Skocz do zawartości

Jaki posiadacie telewizor HDTV?


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

TX-32LX85.jpg

 

TV HD Ready, podłączona X360 i n-ka.

32 cale to optimum dla mojego pokoju, więc nie widziałem sensu pchania się w Full HD.

Generalnie jestem zadowolony z tego "płaszczaka".

Największe atuty to bardzo ładne, naturalne kolory i rewelacyjne kąty dzięki panelowi IPS-Alpha.

Mam małe zastrzeżenia co do układu poprawiającego płynność obrazu. Niestety mam skrzywienie na punkcie płynnego ruchu a Panas potrafi czasem "szarpnąć".

Oczywiście dużo zależy tu od sygnału, ale zdarza się i przy Full HD.

Tragedii nie ma, ale Philips chyba lepiej radzi sobie w tym względzie.

Największą porażką jest tu pilot - praktycznie trzeba trafić nim centralnie w odbiornik IR, inaczej nie łapie :closedeyes:

 

Napiszę tu jeszcze o serwisie.

Zdarzyła mi się awaria (z mojej winy, ale na szczęście nie dochodzili co i jak :whistling: ).

Panasonic wprowadził serwis tzw. "walizkowy" - technik przyjeżdża do domu i jeśli się da to naprawia na miejscu.

Przyznam, że cała procedura przebiegła naprawdę szybko i bez ciśnień :)

Odnośnik do komentarza
TX-32LX85.jpg

 

TV HD Ready, podłączona X360 i n-ka.

32 cale to optimum dla mojego pokoju, więc nie widziałem sensu pchania się w Full HD.

Generalnie jestem zadowolony z tego "płaszczaka".

Największe atuty to bardzo ładne, naturalne kolory i rewelacyjne kąty dzięki panelowi IPS-Alpha.

Mam małe zastrzeżenia co do układu poprawiającego płynność obrazu. Niestety mam skrzywienie na punkcie płynnego ruchu a Panas potrafi czasem "szarpnąć".

Oczywiście dużo zależy tu od sygnału, ale zdarza się i przy Full HD.

Tragedii nie ma, ale Philips chyba lepiej radzi sobie w tym względzie.

Największą porażką jest tu pilot - praktycznie trzeba trafić nim centralnie w odbiornik IR, inaczej nie łapie :closedeyes:

 

Napiszę tu jeszcze o serwisie.

Zdarzyła mi się awaria (z mojej winy, ale na szczęście nie dochodzili co i jak :whistling: ).

Panasonic wprowadził serwis tzw. "walizkowy" - technik przyjeżdża do domu i jeśli się da to naprawia na miejscu.

Przyznam, że cała procedura przebiegła naprawdę szybko i bez ciśnień :)

 

moj tak samo wyglada tylko ze model TX-32LX70F

polecam, ja jeszcze zadnych problemow z nim nie mialem

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Snowblind też posiadam ten model ,i też nie mam z nim problemów ,jedyny minus właśnie to ten pilot ale ja już się przyzwyczaiłem i nie mam problemu ze mienianiem np. programów. Jeśli chodzi o wielkość to mam mały pokój i telewizor można powiedzieć że wpasował się idealnie na półkę ma troszkę luzu żeby jakieś powietrze dochodziło.

Edytowane przez DreicoPL
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

LG 32LG3000

 

Połowicznie jestem zadowolony. Kolorki po komponencie z Xklocka bardzo ładne (Ogólnie obraz w HD jest pierwsza klasa -tesowane również na filmach BR z PS3), oraz mamy dużą ilośc funkcji. Natomiast kąty widzenia oraz wypalenie się po dwóch miesiącach (TV mam 8 miechów) rogów matrycy (wygląda jak stałe podświetlenie rogów - jak dla mnie to wypalona matryca) są dużymi minusami. Nie wymagałem za 1300zł niewiadomo czego ale wiksa z matrycą chyba podchodzi nawet pod serwis. Jedynym czynnikiem powstrzymującycm mnie od serwisowania jest fakt braku, na czas naprawy, sprzętu w chacie. Ogólnie nie polecam i warto łyknąć inne, lepsze jakościowo 32 cale. Przymierzam się do kupna Samsunga 40A551 bo widziałem jak świeci w połączeniu z klockiem (po componencie) i jestem bardziej niż zadowolony.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Samsung LE40a556 Full Hd

 

I jak zadwolony jestes?? Nie ma zadnych problemow z tym calym input lagiem ?? Bo ostatnio duzo jakis plotek jest ze nowe Samsungi maja opoznienia w wyswietlaniu obrazu czy cos takiego..

 

tv jest bardzo spoko. Używam go razem z PS3 w równym stopniu do filmów jak i gier. Obraz płynny, kolory wyraziste(no jeśli miałbym się przyczepić do kolorów to może głębia czerni do końca nie jest taka jak być powinna-w praktyce tego nie zauważasz), czas reakcji matrycy też bardziej niż odpowiedni. O input lagu też trochę czytałem w/w tv użytkuje od około 8 miesięcy i u mnie ten problem nie występuje. Telewizor bezproblemowo dostosowuje się do gry(rozdzielczość i hz)nie ma najmniejszych problemów z wyświetlaniem dynamicznych obrazów np. w Burnoucie. Filmy nawet w divixie wyglądają obłędnie nie mówiąc już o płytach BR. Jeden duży minus dla abonentów sieci kablowej-tv bardzo słabo radzi sobie z sygnałem analogowym, no ale tv posiada slot na cyfrowy tuner sieci kablowych wiec problem ten można za stosunkowo niska cenę załatwić bez potrzeby zakupu polsatów czy innych cyfr+ wszystko zależy od operatora kablówki.

Edytowane przez des3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...