Skocz do zawartości

Liga Mistrzów - typowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Jutro po południu wyjeżdżam w góry na kilka dni, więc oficjalnych wyników nie będzie pewnie do weekendu, ale zapewne ten kto wygra będzie o tym wiedział i bez tego ;) W każdym razie już serdecznie gratuluję zwycięzcy. W przyszłym sezonie w LM nudy (brak Milanu), więc ja się za to nie zabieram XD

Może się pokuszę o typera w UEFIE ;)

 

W każdym razie mój typ:

Manchester United - Chelsea 1:0

 

Też se typnę, bo potem znowu zapomnę.

Hm, niech będzie 1:1.

Nie napisałeś dla kogo 8)

Odnośnik do komentarza

Widzę, że Obso z Saunterem ostro trzymają :] Obso nie żartował, że obstawi tak samo jak Saunter, żeby wygrać, a Saunter czeka do ostatniej chwili, żeby konkurentowi nei wytrzymały nerwy, że nie zdąży obstawić przed 20:45 ;)

Przypomnę tylko, że w walce o internetowego fejma walczy jeszcze Zix i Kmiot (choć ten jako szef Internetu ma go aż nadto) :]

Acha. W przypadku równej ilości punktów decyduje liczba idealnie trafionych meczów (za 5 pkt.), potem za 4 pkt. itd.

Odnośnik do komentarza
Widzę, że Obso z Saunterem ostro trzymają :] Obso nie żartował, że obstawi tak samo jak Saunter, żeby wygrać, a Saunter czeka do ostatniej chwili, żeby konkurentowi nei wytrzymały nerwy, że nie zdąży obstawić przed 20:45 ;)

Przypomnę tylko, że w walce o internetowego fejma walczy jeszcze Zix i Kmiot (choć ten jako szef Internetu ma go aż nadto) :]

Acha. W przypadku równej ilości punktów decyduje liczba idealnie trafionych meczów (za 5 pkt.), potem za 4 pkt. itd.

 

lol niexD po prostu mi sie nie chcialo, zaraz zobacze newsy odnosnie kazdej druzyny i obstawie za jakas godzine. Zawsze zreszta typowalem na dzien przed/ w dniu meczu. Internetowego fejma to juz mam za wygraj lige i wygraj lige mistrzow, ale komplet zwyciestw w kazdym forumowym typowaniu i potrojna korona sie przyda;]]]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...