Skocz do zawartości

Queens of The Stone Age


Gość _Milan_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Joshua Homme pojawi się gościnnie na nowym albumie zespołu Biffy Clyro. To dobra okazja, by przypomnieć, jak dobra jest ostatnia płyta tego sympatycznego szkockiego zespołu - "Puzzle", i polecić ją tym fanom wesołego rocka, którzy ją przegapili.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Zaczyna się od 0:43

 

Nie odkryję Ameryki stwierdzając, że Josh jest niemęski... ale (pipi)a kręcenie tyłeczkiem?

 

Najlepsze jest to, że oprócz tych dziwnych kobiecych ruchów, Josh nie wyraża zupełnie żadnych emocji. Musiał się nawdychać niezłego gówna przed występem. Mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza

 

Zaczyna się od 0:43

 

Nie odkryję Ameryki stwierdzając, że Josh jest niemęski... ale (pipi)a kręcenie tyłeczkiem?

 

Najlepsze jest to, że oprócz tych dziwnych kobiecych ruchów, Josh nie wyraża zupełnie żadnych emocji. Musiał się nawdychać niezłego gówna przed występem. Mam nadzieję.

A mi tam to trochę Elvisa przypomina. No ale on był pedałem przecież.

Odnośnik do komentarza

No kurde, faktycznie, przecież on już nawet fryzurę ma coraz bardziej podobną.

 

elvis.jpg

 

josh_homme.jpg

 

Josh Homme - Elvis XXI wieku, no (pipi)a, genialneXD

 

Problem jest taki, że to, co było męskie 50 lat temu, niekoniecznie jest takie dzisiaj.

 

Wiem jedno, oglądam ten filmik przez cały dzień i nie mogę się nie śmiać, jak widzę te jego ruchy. Wygląda to, jakby cały dzień grał Tinky Winky w odcinku "Teletubisiów" i zapomniał, że już nie ma na sobie kostiumu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Z okołoQotSA'owych nowości wydawniczych szykuje się na razie tylko nowy album Marka Lanegana (premiera w lutym). Będzie nawet koncert w PL, tak jak wspominałem wcześniej. Oprócz tego ogólnie wiadomo, że coś się kroi i chłopaki nagrywają, ale brakuje oficjalnego potwierdzenia. Ot, choćby ostatnio żona Josha na twitterze poproszona o ponaglenie go w sprawie nowej płyty odpowiedziała "Well, you'll be happy to know...".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...