Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

No, wygląda na remake jedynki, jeszcze nie oglądałem ale wygląda na to że kolejny crap.

 

Cabin Fever z 2002 jest GOTY, i pośmiać się można i obrzydzić nawet, świetnie to Rothowi wyszło. Dwojeczka to już glupkowaty film na maxa, bazuje już tylko na słabym gore ale da się obejrzeć. Trójka to juz patola, wylaczylem w pizdu po godzinie, nie wytrzymałem tego debilizmu. Powinni odczepić się w końcu od tej serii i przestać profanować jedynkę.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ja ostatnio widziałem krampusa. poprawny horror świąteczny pg-13 z zaje.bistym designem milionów tytułowego bożonarodzeniowego demona od reżysera trick'r'treat. do świątecznych klasyków pokroju nightmare before christmas czy gremlinów raczej nie dołączy ale warto obejrzeć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

 

Wczoraj byłem na Crimson Peak od Del Toro. Całkiem ciekawy ale horror to napewno nie jest.

 

Mnie się podobał, jak wszystkie zresztą od Guillermo del Toro.

 

Ostatnio obejrzałam "Backtrack", thriller z elementami horroru - dobra obsada, niezła historia o duchach - ogólnie dość przyjemny dla oka ;) 

 

Odnośnik do komentarza

Robert, zgłaszam post za offtop :sleep:

 

a przy okazji:

 

The Hallow - spoko dopóki nie pojawią się potwory bo ich design jest po prostu slaby. Lepiej by było jak poszli w coś w klimatach Labiryntu Fauan, Baby Jagi etc.

 

Hidden - to nie stricte horror ale ma dobry, świeży twist więc można zobaczyć.

 

Krampus - bożonarodzeniowe horrory nie należą do częstych więc warto sprawdzić co tam huczy w kominku. Określenie horror trochę nad wyraz bo jest tu też sporo humoru, czarnego.  Świetny motyw złego ducha i jego wykręconych pomagierów.

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza

 

Moim  zdaniem niestety od czasu Eden Lake nie zrobiono równie dobrego horroru.

 

Szanuję Eden Lake w opór, jeden z tych filmów po których szczena leci na podłogę i uczucie jakby ktoś ci patelnią prosto w łeb wyje'bał. 

 

A oglądał ktoś Drogę Śmierci z 2003? Jak nie, to polecam nadrobić zaległości jeszcze w tej chwili. Genialny film, i pod względem dialogów, a w szczególności klimatu (woń oldschoolu czuć jak się ogląda, mimo że to stosunkowo nowy film). Jako straszak też daje radę w paru scenach. 

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

 

 

Moim  zdaniem niestety od czasu Eden Lake nie zrobiono równie dobrego horroru.

 

(...)

A oglądał ktoś Drogę Śmierci z 2003? Jak nie, to polecam nadrobić zaległości jeszcze w tej chwili. Genialny film, i pod względem dialogów, a w szczególności klimatu (woń oldschoolu czuć jak się ogląda, mimo że to stosunkowo nowy film). Jako straszak też daje radę w paru scenach. 

 

 

No i niezłe elementy komediowe. 

Odnośnik do komentarza

No dokładnie, pod dialogi to podłożyłem. Ogólnie dziwię się, że ten film nie jest uznawany za jakiś klasyk jeśli chodzi o horrory. Jedna z lepszych pozycji którą stworzono w XXI wieku.

 

Muszę obejrzeć to Children z 2008. Fabuła dość pomysłowa, dobrze się zapowiada.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W Eden Lake najlepsze jest to poczucie bezsilności u widza, że

 

 

"no kur'wa, nic nie mogę zrobić, mogę tylko obserwować i kibicować tej parze żeby przeżyli"

 

 

Świetnie to autorom wyszło, mało jest filmów w których czułem się tak rozbity emocjonalnie już w trakcie samego seansu. Plus solidne gore i parę zapadających w pamięć scen. Tylko to zakończenie chyba było średnie z tego co pamiętam. Oglądałem 4 lata temu, ale świetnie ten film wspominam, 9/10 na pewno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...