Skocz do zawartości

UFC 2009 Undisputed


Rekomendowane odpowiedzi

Submission na poziomie Expert jest praktycznie niemożliwy do zrobienia. Największe szanse są, gdy Lidell jest "gassed" czyli nie ma pałera :) ale pewnie i tak wam nie wyjdzie. Najlepiej doprowadźcie do Mount Open, hammerfist na facjatę i kontrowanie transition - KO za każdym razem :) Lidellem raczej trzymać się w stójce, kontrować takedown i klepać Shoguna po makówce, chociaż ja tam go załatwiam w parterze :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Co więcej trenowałem różne style walki i wiem ,że jak sparujesz z równym sobie to ten cios na łydkę nic nie zdziała.

Stary ... co to w oóle oznacza w takiej walce stwierdzenie z równym sobie, skoro to są formuły bez ograniczeń wagowych ani stylowych?? Jak porównać takich zawodników?!

 

Oglądam formułę K1 na Eurosporcie od około 3-4 lat w miarę regularnie i technicznych nokautów właśnie po low kickach jest naprawdę sporo, albo przynajmniej zawodnik zaczyna uciekać od uderzeń na nogę przez co odpuszcza trochę górę i łatwiej jest go trafić (dlatego może nie zobaczysz aż tak dużo knockoutów bezpośrednio po low kickach). Tak czy tak bardzo mocne uderzenia piszczelami na kolana i uda to podstawa, jeżeli nie potrafisz się przed nimi bronić (a i to nie zawsze wiele daje) to nie przetrwasz 1 rundy - zwłaszcza zawodnicy wywodzący się z boksu w K1 mają cięzkie życie . Co mnie obchodzi że Ty trenowałeś... chyba mam lepsze wyznaczniki w postaci najlepszych zawodników na świecie. Włącz sobie Fight Klub na Eurosporcie to zobaczysz jaką siłę rażenia mają takie uderzenia.

Odnośnik do komentarza

Tylko, że właśnie chodzi o to, że jak dostajesz takie sztuki na nogi, to zaczynasz się przed bólem bronić, uciekać przed takimi uderzeniami i łatwiej jest Cię wtedy trafić w głowę. Spójrz na zawodników wywodzących się z boksu w K1, jakie mają problemy, nie potrafią się bronić przed takimi uderzeniami i wtedy najlepiej widać jaką siłę z sobą niosą.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Akurat zrobienie Submission na poziomie Expert jest tak trudne pownieważ ani Shogun ani Iceman nie są specjalnie parterowymi fighterami. Gdyby to był np. Wanderlei Silva na pewno było by to łatwiejsze. Ogólnie gra jest mocarna i w samo demo grałem w ciągu ponad 2h. Czekam z niecierpliwością na pełniak.

Odnośnik do komentarza

Dobra proponuję zaprzestać tej dyskusji bo do niczego dobrego nie prowadzi. Według mnie w grze jest za duży tych " Lucky - Punch " kiedy to można pokonać opponenta jednym ciosem. Fajny element rozgrywki ale żeby większość walk kończyła się w ten sposób,. Mam nadzieję ,że w finalnej wersji to poprawią.

Odnośnik do komentarza

Na poziomie expert L1+X/O można se wsadzić w dupe. Raz nie trafisz Chucka, a on wyprowadza po chwili silnego ciosa prosto w ryj i leżysz. Takie kontry miażdżą, Dzisiaj rozegrałem masę walk na expercie. Grając Chuckiem parę razy się udało. Chociaż strasznie ciężko bo Rua schodzi do parteru i tam trzyma. No i zakłada dźwignie. A nie zawsze z nich da się wyjść.

Grając Shogunem pokonałem Chuck'a może ze 2 razy na jakieś 20 walk. Koleś jest killer niesamowity. Tak jak pisałem. Jak już się trochę skopiecie po pyskach to starcz że nie trafisz L1+O/X i masz KO pewne. Ciężko go ściągnąć do parteru bo ucieka szybko. Ogólnie masakra :P

Odnośnik do komentarza

Potwierdzona lista zawodników w grze:

 

Heavyweight:

-

Antonio Noguiera

Brock Lesnar

Frank Mir

Brandon Vera (LHW)

Gabriel Gonzaga

Cain Velasquez

Cheick Kongo

Eddie Sanchez

Heath Herring

Andrei Arlovski

Mirko Cro Cop

Fabricio Werdum

Tim Sylvia

Mark Coleman

Antoni Hardonk

Justin McCully

-

-

Light Heavyweight

-

Chuck Liddell

Rampage Jackson

Forrest Griffin

Rashad Evans

Tito Ortiz

Keith Jardine

Wanderlei Silva

Shogun Rua

Lyoto Machida

Wilson Gouvea

Stephan Bonnar

James Irvin

Houston Alexander

Kazhiro Nakamura

Thiago Silva

Tim Boetsch

Ryan Bader (DLC)

-

-

Middleweight

-

Anderson Silva (LHW)

Rich Franklin (LHW)

Dan Henderson (LHW)

Michael Bisping (LHW)

Kendall Grove

Chris Leben

Jason MacDonald

Nate Marquardt

Drew McFedries

Ricardo Almeida

Evan Tanner

Yushin Okami

Demian Maia

Martin Kampmann (WW)

Amir Sadollah (WW)

Thales Leites

-

-

Welterweight

-

Georges St. Pierre

Matt Hughes

Matt Serra (LW)

Jon Fitch

Karo Parisyan

Josh Koscheck

Diego Sanchez

Mike Swick (MW)

Marcus Davis

Thiago Alvez

Chris Lytle

Ben Saunders

Josh Burkman

Kyle Bradley

Matt Arroyo

Anthony Johnson

-

-

Lightweight

-

BJ Penn (WW)

Sean Sherk (WW)

Kenny Florian

Roger Huerta

Joe Stevenson

Mac Danzig

Nate Diaz

Spencer Fisher

Tyson Griffin

Gray Maynard

Thiago Tavares

Joe Lauzon

Rich Clementi

Mark Bocek

Hermes Franca

Frankie Edgar

Efrain Escurdao (DLC)

-

-

-

Odnośnik do komentarza

Po zagraniu w demko - kopara mi osiadła. Może nie tak jak po pierwszym filmiku który prezentował ową gierkę ale to co teraz mamy, nadaje się na mocny materiał cichego faworyta mordoklepy w tym roku. Choć zakładam, że będzie to niszowa produkcja.

Grafa, dźwięki i czysty fun bez mieszania i masakrowania gałek jak to ma miejsce w serii FN. Full by się przydał - męska rzecz.

Odnośnik do komentarza
Ludzie wolą Tekkena i inne bajeczki. Ten tytuł nie sprzeda konsol. A takie znaczenie miało moje zdanie.

 

W USA teraz UFC to najbardziej dochodowe widowisko sportowe, a na pewno każdy fan tego sportu będzie chciał mieć grę na półce. Tekken to inna liga i wcale tak dobrze się nie sprzedaje. Na samych Smackdownach THQ zarabia krocie, a przecież wrestling najlepsze lata ma już za sobą, natomiast mma zdobywa ciągle coraz większą popularność na świecie.

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

Na wstępie co mi się nie podoba :

- oglądając prawdziwe walki UFC, czuć w powietrzu 100% czystej agresji, tu jest wszystko bardziej "cywilizowane " , sędzia nie rzuca się żeby rozdzielić fighterów po ciężkim nokaucie, po prostu jest komenda stop i nasz zawodnik grzecznie odchodzi na bok ( w prawdziwych walkach są w takim amoku zabijania że ciężko ich od siebie odseparować )

- za dużo ciosów dochodzących do celu nie powoduje nokautu ( biją się bez bloków po gębach i nic )

- brak znaczenia ciosów na nogi i korpus woła o pomstę do nieba, prawdziwi kopacze potrafią w ten sposób wygrywać walki

- mało widowiskowe nokauty i ich powtórki ( nawet Fight Night Round 3 wygląda lepiej pod tym względem )

- kłopoty z fizyką, nokautujące ciosy na powtórkach nie dochodzą celu, śmiesznie to wygląda

 

Jednak z uwagi na brak jakiejkolwiek konkurencji w tym temacie gra ... rządzi :)

Od wczoraj stoczyłem chyba z 80 walk.

Najszybszy nokaut : 7 sekunda walki, dobiegnięcie,kop na głowę.

Ciekawe czy w pełnej wersji będą jeszcze jakieś zmiany w gameplayu.

Edytowane przez Wolverinexxx
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z przedmówcą :) Pomimo iż gra nie jest idealna (nie będe się powtarzał), jest według mnie przemiodna :D Czysty fun, tłuc się po mordach. Co do najszybszego nokautu, grając Chuckiem, po 5 ciosach rua padł. Najpierw od razu po dojściu do przeciwnika lowkick na wykroczną, następnie kop na głowe prawą kulasą, następnie to uderzenie pięścią co całym ciałem idzie za ciosem, kolejny kopniak na głowe tyle że drugą nogą i super man punch :D Po ostatnim ciosie przez chwile się gibał po czym legł :D Dla mnie bomba :)

Odnośnik do komentarza

Zassałem dziś demo- z ciekawości bo fanem bijatyk nie jestem. I co? wielkie zdziwko, pierwsze wrażenie za(pipi)ista grafika, w pierwszej walce zostałem okrutnie zbity, więc postanowiłem skorzystać z pomocy tutoriala.. no i od razu lepiej :D wy(pipi)ane kopniaki na głowę i bomby w tą samą część ciała robią banana na ryju. Tylko muszę się jeszcze podszkolić bo sprowadzenie do parteru kończy się dla mnie przeważnie na KO :mellow:

Co ciekawe mój ojciec(nigdy nie grał i nie gra) po zobaczeniu w co gram przysiadł koło mnie, a po chwili zaczął mi mówić jaki cios mam wykonać w danej chwili! On interesuje się boksem ale jak widać UFC w tej formie też do niego przemawia ^_^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...