Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Raven: jak powiedział firana zegarek pokazuje czas do konca questa, najczesciej ejst 50 minut, ale wiekszosc questóe da sie zrobic w 5-20 minut wiec rzadko sie przytrafia ze zabraknie czasu (chociaz są i takie wypadki.. bardzo smutne bo 50 min na zmarnowanie idzie..)

 

Pit: inny szybki sposob to walic młotem po ryju kiedy ląduje :P (po co chwile lata , wtedy trzaba stac pod nim zeby byc bezpiecznym)

Odnośnik do komentarza

No to jedziemy pierwszy prawdziwy quest.

 

Po zaopatrzeniu się w tonę śmieci o których działaniu nie mam pojęcia, wydaje mi się dobrej zbroi i porządny młot, idę na mostra :sparta:! Życzcie mi powodzenia :).

EDIT: Pieprzę tą robotę, młot na te niebieskie skaczące mini-dinozaury to się zupełnie nie nadaje, wezmę jakiś mieczyk chyba.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

lol ;p

 

do tych pierwszych questow nie potrzbujesz zadnej zbroi :P jedyne co to se mozna to zimowe ubranie zalozyc zeby nie musiec pić)

 

co do itemow to jedynie jakies potiony i ostrzałka (wetstone) a reszte olej narazie;p (mięso masz na quescie)

 

 

młotek nadaje sie do wszystkiego tylko uzywaj ataku z trzymania R, wtedy mozesz przytrzymac i nadal biegac, wiec celujesz w przeicnika i puszczasz R :P

Odnośnik do komentarza

No właśnie z młotkiem mi słabo idzie, chyba wezmę jakieś małe szybkie coś.

 

A zbroja by fajnie wyglądało, nie pójdę goły :P. Nie znam się, co się śmiejesz ^^'. Próbowalem już 4 razy i cały czas mnie ten największy Gialpery czy jak mu tam wykańcza... trudne to, ale ma się ochotę cały czas grać dalej :).

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko odnośnie Gunlancy :]. Chciałbym zacząć grać tą bronią ale kompletnie nie wiem jakie są dobre gl i jai set jest najodpowiedniejszy. Doradźcie coś, wiem tylko że set powinien mieć chyba Guard żeby dobrze blokowac tarczą ale konkretnie to nic nie wiem(SOC nie działa :( ) W grze jestem na etapie gdzie właściwie mam dostęp do wszelkich materiałów więc nie mówcie że "to jest dobre ale trudno zrobić" (kai daje radę ;) )Z góry dzięki ;).

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza

z gunlancy to mozesz isc z iron lancy porpzez imperial az do gun chariot to jedna z lepszych

 

 

zborja zalezy jaki masz poziom,

slaby to czerowny hermitaur , ma block+2 po dodaniu gemow

 

jesli lepszy jestes to chyba hermitaur S tez ma block+2

 

albo gravios S , block+2 i za(pipi)isty wygląd :D

 

a idealna zbroja ale ciezka do zrobienia do auroros haku (robiona glownie z grnakowego lao, i innych elderów) block+2, block up, a jesli uzywa sie SSP to jeszcze ESP ktory do lacy jest bardzo przydatny

 

block up powoduje ze mozna blokowac ciosy ktore byly nieblokowalne, np gazy graviosa albo jego laser itp

SSP to "hełm" jaki sie zdobywa za treningi (truuuudno) , daje skila "anty odbijanie" , a lanca i gunlanca czesto sie odbija niestety

 

 

oprocz tego porada : warto uzywac ciosu na ukos czyli blok+/\, i po 3 ciosach strzelic i dalej 3 ciosy, i strzał itp (oczywiscie jesli jest na to czas ;p)

oprocz tego cios z rozbiegu albo uprecut tez sa niezłe, troche silniejsze wiec czasem warto od nich zacząc, albo jesli nie masz czasu walic 2-3 ciosow tylko jeden to warto ten silniejszy

Odnośnik do komentarza
PS: dla ludzi o mocnych nerwach polecam goraco trening lanca na kirin ;]

 

Nie wspominaj o tym bo zawału dostane :lol:

 

do gravios s (mail'a tylko chyba no i Imperial Gunlance) potrzebuje coś co się chyba nazywa(nie mam psp przy sobie teraz) firestone albo firecell stone...hmm już nie pamiętam.... i pytanie, jak to zdobyć bo potrzebuje chyba z 8 a nie mam żadnych...

 

Wulkan gathering quest najlepiej g rankowy,nie powiem na jakim nr bo obecnie nie mam Huntera

Odnośnik do komentarza

Czy są jeszcze jakieś questy u elder babci w urgent Quescie(no wiecie jak masz wszystkie gwiazdi to pojawiają się chyba 7 questów w Urent'cie na czerwono). Zrobiłem wszystkie łącznie z teostrą, mam wszystko clear ale sama "belka" Urgent Quest nie jest "clear"....słyszałem coś o Rajangu i Gaorenie ale nie jestem pewien czy to prawda.

 

BTW jak już jesteśmy przy elderze to mam pytanie czy da się zabić tam np Kushale albo teostre, lunastre? Bo zawsze walczę z nimi i gdy jeszcze mam sporo czasu uciekają gnojki :).

btw tak sie bałem kirina u eldera a tu wystarczyło mi 8 minut(pierwszy raz z nim walczyłem) by leżał i to True Devil SLicerem czyli właściwie zadawałem sam dmg bez electrica :o(kiedyś próbowałem akantor katanką ale jak zobaczyłem że się wszystko odbija nawet z sharpness +1 to zresetowałem konsolkę XD ).

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza

akantora katana to szit :P za mało ostrosci ;p

 

 

teo i kushale da sie zabic , ale czesem zabijasz dopiero w 2 albo 3 rundzie - porpsotu jak po 25 minutach ucieknie to bierz nastpenego questa z danym rpzeciwnikiem a bedzie druga runda, i bedzie mial tyle zycia ile mu zostalo poprzednio, wiec mozesz go dokonczyc zabijac (nie musis zbrac tego questa pod rząd)

 

 

u eldera jest dual rajang, jesli go nie masz to nie wiem czemu :P

Odnośnik do komentarza

Ja jestem w takiej samej sytuacji, też zaliczyłem 7 urgentów, a dalej jest tak: nr8 - shen gaoren pojawi sie gdy minimum 2 razy zabijemy każdego zwierza prócz akantora, fatalisa, lao, gaorena i rajanga. nr9 - dual rajang odkryje się po zaliczeniu wszystkich questów u babci łącznie z powyższym.

Odnośnik do komentarza

No tak i wszystko jasne, musze jeszcze raz zabić Lunastrę, Teostrę, Kirina i (najgorszy, najbardziej się boje gnoja, pierwsza moja wygrana walka z nim to była męczarnia, odniosłem wielkie straty w ekwipunku i kasie, ledwo co się udało, nie wyobrażam sobie go pokonać po raz kolejny, ten pierwszy raz to był luck po prostu ^^)CHAMELEOS! :(. Jak to zrobie mam Gaorena....chyba :). Troche głupio że od 4* te "lepsze" questy pojawiją się losowo, raz mam Chameleosa na forrest&hills, raz lunastre na volcano, raz teostre na desert'cie.....szkoda że nie jest wszystko na raz bo tak to musze zapisywać, wychodzić, wchodzić ponownie i liczyć na szczęście że akurat ten quest czy inny mi się pokaże :/

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza
.szkoda że nie jest wszystko na raz bo tak to musze zapisywać, wychodzić, wchodzić ponownie i liczyć na szczęście że akurat ten quest czy inny mi się pokaże :/

jak zrobisz pierwszą runde w wulkanie a potem sie trafi quest na desert to to i tak bedzie druga runda, i bedzie mial tyle zycie ile zostalo po wulkanie

 

 

Mam jedno pytanie - czy tę grę można zaliczyć jako Massive Singleplayer Offline RPG? ;]

ke? :P

 

massive nie bo max 4 graczy

singiel i multi jest (questy z multi mozna robic samemu)

online jest jak siedzisz obok kogos z psp albo jak grasz przez xlinka

rpg... to raczej nie ejst :P taktyczna bijatyka z elemntami epg :P symulator łowcy :P

 

Odnośnik do komentarza
.szkoda że nie jest wszystko na raz bo tak to musze zapisywać, wychodzić, wchodzić ponownie i liczyć na szczęście że akurat ten quest czy inny mi się pokaże :/

jak zrobisz pierwszą runde w wulkanie a potem sie trafi quest na desert to to i tak bedzie druga runda, i bedzie mial tyle zycie ile zostalo po wulkanie

 

 

 

 

 

 

No tak, Yano ale teraz mam na przykład taką sytuację - zabiłem Chameleosa na questach 5* i mam wszystko clear a wiem że jest jeszcze Chameleos na swampie ale ja go nie mam odblokowanego i mam tylko na czerwono clear i za nic nie chce wlecieć ten drugi Chameleos :|.

A jeśli chodzi o ten quest dual Rajang to jak to jest? Na arenie? Ale atakują jednocześnie czy jak? Mam nadzieje że są to troche słabsze rajangi niż np. pojedynczy z download questa... :P

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza
Słuchajta, potrzebuje wyvern skull shl, wiem że zdobywa się je poprzez rozbicie czaszki chyba graviosa na "grzbiecie" shogun centaura tylko pytanie - jak to zrobić? Da się ls'em to zrobić(True Devil SLicer) bo nie chce mi się robić specjalnie młot dla tej jednej rzeczy :/

 

młotek i basta ;p nie musisz robić nic specjalnego na niego - ja mam jakiś z ATK 728 i bez problemu rozłupuje mu skorupe ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...