Skocz do zawartości

Wet


MierzejX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jak z tempem akcji - jak pełniak prezentuje się względem tego co pokazało demo ?

To jest tak że wchodzimy do kolejnego pomieszczenia, kamera przejmuje kontrolę i pokazuje co i gdzie się znajduje za każdym razem im dalej breniemy ?

Odnośnik do komentarza

Tempo akcji cały czas prawie. Tak, jak napisałeś, często jest takie coś z tą kamerą. Dodatkowo fajną opcją jest, że czasem (ale rzadko) kiedy zjedziemy windą, Rubi zabija typa, jego krew ląduje na jej twarzy i ona się w(pipi)ia - uruchamia się ciekawy tryb, gdzie ściany są czerwone, przeciwnicy biali, grafika robi się taka kreskówkowa i sieczemy mieczem. Za(pipi)isty motyw :)

 

To ile przejscie gry zajmuje?

 

Nie wiem, trudno mi powiedzieć. Krótsze niż Batman? Jeśli grałeś, to będziesz wiedział :P

Odnośnik do komentarza

Najbardziej wku.rwiający element gry. Ile ja się na tym naprzeklinałem to głowa mała. Typków pozabijałem bez problemu. Gorzej było z omijaniem tych szczątków, ale jest na to metoda. Za piwerwszym razem jak grałem to też z ponad 10 razy próbowałem i lipa. A teraz grałem sobie każdy level po razie i za pierwszym razem mi się udało to zrobić :huh:

Odnośnik do komentarza

Dziwi mnie, że w temacie nic się nie dizeje. Gra jest bardzdo dobra pomomo paru niedociagnieć i chęci rzucania kur.wami.

 

W jednym z przerwyników filmowych jest mind fuck - jest jakieś takie coś po lewej stronie co jest bardzo podobne, albo wręcz identyczne z obromowaiem naszego kraju - chodzi o granice naszego niby jabłka. ZAuwarzyliścei to też?

Odnośnik do komentarza

Jak szybko włączyłem demo WET tak jeszcze szybciej je wyłączyłem i wywaliłem z dysku. Sterowanie do dupy. Grafika gorsza niż średnia z PS2. A ten filtr graficzny, który miał na celu dać impresję filmu dał dużo więcej - iluminację dla oczu w pejoratywnym znaczeniu ofkoz. Grało się w to drętwo. Zamiast jakichś składnych akcji (gun + miecz) wychodziły akcje typu stosuję jeden manewr, bo działa. Na szczęście Bethesda zrobiła demo, które przestrzegło mnie przed ewentualnym zaopatrzeniem się w tę grę.

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Jak szybko włączyłem demo WET tak jeszcze szybciej je wyłączyłem i wywaliłem z dysku. Sterowanie do dupy. Grafika gorsza niż średnia z PS2. A ten filtr graficzny, który miał na celu dać impresję filmu dał dużo więcej - iluminację dla oczu w pejoratywnym znaczeniu ofkoz. Grało się w to drętwo. Zamiast jakichś składnych akcji (gun + miecz) wychodziły akcje typu stosuję jeden manewr, bo działa. Na szczęście Bethesda zrobiła demo, które przestrzegło mnie przed ewentualnym zaopatrzeniem się w tę grę.

 

sterowanie jest wlascie zaj,ebiste, duzo lepsze niz w strangleholdu, samo strzelanie jest bardzo przyjemne.

 

np mozesz wbiec na kolesia, odbic sie od niego i zaatakowal z gory mieczem

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza

albo go ostrzelać podczas salta w bullet time :)

nie wiem jakie jest demko, ale nie oceniajcie tej gry zbytt pochopnie - jak ktoś kto grał w pełną i demko moze powiedzieć co jest w demie to będę wdzięczny. Dla mnie gra o wiele lepsza od strangleholdu właśnie, którego wyrzuciłem po paru minutach grania. Po WET takiemu max payne 3 cieżko będzie mnie do siebie pewnei zachęcić. Można skądś ściągnąć soundtrack do gry?

Odnośnik do komentarza

w demie masz ten fragment z poczatku gry, pozniej raig mode i akcja na autostradzie

ja po przejsciu dema od razu wiedzialem, ze zagram w fulla

a z tym max pejnem to troche pojechales, to jednak inna liga bedzie ;p

 

O ku.rwa i komuś po tym czymś się gra nie podoba :huh: Ja tak samo już wtedy wiedziałem, że to jest to. Co więcej to stało się to co się dawno nie stało - gra zmusiła mnie do kupienia worka i przejarania go na celej grze :D Jednak wziełem w ciemno bo widziałem w tej gierce wielki potencjał.

Moze pojechałem, nie wiem, nie widziałem mp 3. Póki co to stawiam te gry koło siebie, tzn stronhold, wet i mp3. Wygrywa wet.

 

I ktoś wie coś o soundtracku z gry? Albo jak to zgrać na dysk x360 a potem na mp3 czy cos.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...