Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

podobny jak na innych - nie atakuj na pałe, obeserwuj i atakuj głownie kiedy zionie ogniem, ryczy po skosku w tył, macha ogonem, ewentualnie robi iskierki , w pozostalych wypadkach jest wielka szansa ze zaraz skoczy/pobiegnie i Cie zmiecie ;p

jesli masz fajna bron z dragonem staraj sie walic w glowe, po zabraniu polowy zycia złamiesz rogi (tylko bronią z dragonem) i wtedy wyłączy sie aura (podczas zatrucia tez aura nie dziala)

lune najlepiej pakowac w glowe, a teo tez w glowe jesli walsiz bronią z dragonem ale jesli walisz młotem bez dragona do taki sam dmg zadasz w tylnie nogi, wiec raczej wal w tylnie nogi bo o wiele łatwiej i bezpieczniej tam atakowac (bo jesli skoczy to moze Cie nie zahaczyć i nie zpozamiatac)

ogolnie czeso jesli walsiz w tylnie nogi to oni wieloktoreni sie odwracaja do Ciebie wiec turlaj sie i dalej stawaj przy nodze, wtedy mozesz sporo wpakowac, bo jesli atakuejsz glowe to lepiej po ataku trulaj sie w bok bo jest spora szansa ze skoczy do przodu

 

ewentualnie mozna atakowac bronią z water, tyle ze nią nie rozwalisz rogów zeby wyłączyc aure

 

ja polecam albo cos szybkiego z dragonem (ls, ds, sns) albo pożądny młot (wtedy walisz w nogi, ale tylko teo, bo luna od młota przyjmuje o wiele wiecej na glowe wiec sie oplaca skupiac na glowie)

Odnośnik do komentarza

walisz w szyje XD

 

oni mają "głowe" tylko z przodu xDD wiem ze to dziwnie brzmi :P ale w 2G młoty mają nowa animacje uderzenia, tzn przy uderzeniu w głowe pojawia sie rozbłysk ktory nie pojawia sie przy zadnej innej czesci ciała (po to zeby gracz wiedzial kiedy trafia w glowe i mogł sie skupic na ogłuszaniu)

tak wiedz w 2G łatwo sprawdzic czy sie trafia w glowe, i wlasnie wielu rpzeciwnikow ma mala glowe i gracz myslac ze w nią jednak trafia to wali w szyje :P

Odnośnik do komentarza

sorka ze sie wtrące w debate o 2G ,ale jak zdobyć (zrobić) "thunderbug juice" w MHP2?? tylko pliss nie odsyłajcie mnie do stronki gdzie sa wszystkie mieszanki mikstur, tylko podajcie bo szukałem i znależć nie moge.

TNX

 

PS. pare dni mnie nie było a tu... ale ten temat sie rozwinął!!!!! ale na taką za(pipi)stą gre to nidz dziwnego :P pozdro fanatycy MH!!

Edytowane przez pumbx83
Odnośnik do komentarza

Wypadaja z thunder bugów, czyli jeśli zabijesz takie świecące robactwo, lubiące pomieszkiwać w lokacji Tower, to jest duża szansa, że z wypadnie.

Jeżeli jesteś w 4* to możesz przehandlować trochę dragon wood (chyba ?) na thunderbug juice z dziadkiem na misjach (np. w górach).

Edytowane przez hiacynt
Odnośnik do komentarza

jjjuuuuupiiiiiiiii!! na szczeście mój koteg naznosil pare dragon moss'ów i w górah wymienilem u dziatka!!!!!devil slicer is mine!!!!!

:D :D

aż hce sie łupać do bólu w MH.. i oby tak dalej!! :D;p

 

ps. potrzebuje jakąś dobrą lance/gunlance na tym poziomie (4*) poleci mi ktoś ??

(bo ponoć wszystkich broni trza sprobować :D)

Edytowane przez pumbx83
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...