Skocz do zawartości

UFC 2009 Undisputed


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zapomnij że to tak kiedyś wyglądało, pierwsze UFC... masarnia. Kimbo to idiota którego powinni odstrzelić. A interesuje się tym i angażuję od dawna więc wiem jak to dawno temu wyglądało.

 

Strasznie lubię MMA i K1 i podziwiam tym ludzi tam walczących. Może wyjdę tu na Funboya ale zawsze dla mnie będzie najlepszy Franck Shamrock i Andy Hug. Feudor owning XD

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Swietej pamieci Andy byl karateka z K-1 i do mma nijak sie ma, choc tez uwielbialem jego walki (Hug vs Crocop polecam), malo kto tak efektownie (a i efektywnie) walczy, moze Karaev i Faitosha z obecnych rownie ladnie walcza.

 

Co do Franka Shamrocka, Dona F. i Abbota, to oni mimo ze sa emerytami to nadal walcza choc jak wiadomo z mizernym skutkiem (tu polecam ostatnia walke FranKa ze StriceForce z Cungiem Le).

 

Co do UFC mozna na nich psioczyc, ale to nie zmienia faktu ze maja najlepszych zawodnikow na swiecie w danej chwili, to ze w Pride bylo tylu wymiataczy to w 80% za sprawa koksu, w Japonii nikt nie bada zawodnikow bo tm jest zasada: ?po co badac jak wiadomo ze nikt nie bierze bo przeciez sterydy sa zabronione", zobaczcie ilu zawodnikow jak przeszlo do UFC z Pridea nic nie pokazalo: Crocop, Shogun itd

 

jak dla mnie na chile obecna najlpszy pozostaje GSP (oczywiscie bez podzilu na wagi) a Pajak Silva duzo stracil w moich oczach po ostatniej mega nudenej walce.

 

A co do starych walk to moim zdaniem tez mimo brakow technicznych mialy wiekszy urok, bo teraz wszyscy to jeden h.. trenuja przekrojowke i tyle, a fajniebylo zobaczyc jak wchodzi jakis sumia 200kg wagi i daja mu jakiegos wypierdka 70kg i z nim jedzie jak z burą suk... ;)

No i zasady byly nieco fajniejsze jak praktycznie wsio bylo dozwolone, bo bez stompow i soccer kickow to juz bidne to mma.

 

Jak chcecie poogladac prawdziwa walke to jest jedna organizacja brazylijska "Rio Heroes" gdzie jest prrawdziwe Vale Tudo jak za dawnych czasow, tam sa naprawde otre walki ;)

Odnośnik do komentarza
Co do UFC mozna na nich psioczyc, ale to nie zmienia faktu ze maja najlepszych zawodnikow na swiecie w danej chwili, to ze w Pride bylo tylu wymiataczy to w 80% za sprawa koksu, w Japonii nikt nie bada zawodnikow bo tm jest zasada: ?po co badac jak wiadomo ze nikt nie bierze bo przeciez sterydy sa zabronione", zobaczcie ilu zawodnikow jak przeszlo do UFC z Pridea nic nie pokazalo: Crocop, Shogun itd

Oj, w UFC też biorą, przy takich obciążeniach treningowych jest to po prostu konieczne. A że nie wpadają tak często przy kontroli, cóż, w dzisiejszych czasach można bardzo łatwo usunąć resztki sterydu z organizmu.

 

jak dla mnie na chile obecna najlpszy pozostaje GSP (oczywiscie bez podzilu na wagi) a Pajak Silva duzo stracil w moich oczach po ostatniej mega nudenej walce.

Jak dla mnie, to Spider się po prostu bawił i gdyby chciał, skończyłby Cote w pierwszej rundzie. Cóż, liczę, że jak dojdzie do walki z lodziarzem, będzie dużo ciekawiej. Chuck zawsze dawał emocjonujące walki hehe.

 

A co do starych walk to moim zdaniem tez mimo brakow technicznych mialy wiekszy urok, bo teraz wszyscy to jeden h.. trenuja przekrojowke i tyle, a fajniebylo zobaczyc jak wchodzi jakis sumia 200kg wagi i daja mu jakiegos wypierdka 70kg i z nim jedzie jak z burą suk... ;)

No i zasady byly nieco fajniejsze jak praktycznie wsio bylo dozwolone, bo bez stompow i soccer kickow to juz bidne to mma.

To chyba się rozbija o kwestię podejścia. Ja, jako pasjonat bjj jaram się wszelkimi akcjami w parterze, a walki typu K-1 po prostu mnie nudzą. Co do stompów i soccerów - pełna zgoda. Bez tego walki starej ekipy z Chute Boxe są jakieś takie niekompletne. :P Gdzieś tam kiedyś czytałem, że mają ponoć przywrócić w UFC kolanka w twarz na glebie. Oby.

 

 

Z innej beczki, za niecałe 10 dni Couture vs. Lesnar. Świniak strasznie pewny siebie i trzeba jednak przyznać, że Randy takim 100% pewniakiem nie jest. Z całym szacunkiem dla jego kariery, ale już chyba nie te lata. Mimo to liczę, że dobra strategia i doświadczenie zwyciężą.

 

Co do Pride, mimo częstych szopek i ustawiania walk pod faworytów jednego nie można im zarzucić, show było za(pipi)iste.

 

http://www.dailymotion.com/relevance/searc...tribute_extreme

 

Edytowane przez Larou
Odnośnik do komentarza
Co do UFC mozna na nich psioczyc, ale to nie zmienia faktu ze maja najlepszych zawodnikow na swiecie w danej chwili, to ze w Pride bylo tylu wymiataczy to w 80% za sprawa koksu, w Japonii nikt nie bada zawodnikow bo tm jest zasada: ?po co badac jak wiadomo ze nikt nie bierze bo przeciez sterydy sa zabronione", zobaczcie ilu zawodnikow jak przeszlo do UFC z Pridea nic nie pokazalo: Crocop, Shogun itd

 

Że niby w UFC nie koksują? :lol:

 

Z innej beczki, za niecałe 10 dni Couture vs. Lesnar. Świniak strasznie pewny siebie i trzeba jednak przyznać, że Randy takim 100% pewniakiem nie jest. Z całym szacunkiem dla jego kariery, ale już chyba nie te lata. Mimo to liczę, że dobra strategia i doświadczenie zwyciężą.

 

Myślałem, że Couture już zakończył karierę. Nie wiem po co chce walczyć z tym burakiem Lesnarem, ale mam nadzieję, że go rozwali w pierwszej rundzie :D

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

to ze koksuja to wiadomix (Coleman chyba by musial chyba siedziec na silowni tyle co Ronnie Coleman) ;)

 

ale ci przynajmniej odstawiaja na kilka tygodni przed walka zeby sie zczyscic, a w pride wiedzac ze nie ma kontroli to i zapewne nie jeden nafukany po ringu biegal

 

co do kolan w parterze to w USA nie perzejdzie, chyba ze w europie, narazie robia w UK gale a juz niebawem gala w Irlandii (a na niej Shogun vs Coleman 2) :)

 

Co do Rendego to fakt byl juz na emeryturze, ale po 3 z rzedu obronach pasa HW w UFC obsranca Tima Silvy, komentujac walke powiedzial ze jak wygra jeszcze raz obroni tytul to ze on sam wroci na ring i go posklada, no i jak powiedzial tak uczynil, wsumie nadal pas HW powinien byc jego, ale z racji ze sie z łysym poklucil bo mu Fedora nie chial zalatwic to osral UFC i czekal az sie kontrakt skonczy (bo ma go do konca tego roku jak dobrze pamietam), jednak Aflliction nie robi juz gali w tym roku, a na poczatek 2009 jest juz ustalona walka Fedor vs Arlovski wiec Randy postanowil zarobic troche na swieta i poskladac Lesnara. Ja tam Lesnarowi szans nie daje, Rendy nie ma szklanej szczeny, a na glebie pozwija go jak precelek, jak balasowaty (na chwile obecna) Mir pojechal Lesnara to Rendy ktory w parterze nie przegral nawet graplerskiej wali z Ronaldo Jacare Sousa (mistrz ADCC) powinien go na miecie pocisnac, a po nowym roku czekam na Fedor vs Coture na Aflliction 3 :)

 

Ogolnie to duzo chajsow juz wygralem na MMA u bukmacherow, a niedlugo to wsio co bede mial postawie na Overema w rewanzu z Crocopem, w poprzedniej walce maxymalnie Holender zdominowal Chorwata, czekam tylko az przelicznik podadza :)

Odnośnik do komentarza
Myślałem, że Couture już zakończył karierę. Nie wiem po co chce walczyć z tym burakiem Lesnarem, ale mam nadzieję, że go rozwali w pierwszej rundzie :D

 

Ano Ano Widziałem go już w 2 filmach "Król Skorpion 2 czy 3" i "Big Stan". Takie produkcje zajmują dużo czasu i poświęcenia. Więc ciekawe jak się przygotowywał do walk. Ale Rendy da radę :P

 

Ogolnie to duzo chajsow juz wygralem na MMA u bukmacherow, a niedlugo to wsio co bede mial postawie na Overema w rewanzu z Crocopem, w poprzedniej walce maxymalnie Holender zdominowal Chorwata, czekam tylko az przelicznik podadza :)

 

Jak obejrzałem tą walkę to sobie powiedziałem "Cropek dostał kopek"

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza
Jak obejrzałem tą walkę to sobie powiedziałem "Cropek dostał kopek"

 

Cropek to dostal kopek od Gonzagi.

 

Gina Carano jak do tej pory nie pokonana, teraz na ostatnim Elite XC zadebiutowala tez zona Cyborga Evangelisty S.

 

Gine tez mozecie oglac w American Gladiators (tym nowym z Hoganem)

 

jezeli lubicie mma i fajne dupki to obczajcie corke Ricsona Gracie, Kyre Gracie

 

kyragracie1ia1.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Ja słyszałem kobiecym mma ale nigdy tego nie widziałem. Chyba zasady są tam trochę inne. Kyra Gracie rzeczywiście zajebista jest.

Jej lista tytułów robi wrażenie:

 

 

* 3x Mistrzyni Świata w BJJ (2004, 2006, 2008 ** )

* 5x ---//--- Panameryki w BJJ (2001, 2002, 2003, 2005, 2007)

* 6x ---//--- Brazylii w BJJ (1998, 1999, 2000, 2001, 2004,2008 *** )

* 5x ---//--- Stanu Nowego Jorku in BJJ (1998, 1999, 2000, 2001, 2002)

* 2x ---//--- Świata w Submission Wrestling na zasady ADCC (Abu Dhabi Combat Club) (2005, 2007)

* 1x ---//--- Azji w BJJ (2006)

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

a zasady sa takie same tylko rundy po 3 min zamiast 5

 

polecam walke Giny Carano z Kaitlin Young w tej walce widac ze kobitki tez sobie juz ladnie radza, a Gina niszczy poprostu, niby jej w tej walce nie dawali szans a jednak ... :) polecam oblukac tez jej walki z czasow jak w Muay Thai walczyla 11-1 chyba miala rekord

 

mnie ciekawi co pokaze syn Ricsona Gracie, Kron Gracie ktorego mozecie oblukac w filmie Choke (ma wtedy chyba z 5 lat i juz sie z ojcem po macie przewraca) :) to film o jednym z pierwszych turnieji Pride i calych przygotowaniach Ricksona do turnieju

 

a wracajac do Giny to ciekawa akcja byla na wazeniu przed ostatnia gala, Gina nie zrobila wagi i musiala sie rozbierac (jak Rocky kiedys) i jednemu typowi recznik sie z reki wyslizgnal, jest nawet gdzies filmik w necie :P

swoja droga wagi i tak nie zrobila bo 2kg bylo za duzo i musiala czesc $ z walki oddac przeciwniczce

 

Gina_Carano_04_280x_408090a.jpg

ginacarano.jpg

2084198758_b28d9b7527.jpg

ginacaranoiscrushks8.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

Videoblog z Daną ktory zostal zaproszony do studia THQ na pokaz gry UFC 2009

LINK

 

Jesli chodzi o nadchodzaca walke o ktorej wszedzie glosno (Randy vs lesnar) to polecam filmik countdown to UFC 91 ktory to prezentuje przygotowania do walki oraz z grubsza kariere obu fighter-ow.

Dla mnie sprawa jest jasna - Randy nie moze przegrac :)

postawie wszystkie pieniadze jakie bede mial na Rendego ( no wlasnie- gdzie najlepiej obstawiac?? )

Odnośnik do komentarza

No i skończyło się jak podejrzewałem, niestety już nie te lata. Mimo, że w klinczu Randy był zdecydowanie lepszy od Lesnara, najzwyczajniej zabrakło mu argumentów. Teraz czekamy na walkę Noga z Mirem, a później Nog - Lesnar. Chociaż osobiście z chęcią zobaczyłbym tego drugiego z Gonzagą.

 

W sumie niezła gala, bardzo dobre walki Maii i Floriana.

 

A Fedor przegrywa w półfinale zawodów sambo, normalnie świat się kończy. ;)

Edytowane przez Larou
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No wiecie, Coture ma juz swoje latka, jednak za malo mial argumentow na Lesnara ktory nie jest z pierwszej lapanki, typ jest 2x silniejszy od kazdego w HW do tego 2x wiekszy i nie ma tu mowy o nadwadze bo to gora miesni i bardzo dobrymi podstawami (byl jakim tam mistrzem w zapasach w USA) do tego czym mnie i chyba takze Randego zaskoczyl to... szybkosc, jak on sie rusza przy tej masie, lepiej niz Pudzina w tancu z gwiazdami :P

 

dla pociesznia Coturowa 3 dni temu wygrala swoja pierwsza walke w karierze (w pierszej szczene zlamala).

 

Co do Fedora to i tak go podziwiam ze mimo ze skupia sie wylacznie na MMA to od 2000r to pierwsza przegrana w Sambo, co ciekawe ponoc rok temu wygral caly turniej wygrywajac tylko jedna walke bo przeciwnicy bali sie z nim wyjsc we wczesniejszych rundach :P

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Undisputed wychodzi w maju : http://www.youtube.com/watch?v=M80p56qU9Pg

Nowe fotki : http://www.mmarocks.pl/?p=6140

 

btw : UFC 92 wyniki : http://www.mmarocks.pl/?p=6316

Szkoda mi tylko

Forresta Griffina

bo cholernie go polubilem :)

Bardzo ciesze sie natomiast z

KO Rampage'a

, btw cos slabo idzie zawodnikom

Xtreme Couture

:/

aha jeszcze link do walk: http://www.myvideofight.com/

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...