym miesiącu i teraz (chyba że coś przeoczyłem).

cóż, lepiej późno niż wcale, zwłaszcza że premiera niby jeszcze w tym roku.

 

a sama gra rzeczywiście wygląda dosyć ciekawie - coś jak połączenie mercenaries i hitman. oj chciałbym coś na miarę hitmana lub więcej :)

30 sekunda filmu gameplay - popatrzcie co się dzieje na barze w oddali ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pierwsze wrażenie - WOW! Gra się prezentuje zajedwabiście! Martwi mnie tylko to że widzę tu silnik z Mercenaries 2 - ta gra to straszna kiszka była. Mam nadzieje że nie spartaczą tej gierki na podstawie biegania i głupiego strzelania. Chciałbym zobaczyć jakieś innowacje i dużo rodzajów broni. Jeśli dostanie ponad 7.5 na Gamespot.co.uk albo Gametrailers.com to kupuje :)

Odnośnik do komentarza

Eh ... Spodziewałem się że będzie to gra raczej która pójdzie śladami AC (oczywiście nie pod KAŻDYM względem), a tak dostaniemy po prostu kolejnego klona Mercenaries/ Red Faction tylko w realiach II WŚ.

 

Jeśli to jest AC w realiach 2WŚ to kupuje nawet dziś. Ale wydaję mi się że będzie za dużo strzelania, za mało zagadek, ciekawych questów itp. Graficznie się prezentuje bardzo dobrze, podoba mi się że jest to raczej gra dla dorosłych (co można zauważyć w trailerach). No cóż poczekamy - zobaczymy. Możliwe że się szykuję cichy hit/kit. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Obadalem wersje na PC.

 

Grafika jest srednia, ale jest swietnie przedstawiona (czarno-bialy kolor daje rade). Wspinanie sie po budynkach wyglada na robione odrobine na sile. Idiotyczny sposob gubienia nazistow (wystarczy wybiec, wyjechac za czerwone kolko widoczne na mapie) oraz niedorobione akcenty. Francuz irytuje mnie bardziej niz sasiad wiercacy 4 godziny dziennie przy remoncie, a irlandzki glownego bohatera jest chyba gorszy moj, ja to przynajmniej 'dojntojn' umiem powiedziec :/

 

Gralem lacznie 30 minut wiec tyle moge powiedziec ;p Na pewno nie jest to kamien milowy rozrywki elektronicznej, a czy sie nie znudzi po 6 minutach to nei wiem ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...