Jump to content

japco

Użytkownicy
 • Content Count

  313
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

95 Exclusive Sony

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Straight Hook Pleasure Model Dustup Block Control Hyenas Thursday Homeworld End Game Banshee Conscience Nie dałem rady się zdecydować na tylko 5, więc jest 10. Kolejność przypadkowa.
 2. Akurat oni na tle innych neuro łebków wykazywali się sporą oryginalnością. Outer Edges to współczesny klasyk gatunku, stawiający na bardziej eksperymentalne brzmienie niż to nudne, jazgotliwe (pipi) jakim stało się neuro od iluś już lat. No i technicznie kolesie niedoścignieni, ich sound design i miks to poziom do którego znaczna większość producentów nawet się nie zbliża (mówię to w sumie z perspektywy paru lat wstecz, bo już od jakiegoś czasu w zasadzie nie słucham dnb). Także szacuneczek do Noisii mam.
 3. Nadchodzi najlepsza pora roku, a więc pora na maraton z najlepszym producentem.
 4. japco

  HORROR

  The Night Eats the World. Całkiem udany zombie filmik, dla ludzi którzy jeszcze nie rzygają tym tematem.
 5. japco

  Dark Souls

  I cyk Soulsy kupione po raz czwarty.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.