Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Jesteś pewien, że to ma być akurat Vaio? Mają strasznie przesadzone ceny sprzętu w porównaniu do konkurencji o takich samych parametrach - obejrzałbym się na Twoim miejscu za Dell'em albo Lenovo.

 

No ale, odpowiadając na Twoje pytanie - moim zdaniem ten: http://allegro.pl/sony-vaio-eh2j1e-i3-2330m-8gb-gf410-hdmi-windows-i2272559000.html - raz, że mam większe zaufanie do kart nVidii, dwa, że ma 2 lata gwarancji, w przeciwienstwie do tego drugiego (rok), a w przypadku problemu z jakością aktualnie produkowanych laptopów, dość często zdarza się że trzeba z tej gwarancji skorzystać.

Odnośnik do komentarza

Z tych dwóch brałbym MSI. Co prawda nie wiem jak u nich z awaryjnością, ale ma USB 3.0 i szybszy dysk i jest tańszy, minusem jest brak systemu operacyjnego.

ALE z tego co wiem to lenovo jest dosyć solidną marką (mój szwagier ma 2 laptopy i jest zadowolony, ale on ma biznesowe modele z matowym ekranem o wyższej rozdzielczości, niż ten tutaj [1440x900]. Jeśli ktoś się wypowie dobrze o MSI i serwisie/gwarancji to bierz MSI.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

MSI GE620DX - slaba kultura pracy, bardzo wysokie temperatury pod obciazeniem (90-100 stopni), throttling. recka -> http://www.notebookc...DX.66676.0.html

 

Lenovo y570 z gt555 - obcieta grafika -> recka http://www.notebookc...70.61961.0.html

 

jezeli szukasz laptopa do gier do 3k to na te chwile hp dv6 z radeonem 6770

 

nie wiem ile razy bylo juz to tutaj mowione, ale naprawde jezeli chcesz wydac tyle kasy to warto sie tematem troche zainteresowac na forach temu przeznaczonych np. nhl.pl by nie wladowac sie potem w mine (bo cena niska)

 

a co do diablo 3, w singlu owszem mozna pograc komfortowo ale przy grze we 4 graczy to wiekszosc sprzetu ma problem z utrzymaniem plynnosci np. przy rozwalaniu 4 filarow. A nalezy brac pod uwage tez to, ze etap ten jest poczatkowy gdzie tak naprawde za duzo sie nie dzieje.

Edytowane przez __bercik07
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra skoncz pier dolic juz te swoje smuty obronco ucisnionych.

 

 

HP jest dobre ale tylko Probooki i Elitebooki bo mają innąlinię serwisową. Jesli uwazasz, ze narzekam dla zasady to ok, tylko to nie ja zakladam tematy dotyczace serwisu HP dla lini budzetowej, gdzie firmy zalewaja specjalnie sprzet i naciagaja ludzi na 1000zl kosztow naprawy albo nie uznawaja gwarancji. Ale ty sie znasz, sledzisz przeciez rynek wiec wiesz najlepiej a ja sie tylko przypi erdalam biedny zuczku.

 

 

Vaio jest spoko ale ma drogie sprzety i nie takie ciekawe bebechy. Mam jedno i jestem zadowolony, serwis gwarancyjny jest rowniez dobry.

 

DELL ma rowniez dobra gwarancje jesli mowimy o NBD - mam model 1745, Vostro 3700 oraz ostatniego L702x i tego bym polecal do gierek ale nie ma szans w tym budzecie. Rozwazalbym natomiast Samsunga RC530 albo RF511 jesli chce sie doplacic do designu i lepszej kultury pracy.

Odnośnik do komentarza

Vaio jest spoko ale ma drogie sprzety i nie takie ciekawe bebechy. Mam jedno i jestem zadowolony, serwis gwarancyjny jest rowniez dobry.

 

DELL ma rowniez dobra gwarancje jesli mowimy o NBD - mam model 1745, Vostro 3700 oraz ostatniego L702x i tego bym polecal do gierek ale nie ma szans w tym budzecie. Rozwazalbym natomiast Samsunga RC530 albo RF511 jesli chce sie doplacic do designu i lepszej kultury pracy.

 

Dokładnie tak, oprócz RC530 można jeszcze spojrzeć na RC520 (nawet lepszy design moim zdaniem) a bebechy te same (zależy od wersji oczywiście).

Odnośnik do komentarza

Ogólnie ciekawe spojrzenie - decydować się na zakup sprzętu wyłącznie ze względu na to, że ma się pewność, iż jak zaleje go kawą, to nie będzie problemu z serwisem. Ja nie kumam, nie kupuję czegokolwiek patrząc przez takie pryzmaty. To tak jakbym nie zdecydował się "chodzić" z jakąś superdupą, bo być może za pół roku się rozstaniemy...

 

Mój HP ma się dobrze i nie jest ani pro ani elite, a i wódki, herbaty i kawy się już trochę napił.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...