Skocz do zawartości

Today Is The Day


puszkin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

zdaje sie, w 1 jest st a w drugim su, polecam je sciagnac, juz danwo je mam, zremasterowanie kopie zady, no i nareszcie bonusowe kawalki w dobrej jakosci.

 

zreszta, o czym ja gadam...

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

http://rapidshare.com/files/110553101/Toda...08-hXc.zip.html

 

self-titled

 

http://rapidshare.com/files/110561445/Toda...08-hXc.zip.html

 

supernova

 

 

sam je sciagalem wiec na bank sa dobre

 

to juz przy okazji dam linka do dvd WILLPOWERa, 750 mb, 37 minut.

 

http://milaneze.diinoweb.com/files/Today%2...illpower%20DVD/

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak dla mnie Supernova jest chyba najlepsza, ale to kwestia tego, ze jest utrzymana w nurcie post-hc, math rocka (odpowiednio rpzez mtoday zmodyfikowanego na swoj styl) krolujacego w latach 90 w podziemiu muzycznym. Nie chce mi sie szukac, ale pewnie Albini tak cos mieszal, bo to w jego stylu album.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
Jak dla mnie Supernova jest chyba najlepsza, ale to kwestia tego, ze jest utrzymana w nurcie post-hc, math rocka (odpowiednio rpzez mtoday zmodyfikowanego na swoj styl) krolujacego w latach 90 w podziemiu muzycznym. Nie chce mi sie szukac, ale pewnie Albini tak cos mieszal, bo to w jego stylu album.

 

no chyba Cie yebie ;]

 

psyko, pierd,olisz ze to co masz jest zdrowo zayebiste, i sie zastanawiasz czy sciagac reszte, troche poryte co?

sciagasz tyle gowien a zal Ci sciagnac pozostale pare plyt

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

tu nawet nie chodzi o moj fanboizm, jak sciagne zayebista plyte zespolu X to nawet sie nie zastanawiam i sicagam reszte, przeciez za to nie place, nie rozumiem innego zachowania ;]

 

a co do kupy- czy Cie pokur,wilo!!!!!!???

xD

Odnośnik do komentarza
Jak dla mnie Supernova jest chyba najlepsza, ale to kwestia tego, ze jest utrzymana w nurcie post-hc, math rocka (odpowiednio rpzez mtoday zmodyfikowanego na swoj styl) krolujacego w latach 90 w podziemiu muzycznym. Nie chce mi sie szukac, ale pewnie Albini tak cos mieszal, bo to w jego stylu album.

 

no chyba Cie yebie ;]

 

 

 

no lol, ale niby co?;] To, ze Supernova najlepsza? Bo jezeli chodzi o gatunek to jest jak mowilem, "Supernova" jest inna od reszty dyskografii TiTD i graja tam w ten sposob w jaki gralo wtedy troche zespolow. Dziwnym trafem wiekszosci pomagal Albini albo byli pod jego wplywem;]

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no dlaczego sie obso wyszukujesz wplywow Albiniego ;]

do niedawna uwazales ze gra gejowskiego noisa, a nawet w calkowicie specyficznym Todayu go wyczuwasz.

 

To jest po prostu titd i kropka.

a supernova to czolowka z pewnoscia, the kick inside i 6 dementia satyr to kawalki absolutne.

Odnośnik do komentarza

lol no bo gra gejowskiego niosa w Shellac, to kapela dla pedalow, nudy na pudy. Jest dobrym producentem i tez nie zawsze. Nie wiem jaki jest teraz jego zasieg dzialania, ale kiedys krecil sie wokol kapel, co graja w ten sam kombinowany sposob, mozna bylo od razu sluchajac danego zespolu skojarzyc, ze to cos ma z nim wspolnego, Today na tej plycie brzmi dokladnie tak jak takie zespoly, te same schematy i pomysly. to i skojarzylem to z Albinim;] Mogli juz zostac przy takiej muzyce jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Total Resistance

The Man Who Loves To Hurt Himself

The Descent

The Color Of Psychic Power

Spotting A Unicorn

Six Dementia Satyr

Sabbath Bloody Sabbath

Realization

Pinnacle

Mother's Ruin

Marked

Kiss The Pig

In The Eyes Of God

If You Want Peace Prepare For War

I.E.D.

Hands and Knees

Going To Hell

Free At Last

Broken Promises and Dead Dreams

Axis Of Eden

Maggots and Riots

Temple Of The Morning Star

 

czyli wiekszosc od temple of the... w gore.

Razi troche brak materialu z pierwszych 3 plyt, no dobra, 3 kawlaki sa, ale ile z nich zagraja ;]?

ogladalem parenascie videł, i ta lista jest pewna raczej.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo
lol no bo gra gejowskiego niosa w Shellac, to kapela dla pedalow, nudy na pudy. Jest dobrym producentem i tez nie zawsze. Nie wiem jaki jest teraz jego zasieg dzialania, ale kiedys krecil sie wokol kapel, co graja w ten sam kombinowany sposob, mozna bylo od razu sluchajac danego zespolu skojarzyc, ze to cos ma z nim wspolnego, Today na tej plycie brzmi dokladnie tak jak takie zespoly, te same schematy i pomysly. to i skojarzylem to z Albinim;] Mogli juz zostac przy takiej muzyce jak dla mnie.

Kawałek The Kick Inside ma wyraźny slintowy posmak, a więc Albini jak się patrzy.

Odnośnik do komentarza
Total Resistance

The Man Who Loves To Hurt Himself

The Descent

The Color Of Psychic Power

Spotting A Unicorn

Six Dementia Satyr

Sabbath Bloody Sabbath

Realization

Pinnacle

Mother's Ruin

Marked

Kiss The Pig

In The Eyes Of God

If You Want Peace Prepare For War

I.E.D.

Hands and Knees

Going To Hell

Free At Last

Broken Promises and Dead Dreams

Axis Of Eden

Maggots and Riots

Temple Of The Morning Star

 

czyli wiekszosc od temple of the... w gore.

Razi troche brak materialu z pierwszych 3 plyt, no dobra, 3 kawlaki sa, ale ile z nich zagraja ;]?

ogladalem parenascie videł, i ta lista jest pewna raczej.

 

zaraz uloze se taka playliste (swoja droga mocno srednia jak dla mnie) na winampa i bede mial jak koncert zaliczony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.