Skocz do zawartości

NBA 2k8


DeeI3o

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

stalem sie szczesliwym posiadaczem NBA 2K8 i przyznam sie ze jest to moja pierwsza koszykowka z serki NBA 2K, a NBA LIVE to mam doswiadczenia z PS2 ale tylko takie ze wlaczylem pogralem troche i wylaczylem zadnej rewelacji, ale 2K8 spodobalo mi sie i mam pare pytan do osob ktore juz graja w ta gre albo znaja odpowiedz na moje pytanie z doswiadczenia z poprzedniej odslony tej serii:

 

jak chcemy zabrac pilke to wciskami X i pytanie w jakim momencie to trzeba wcisnac bo czasem uda mi sie zabrac, czasem nic a czesto fauluje i niewiem jak wyczuc ten moment jest tam jakis obrazek z pikajaca kropka i tak jakby kierunkami ale nie moge tego wyczuc

 

co oznaczaja zolte niebieskie i czerowne slupki przy zawodniku oraz gwiazdka lub klodka i cos podobnego tak jakby niebiesko ziolona paczka chipsow

 

jesli gramy zwylky mecz nie opcje podworkowa czy da rade zrobic wsad tak jak na opcji podwurkowej jakis mocniej skomplikowany przy uzyciu prawego analoga ?

 

co do grania sezonu to ustawia sie tam treningi zawodnikom i narazie moge tylko im ten trening ustawic a jak zrobic zeby go przeszli ?

 

co do wiadomosci ktore sie tam dostaje np o zawodnikach to jak mozna kupic zawodnika badz sprzedac ?

 

moze jakies porady dla nowego gracza zwiazane z menu

 

pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

gra online moim zdaniem jest kozacka, jezeli trafi sie na dobrego oponenta. W przeciwnym wypadku, gdy taki ciul przegrywa 20 pkt w 3 kwarcie rozlacza sie lub wychodzi z gry. Poziom rywalizacji jest ciezki do oceny - pierwsze 10 meczy przegralem graja Boston Celtic, pozniej nastapila zmiana na Miami Heat i jak narazie mam passe 4 zwyciestw bez porazki. Bylo by ich wiecej, gdyby nie wczesniej wspomniane rozlaczenai sie zawodnikow lub ich quity.

 

Jednym slowem polecam te gierke kazdemu kto uwielba koszykowke. Jest to swoisty must have i jedna z niewieli gier w ktora sprawia wielka satysfakcje po wygranym meczu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

NBA 2k8 to taka gra, w której każda drużyna jest inna i trzeba jej się porządnie nauczyć, ja grając cały czas chicago, na najwyższym poziomie wygrywam każdy mecz różnicą 25-30 punktów. Co do zawodników dam taki przykład, grając Bryantem moja skuteczność tym zawodnikiem to góra 45%, Lebron to już

ok. 60%.

Takie pytanie. Grając przez neta, przeciwnicy najczęściej grają tak aby zdobyć jak najwięcej punktów, czyli całkowicie tak jak się nie gra w kosza bo tak w rzeczywistości się nie da, czy stosują różne zagrywki znane z NBA? Jeśli jest tak, że tylko, np. lecą na kosz od boku i sadzą wsady, to podziękuje za taką sieciową rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza

Yo może poczatkowo tak robią by zdobyć achievement'y (na szczęście tylko parę i raczej nietrudne do zdobycia), po czym już grają normalnie się starając, taktycznie z trickami.

Pytanie - dużo osób aktualnie gra w NBA 2k8/2k7 ?

Do tego można by zrobić ankiete "Którą koszykówkę na X'a360 wolicie ? NBA 2kX / NBA Live X".

Rozumiem że większą przyjemność przynosi NBA 2kX ale graficznie lepiej się prezentuje Live, right ?

Odnośnik do komentarza
Yo może poczatkowo tak robią by zdobyć achievement'y (na szczęście tylko parę i raczej nietrudne do zdobycia), po czym już grają normalnie się starając, taktycznie z trickami.

Pytanie - dużo osób aktualnie gra w NBA 2k8/2k7 ?

Do tego można by zrobić ankiete "Którą koszykówkę na X'a360 wolicie ? NBA 2kX / NBA Live X".

Rozumiem że większą przyjemność przynosi NBA 2kX ale graficznie lepiej się prezentuje Live, right ?

W 2k8 napewno tak, ale w 2k7 wątpie. Co do ankiety - po co wszczynać wojenki, która lepsza? Co do grafiki - IMO lepiej we wszystkim prezentuje sie seria 2kX :/.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Wybaczcie, że odświeżam tak stary temat, tymbardziej, że wychodzi już 2K9, ale mam, tzn. miałem problem. W NBA 2K zacząłem grać na DC sto lat temu i na DC ostatni raz grałem w koszykówkę z tej serii. Akurat te grę odkupiłem od kumpla, bo jak twierdził, nie da się grać, jak się nie zna serii. FAktycznie odpaliłem grę, żadnych tutków, pomocy nic, dla nooba to gra od razu ląduje na sprzedaż, tymbardziej, że nawet w instrukcji jedno wielkie G piszą.

 

Do sedna, otóż na internecie znalazłem listę porad i filmików świetnie tłumaczących jak grać i doskonale spełniają formę tutoriali. Naprawdę polecam, każdemu, nawet tym co potrafią grać, bo można sie wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć, a oto link: http://www.2ksports.com/forums/showthread....;highlight=clip

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...