Skocz do zawartości

UFC 2009 Undisputed


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

FN3 zdetronizowane? oj, tak. musze przyznac ze do gry podszedlem jednak sceptycznie nastawiony, by nie rozczarowac sie za bardzo kolejna zenujaca gra typu WWE Legends of WrestleMania, WWE SmackDown vs. Raw 2009, czy TNA iMPACT!. fenomenalny trailer jednak nie podpalil mnie tak bardzo, gdyz spodziewalem sie slabszej grafiki i fizyki. grafika wyglada swietnie, pot na ich napakowanych klatach wyglada kapitalnie, chyba druga taka gra, ktora tak bedzie potrafic oddac ten aspekt to FN4. cut-scenki na bardzo wysokim poziomie. ta gra to tytul obowiazkowy, obok Fight Night'a 4, choc jak ten drugi sie zaprezentuje dopiero zobaczymy, ale watpie zeby byl gorszy pod wzgledem graficznym i samej fizyki, ktora jak zapowiadano - ma stac na bardzo wysokim poziomie. UFC 2009 i FN4 to jak dla mnie, absolutne must-have'y. juz wyobrazam sobie te gry z kumplami, masa emocji i wstawania z krzesla z krzykiem "widziales to?", "na glebe!", itd. ;)

Odnośnik do komentarza

Włączyłem sobie na Advanced. Niestety, gra opiera się wtedy na zapasach i walce w zwarciu i na glebie. Przykład: tłukę kolesiowi facjatę, jednak cham mnie dopada, sprowadza do parteru i doopa. Jakoś tam mu uciekam (tutorial ;)), ale zawsze w końcu gej mnie obsiada i klepie po facjacie, co kończy się pedalskim KO. Tak, ta gra jest gejowska, jak zresztą każdego rodzaju zapasy. Na wyższych poziomach zamiast fajnego tłuczenia mordy zaczyna się mizianie, przytulanie i takie tam. Ble.

Odnośnik do komentarza

yyyy jak może FN3 być zdetronizowane, jak te gry traktują o kompletnie różnych sportach ? Równie dobrze można napisać, że Fifa zdetronizowała NHL.

 

ja zaraz zassysam i mam nadzieje, że będzie w pyte. FN 4 i UFC 09 to będą moje pozycje obowiązkowe na ten rok :)

 

 

 

 

 

edycja: pograłem troche, najgorsza wada dema, że goście padają po 40 sekundach walki jak się ciora z konsolą. Troszke lepiej oglądało się filmik niż grało, niemogę jakoś sprowadzić gościa do parteru, bo po ciosie go nokautuje, a po klinczu zaraz się puszczają. Troche przeszkadzają wtapiające się w ciało dłonie przy niektórych uderzeniach, w tej generacji konsol takie rzeczy nie powinny się już zdarzać, ale i tak jest bardzo dobrze, bo full kontaktu brakowało na konsolach.

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza

THIS IS UFC !!

 

Kto nie dorósł by walczyć na poważnie niech nie dyskutuje - przynajmniej z zasadami tejże organizacji. Mizianie się ?? Wtf ?? Chłopie , jakby Cię tak jeden z drugim "pomiział" to o "gejostwie" mógłbyś na długo zapomnieć.

 

Kupuję w dniu premiery bez dwóch zdań... Jak obejrzałem listę ciosów to wymiękłem na chwilę, ale na krótką chwilę :)..Teraz walka w parterze wygląda o niebo ciekawiej i staram się unikać stójki. Dźwignia na łokieć i po walce :)..

Edytowane przez Black medusa
Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem do stylu gry trzeba sobie dobrać zawodnika. Zakładanie dźwigni takim Liddellem jest bez sensu, Shogunem już lepiej ale on też raczej woli walczyć na stojaka :P Jeśli w grze znajdą się takie postacie jak Demian Maia czy Antonio Nogueira to będzie można nieźle namieszać w parterze.

Odnośnik do komentarza

Piękne jest to, że można próbować wszystkiego. Liddelem teraz w stójce zarządziłem kilka razy z rzędu mimo iż pierwszą rundę poświęciłem na parter. 5s drugiej rundy i jedno-ciosowy knockout !! Takie akcje to śmietanka. Świetna sprawa.

 

Ogólnie walka w parterze daje radę, przekładanka rąk, nóg, nagłe gilotyny i szybkie ucieczki - to se ne da :D

 

Piękna, piękna pozycja ...

Odnośnik do komentarza
Włączyłem sobie na Advanced. Niestety, gra opiera się wtedy na zapasach i walce w zwarciu i na glebie. Przykład: tłukę kolesiowi facjatę, jednak cham mnie dopada, sprowadza do parteru i doopa. Jakoś tam mu uciekam (tutorial ;)), ale zawsze w końcu gej mnie obsiada i klepie po facjacie, co kończy się pedalskim KO. Tak, ta gra jest gejowska, jak zresztą każdego rodzaju zapasy. Na wyższych poziomach zamiast fajnego tłuczenia mordy zaczyna się mizianie, przytulanie i takie tam. Ble.

Myślałem, że to ja jestem homofobem ale czytając twojego posta jestem spokojny. Jeżeli ta gra jest gejowska czy tak jak mówisz zapasy to mógłbyś podać sobie rękę z Giertychem.

Po ponad godzinnym obcykaniu dema (jak na razie), mogę tylko powiedzieć ŁOŁ, grafika, ilość ciosów, kombinacji, technik powala. Klepanie po mordzie, K.O., bryzgająca niucha do tego idealna muza no coś pięknego, takiej gry było trzeba. Co prawda w demie są tylko dwie grywalne postacie, ale co mi się podoba to kompletne zróżnicowanie pomiędzy nimi, oby tylko w pełnej wersji zachowali balans pomiędzy postaciami i będzie git. Dla mnie FNR4 już nie musi wychodzić.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...