Jump to content

japco

Użytkownicy
 • Posts

  430
 • Joined

 • Last visited

Reputation

236 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1895 profile views
 1. Kupione na steamowej przecenie. Zobaczymy czy zachwyty uzasadnione.
 2. japco

  Elden Ring

  Tę animację skoku to faktycznie lepiej niech poprawią bo wygląda to jak Fallout 3 w widoku TPP.
 3. japco

  Bloodborne

  Holy Moonlight Sword i Whirligig Saw.
 4. Nowy VHS wprawdzie nie tak dobry jak pierwsza część, ale na pewno lepszy niż obsrany Viral. Do obejrzenia.
 5. Bo to ogólnie jest najłatwiejszy soulsborne, jak masz build pod magię lub łuk to można sobie film na innym ekranie odpalić podczas grania.
 6. Gietea sretea, niech przestaną być cipeuszami i reaktywują Manhunta.
 7. No i po raz kolejny potwierdzili że nie potrafią robić dobrych zakończeń. Ostatni odcinek mocno rozczarowujący, mimo to nadal uważam że Red Tide to topka tego serialu.
 8. Aż zgoglowałem, bo nie dałem wiary że to będzie się ciągnąć przez 20 odcinków. No i wygląda na to że coś popieprzyłeś, faktycznie mają być 2 odrębne historie, ale odcinków łącznie ma być 10. Red Tide (pierwsza część, to co teraz leci) ma mieć 6 odcinków, więc wygląda na to że następny będzie ostatnim. Jak dla mnie to bardzo dobrze, poziom póki co jest dobry, a poprzednie sezony zazwyczaj były mocno poprzeciągane (debilne motywy z zabijaniem co chwilę jakiejś postaci i wskrzeszaniem jej chwilę później).
 9. Obejrzałem wszystkie dostępne póki co odcinki (5 sztuk) i jestem pozytywnie zaskoczony. Chyba najlepszy sezon od czasów Hotel.
 10. 04.03.22 Ale ja w to nie wierzę.
 11. Zielony Rycerz. Uczta audiowizualna. Powolny, oniryczny klimat, czyli tak jak lubię. Czy zrozumiałem ten film i jego bogatą symbolikę w całości? Ni chuj, ale nie zmienia to faktu że bardzo mi się podobało. 8/10 Nikt. Twórcy obejrzeli Johna Wicka, po czym stwierdzili że mogą to zrobić lepiej. No i Saul Goodman w głównej roli. Za rekomendację niech posłużą dwie krótkie "oceny krytyków (XDDD)" na stronie filmwebu. W pierwszej pada stwierdzenie "prawicowe fantazje o białym amerykańskim ojcu", a w drugiej "Toksyczna męskość". Ja pierdolę. 8/10 Świnia. Tempo akcji zbliżone do Zielonego Rycerza, chociaż brakuje tu jakiegoś momentu z większym wygarem. Niemniej przyjemny seans, no i Cage nadal daje radę. 7/10
 12. Chuj tam, obczaję pierwszy odcinek na spróbowanie. Nie był to nigdy dobry serial, ale jest to takie trochę moje guilty pleasure, chociaż do końca wytrwałem chyba w tylko około połowie sezonów.
 13. Przypominam że oficjalnie kanoniczny jest Luke z EP 8 oraz Palpatine z EP 9. To chyba wystarczy żeby nie brać tego gówna na poważnie.
 14. Spoko, ciekawe czy odnowią też kiedyś dużo lepszą dwójkę. Żaden posiadacz RIGCZU nie bierze na poważnie tego co Dizni uważa za kanon.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.