Skocz do zawartości

Jaki posiadacie telewizor HDTV?


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

dziś kupiłem SONY BRAVIA KDL D3500 FULL HD 40'

najniższy z serii ale to dla siostry nie dla mnie, obraz wygląda jak żyleta pomimo braku 100HZ i motion flow.

póki co do października pogram na tym a w październiku kupie coś dla siebie. i będzie to na pewno 46 cali tez full hd.

 

p5020095jc5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

SONY BRAVIA KDL-32T2800K HD ready, niestety na razie bez next gena, co planuje zmienic niedługo

 

SONY_KDL-32T2800K.jpg

 

Dziwi mnie tylko fakt, ze nic nie mogę o nim znaleźć na sieci, dziwna sprawa.

 

chodzi ci o ustawienia obrazu ?? czy informacje techniczne (waga, wymiary, posiadane opcje) ?

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Udalo mi sie wczoraj zakupic telewizor o ktorym mazylem od dawien dawna , a mianowicie:

Sony KDL-46X3500, po podpieciu ps3 ( hd kabel ) i odpaleniu gt5:p doznalem szoku.

 

 

duzo zaplaciles ?? tez na niego zbieram. ale mam tez na oku samsunga LE52A656A (7400PLN) i LE52F96BD (8000PLN) [oba 52 calowe] przy czym ja znalazłem KDL46X3500 za 8900pln

Odnośnik do komentarza
Udalo mi sie wczoraj zakupic telewizor o ktorym mazylem od dawien dawna , a mianowicie:

Sony KDL-46X3500, po podpieciu ps3 ( hd kabel ) i odpaleniu gt5:p doznalem szoku.

 

 

duzo zaplaciles ?? tez na niego zbieram. ale mam tez na oku samsunga LE52A656A (7400PLN) i LE52F96BD (8000PLN) [oba 52 calowe] przy czym ja znalazłem KDL46X3500 za 8900pln

Ja KDL 46X3500 kupilem za 7000 w mediamarkcie ale to po znajomosci i to bardzo dobrej:), najtaniej gdzie znalazlem to chyba byl sirius i bylo to 8200zl. Co do telewizorka miod cud orzeszki...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
GRUNDIG 32,w ciemnościach i na czarnym tle widać zielone plamy a po za tym jest ok,zaraz po zakupieniu dzwoniłem do serwisu i powiedzieli mi ,że takie plamy to normalka i zebym sie nie przejmował i wymienić go nie wymienią bo to żadna wada,fajny kraj,całe szczęście tani był i mam to gdzieś.

Mi sie wydaje, ze to nie oni decydują o wymianie, jesli telewizor nie działa prawidłowo to muszą go wymienic lub naprawic albo oddac kase, jesli nie to jest cos takiego jak prawa konsumenta.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Philips 42PFL7603D

Ambilight troche przereklamowany, zastosowano tu wersję budżetowa, ale pokoj w nocy miło rozświetla. Tivik daje rade bez 100 Hz nawet w osiedlowej kablówce, "efekt teatralny" występuje jak najbardziej i naprawdę uważam że przepłacac za 100 Hz nie trzeba. Ogólnie SD ujdzie, przypominam że sygnał z przecietnej kablówki. Skalowanie auto działa ok, poza tym szereg ręcznych nastaw skalowania, każdy znajdzie coś dla siebie. Czerń jak dla mnie swietna, żadnych fioletow nie stwierdziłem. Kąty miodzio. Oczywiście na X360 obraz urywa szyje przy samej du pie, ale to chyba norma :)

Wady? Pilot działa strasznie mułowato, kanały tez mogłyby się zmieniac szybciej. No i zestaw bocznych wejść ma po lewej, jak ja potrzebuje po prawej :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...