Skocz do zawartości

Jaki posiadacie telewizor HDTV?


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sony bravia 26''v4500.

Zastanawiam się nad tym TV tylko w wersji 32". Jak się sprawuje?

 

Narazie moge Ci tylko powiedzieć jak to wygląda na normalnej antenie. A jako, że mam starą sprzed kilku lat to tylko tvp 1 i 2 mam w dobrej jakości. Polsat tvn itp mam już w gorszej. Z ok 2 metrów jak oglądam to ta 1 i 2 wyglądają naparwdę za(pipi)i,ście. Szczególnie jak oglądałem zakończenie olimpiady. Gierki na ps2 tez się prezentują troszke lepiej, ale tlyko te lepsze typu mgs3. W takim shaolin monks widac ząbki na postaci i nie da się tego jakoś usunać. Ogólnie jestem zadowolony z tego tv. Wieczorem mozna sobie dać tryb obrazu na żywy i odrazu lepiej widać.

Odnośnik do komentarza
dziś kupiłem SONY BRAVIA KDL D3500 FULL HD 40'

najniższy z serii ale to dla siostry nie dla mnie, obraz wygląda jak żyleta pomimo braku 100HZ i motion flow.

póki co do października pogram na tym a w październiku kupie coś dla siebie. i będzie to na pewno 46 cali tez full hd.

 

p5020095jc5.th.jpg

Wybrałem taki sam dla rodziców.

Mimo sceptycznego nastawienia tivik miło mnie rozczarował. B. dobra czerń i kolory też niczego sobie - gry z PS3 wyglądają świetnie.

Obraz SD 7/10 (przy ciemnych ujęciach widać smużenie)

Obraz HD 10-/10

 

Ogólnie 8+/10

Cena-jakość 9-/10

 

Do SD nie mogę znaleźć idealnych ostawień... <_<

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja mam 32" SAMSUNG'a LE-32R82B.Fakt model nie najnowszy ale obraz jest bardzo dobry, sporo opcji ustawiania obrazu i dużo różnych wejść, w tym 3 HDMI. Ogólnie jestem z telewizorka zadowolony, choć nie powiem, że mam ochotę na większy i jeszcze lepszy ale z tym muszę poczekać aż będę miał wyremontowane poddasze. No i raczej następnym razem kupię telewizor za granicą niż u nas bo tam jest czasem nawet taniej o 70%...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Samsung LE46A656 ;) przepiękny obraz z PS3, mnogość opcji, duża ilość wejść, na obraz z kablówki nie trzeba narzekać że słaba jakość ( ja oglądam z 3 metrów), filmy na DVD jeszcze nigdy nie były tak ładne 8) natomiast na Blu-ray'u to czysta przyjemność. Poezja. Polecam bardzo :)

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cz, ja mam Samsunga 32' A656. Bardzo fajnie wygląda, dużo zbiera kurzu <_< Kanały w HD wyglądają bardzo ładnie, z kablówki średniawo, ale z odległości 3-3,5 m jest OK :D Xklocka kupuje w przeciągu 2 miechów... ciekawe jak gierki będą wyglądały xD

 

p1000730kkkkkkkkkkll8.jpg

 

Pozdro :P

Edytowane przez titomk
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...