Skocz do zawartości

Jaki posiadacie telewizor HDTV?


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie gram u rodziców na SHARP LC37D65E. FULL HD, brakuje trochę większego odświeżania, po podłączeniu pierwszy raz konsoli musiałem pobawić się w ustawieniach by zlikwidować smużenie, wyłączyłem tryb filmu i DNR - podziałało i jest już wszystko w porządku. Mogę go spokojnie polecić, bo w tej cenie ciężko o coś lepszego ^_^

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam Samsunga LE46A551 i w sumie piszę tutaj bo mam pytanie odnośnie update do niego, zrobiłem mu dzisiaj owego update i teraz zastanawiam się co tak właściwie mi dał ten update może mi ktoś wytłumaczyć? TVk fajny polecam jedyne czego brakuje to 100hz bo niestety nie ma (jest opcja 24hz która naprawdę dobrze daje radę ale w niektórych przypadkach jest niedostępna) poza tym kompletny TV mi więcej nie potrzeba.

Edytowane przez Flaha
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam!

 

Drodzy użytkownicy mam do was pytanie bo zamierzam zakupić sobie nowy telewizorek LCD, a dokładnie ten model Sharp LC-46XL2E - 46.

 

http://www.podbij.pl/auction/3529-tv-46-lcd-sharp-aquos

 

Czy ktoś może go już posiada? I może się trochę o nim wypowiedzieć? Przeznaczony będzie TYLKO do grania na XBOX 360.

 

Jestem na niego bardzo napalony ponieważ mogę go kupić (wydaje mi się że tanio) 3600zł. 

 

 

 

 

Dzięki i życzę miłego dnia :)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja przede wszystkim gram na monitorze komputerowym, ekran LCD na oko z 19 cali, firma Asus, niestety nie HDTV.

 

W pokoju siostry jest 19 calowy Funai. Niby Full HD, ale wydaje mi się, że to raczej HD Ready. A w salonie jest LG 32 cale i Full HD ;)

 

Ma być przeprowadzka do domu jednorodzinnego, więc zamierzam iść do pracy i zapracować sobie na własny telewizor, specjalnie do grania. Nie wiem jeszcze jaki, myślałem nad Bravią.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...