Jump to content

japco

Użytkownicy
 • Content Count

  346
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

136 Exclusive Sony

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

839 profile views
 1. Nie grałem nigdy w 1 i 2, 3 była moją pierwszą stycznością z serią. Jakim cudem dziewiętnastoletnia "trójka" ma lepiej wyglądające animacje? Ruchy chłopków zdają się niepłynne, "szarpiące". No chyba że specjalnie tak to zrobili, bo w oryginałach też tak to wyglądało. Udźwiękowienie do dupy.
 2. Koledzy macie może jakieś propozycje muzyczki w takich klimatach? Albo takich Muszą być synthy.
 3. Design demonów zdaje mi się mocno inspirowany (jak nie zerżnięty) Doomem (Vanguard, Flamelurker). Ten remake będzie raczej bardziej reinterpretacją oryginału, niż jego doskonałym odtworzeniem. Dla mnie spoko, może być trochę inaczej. Nie umniejszy to w żadnym stopniu zayebistości oryginału. Będzie grane. Najbardziej klimatyczne i najmniej w(pipi)iające. Jak dla mnie najlepsze w serii.
 4. japco

  HORROR

  Obejrzałem. Za(pipi)iście podszedł. Uwielbiam takie tripujące klimaty, na plus na pewno też to że film sam nie traktuje się zbyt poważnie. Jak dla mnie perełka. W podobnym klimacie jest też niedawny Kolor z przestworzy. Cage i kwasowe obrazy included. Również niezły.
 5. japco

  The Last of Us Part II

  Całe szczęście ja plułem na TLOU zanim to było modne, już jedynka była dla mnie nudną sraką. Ileż sobie tym sposobem oszczędziłem nerwów i rozczarowań, uff.
 6. japco

  HORROR

  https://www.filmweb.pl/film/Platforma-2019-839870 Sztos.
 7. To toporne sterowanie dziś by nie przeszło, a jego zmiana na bardziej nowoczesne wymusiłaby gruntowne przebudowanie rozgrywki. Byłoby po prostu za łatwo gdyby wrzucili sterowanie z nowych części. Zresztą mogliby se już dać siana, wydali tę grę już ze 150 razy na wszystkie platformy. Ostatnia wersja HD nie potrzebuje moim zdaniem żadnych poprawek.
 8. japco

  Doom Eternal

  Póki co mieszane uczucia. W porównaniu do bezbłędnego pierwowzoru- przekombinowana. No i to platformówkowanie może pospierdalać świńskim truchtem.
 9. japco

  HORROR

  Mimo wszystko fajnie że powstało coś, co nie jest pyerdolonym filmem historycznym, czy inną chuyową komedią romantyczną.
 10. Jest już w wypożyczalniach. Nie warto ściągać.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.