Skocz do zawartości

Wet


MierzejX

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkiem natknąłem się na ten trailer. Choć oprawa nie porywa, to akcja ryje beret. Wiem, wiem nie raz już serwowano taki tytuł (choćby Stranglehold czy Wanted), jednak stylizacja tej gry przypomina filmy Tarantino, a to oznacza czarny humor i dobrą sensację. Mocną stroną takich tytułów są bajeranckie umiejętności głównej postaci jak np. bieganie po scianach, skoki po poręczach, ślizganie się po podłodze itp. Te elementy stanowią równiez piętę achillesową tego typu gier, bo zazwyczaj ograniczają się do kilku zdolności, które szybko się nudzą, bądź nie często się je wykorzystuje. Za grę odpowiedzialna jest niejaka firma A2M (to ich pierwszy przeskok na platformy Xbox360 i PS3), a na fotelu wydawcy zasiada Bethesda Softworks. Warto czekać, tymbardziej, że gra ma zostać wydana na jesień i może okazać się dobrym czasoumilaczem w oczekiwaniu na świąteczne, i noworoczne hiciory.

Edytowane przez Cold
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O cholera, rewelacja. :) Dlaczego do tej pory nic o tym nie wiedziałem? Inspiracja Tarantino/Rodriguezem aż daje po gałach* (nawet ten lektor wydaje się znajomy?), ale zapowiada się kawał za(pipi)istej gry. Poza tym takich klimatów nigdy za wiele, a w wydaniu growym czegoś takiego jeszcze chyba nie było. Oby nie spieprzyli gameplayu.

 

* Kill Bill w wersji Grindhouse?

 

Jest jeszcze taki trailer: http://www.gametrailers.com/video/shot-at-wet/53684

 

kur.wa spadłem z krzesła :D

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Oficjalna data wydania gry to 15 wrzesień.

 

Kilka informacji od wydawcy.

 

WET jest wysoce stylizowanym shooter'em z perspektywy trzeciej osoby, który łaczy strzelaninę z walką mieczem i ponad przeciętnymi akrobacjami, by nadać akcji niesamowite wrażenia. Gra pozwala strzelać jak chcesz i kiedy chcesz [Cold. Free roam pełną gębą nie ma co.]. Będziesz mógł swobodnie strzleać w biegu, podczas zjeżdżania z drabin, ślizganiu się po podłodze, bądź w trakcie wykonywania masy różnych akrobacji. Znakami produktu są: ironiczny mix humoru i przemocy, niepowtarzalna obróka obrazu wideo w stylu retro oraz oryginalna, inspirowana latami 70-tymi, muzyka. WET to TPP jakiego jeszcze nie doświadczyłeś.

 

Bla, bla, bla... więcej informacji na stronie wydawcy: WET - Bethesda Softworks

 

Mnie martwi tylko jedno - producent. Na jego koncie same licencje bajek i wszystkie produkty to crapy.

Edytowane przez Cold
Odnośnik do komentarza
tej a ta kobitka to jedyna grywalna postać? Na zwiastunie przedstawiono także inne postacie, ale już w gameplayu tylko dziewuszka, stąd moje pytanie.

 

 

z poprzednich trailerów zrozumiałem, że pozostali to inne mroczne persony, które trzeba będzie wyeliminować.

 

 

Ta kobieta, to grywalna postać (nie wiem czy jedyna; dla wątku fabularnego raczej tylko ona). Pozostali (Ze Kolektor, Tarantula itd.) to postaci występujące w roli bossów. Coś na zasadzie wybijania pionków, aż do króla (pomysł żywcem wzięty z Kill Bill).

 

3 posty rozkminy totalnie oczywistej rzeczy. -_-

 

A na oficjalnej stronie jest jeszcze jeden trailer. ;)http://wet.bethsoft.com?fbid=pyEU8sBUPB6

 

Nawet jeśli gra będzie słaba - zwiastuny ma najwyższej klasy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

marniutkie modele pojazdów, choć sama sekwencja efektowna.

dźwięki strzelania faktycznie są irytujące, zarówno pistoletów jak i SMG.

efekt wybuchu jak sprzed kilku lat... slabo.

 

imo to gra na max 7/10.

co nie zmienia faktu, że biorę ją (już nie tak) w ciemno.

ale raczej poczekam na second hand. chyba, że demko mnie przekona do szybkiego dzialania ; ]

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

pogralem troche w demo i jak dla mnie absolutny must have, motyw z tym czerwonym, komiksowym filtrem kozak fhuj

mam tylko nadzieje, ze bedzie mozna uczyc sie sporo nowych ruchow, ze bedzie duzy wybor broni i beda takie przerywniki od normalnego strzelania jak akcja na autostradzie

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...