Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Lanca jest fajna z wyglądu, bo przypomina ustawienie żołnierza w falandze spartańskiej ;p

 

Poza tym ku.rwa, Kut Ku Webbing zdobyć to jakaś masakra, nie wiem czy dalej męczyć się z tym? Bo chcę sobie rękawice zrobić, co z kompletem kryształów dodających do zdrowia i sukienką z Kut Ku da mi bonus do healtha. Na razie nie widzę innych zbroi dodających do healtha :) Btw. co daje bonus "Filled up" (10 w skillu Gluttony).

 

Jeszcze jedna sprawa - czy jak z kimś gracie, to macie tak, że pozycje waszych łowców są niezsynchronizowane, na tej zasadzie że obaj walicie w potworka, wszystko wygląda cacy na jednym PSP, z tym że jednak na dwóch różnych PSP jak i potwory, jak i łowcy są w dwóch rożnych miejscach. Nie wiem jak to wyjaśnić, po prostu jak kumpel carve'ował potworka, to u mnie wyglądało to jak ziemię by carve'ował, natomiast u niego on po prostu carve'ował potworka. Analogicznie u niego. Czy to może być dlatego, że on miał pre-ładowanie leveli, a ja nie? Czy może po prostu taki bug w grze?

Odnośnik do komentarza
Jeszcze jedna sprawa - czy jak z kimś gracie, to macie tak, że pozycje waszych łowców są niezsynchronizowane, na tej zasadzie że obaj walicie w potworka, wszystko wygląda cacy na jednym PSP, z tym że jednak na dwóch różnych PSP jak i potwory, jak i łowcy są w dwóch rożnych miejscach. Nie wiem jak to wyjaśnić, po prostu jak kumpel carve'ował potworka, to u mnie wyglądało to jak ziemię by carve'ował, natomiast u niego on po prostu carve'ował potworka. Analogicznie u niego. Czy to może być dlatego, że on miał pre-ładowanie leveli, a ja nie? Czy może po prostu taki bug w grze?

 

To tak już jest w tej grze...w każdym razie ja też tak mam ;). Na szczęście dotyczy to tylko tych mniejszy stworów np. velo(pipi)rey'e itp. ale na prawde nie wiem dlaczego się tak dzieje :? Może spróbować w tym samym czasie wejść do lokacji?

Odnośnik do komentarza

Nie, po prostu gdy grasz z kimś w trybie Ad-hoc, to gra nie wysyła informacji o aktualnym miejscu przebywania potwora i nie aktualizuje tego info. Jedyne co jest przesyłane, to fakt, iż potworek na danej lokacji jest. Jeżeli zginie, to po prostu zniknie z ekranu, czasami będzie widać jak przeleci i padnie po ciosie naszego kompana. Jedynie informacje i bossach są przesyłane dokładnie, dzięki czemu na każdym ekranie mamy to samo.

 

Mi to w grze nie przeszkadzało, chociaż wyglądało dziwnie ;)

 

A skill Filled Up, daje szanse, że "Fish steak" odnowowi trochę staminy.

Edytowane przez Sandking
Odnośnik do komentarza

Ta gra zjada casuali w całości i wypluwa ich po dłuższej chwili. Ale innego tytułu tego typu nigdzie nie znajdziesz, bo gra stawia głównie na skilla, a nie na statystyki broni. Lepszy oręż oznacza tylko tyle, że szybciej zabijesz przeciwnika, ale w jakim stylu to zrobisz, zależy już tylko od Ciebie. Przyznaję, że jest trochę dziwnie skonstruowana, bo kopa daje po kilkunastu godzinach gry, a powinna od początków gry, ale to tylko świadczy o jej oryginalności ;)

Odnośnik do komentarza

fak nie mialem netu ;p ruter i modem mi sie spalily przez piorun.... znowu ;p

 

zaraz nadrobie co pisaliscie ale mam pytanie - pare osob uzywa tutaj xlinka, itp jakie macie uzadzenia wifi?

 

pamietam ze ktos tu polecał jedno tanie uzadzenie na usb ktore uzywa i mowie ze nie ma problemow i dziala idealnie jako hotspot, co to bylo?

 

jak ta osoba sie nie zglsi to bede musial sam przegrzebac temat xDDDDD

Odnośnik do komentarza
fak nie mialem netu ;p ruter i modem mi sie spalily przez piorun.... znowu ;p

 

zaraz nadrobie co pisaliscie ale mam pytanie - pare osob uzywa tutaj xlinka, itp jakie macie uzadzenia wifi?

 

pamietam ze ktos tu polecał jedno tanie uzadzenie na usb ktore uzywa i mowie ze nie ma problemow i dziala idealnie jako hotspot, co to bylo?

 

jak ta osoba sie nie zglsi to bede musial sam przegrzebac temat xDDDDD

 

Asmax 411g ale z tą "bezproblemowością" to jest naprawdę różnie. U innych działa bez problemu, u innych z kilkoma zgrzytami(ja) a u innych wogóle :(.

Odnośnik do komentarza

a to obczajałes (i inni ktorzy go maja)

http://psp-team.pl/forumpsp/lofiversion/in...php?t14161.html

 

poradnik wlasnie co do tej karty, moze sie rpzyda i przy okazji bedzie wiadomo czy serio wartą ją kupić (i odpowiednio skonfigurowac)

 

 

Jeszcze jedna sprawa - czy jak z kimś gracie, to macie tak, że pozycje waszych łowców są niezsynchronizowane, na tej zasadzie że obaj walicie w potworka, wszystko wygląda cacy na jednym PSP, z tym że jednak na dwóch różnych PSP jak i potwory, jak i łowcy są w dwóch rożnych miejscach. Nie wiem jak to wyjaśnić, po prostu jak kumpel carve'ował potworka, to u mnie wyglądało to jak ziemię by carve'ował, natomiast u niego on po prostu carve'ował potworka. Analogicznie u niego. Czy to może być dlatego, że on miał pre-ładowanie leveli, a ja nie? Czy może po prostu taki bug w grze?

 

troche juz wyjasnili ale o ile ja wiem (tak bylo tez podczas gry w necie na ps2 w MH1) to jest tak ze niektore (moze i wszystkie) małe potwory w stylu robale, raptorki kazdy gracz ma "swoje" , inni ich nie widzą tylko mają swoje, dlatego wyglada ze carvuje glebe bo zabił przeciwnika ktorego tylko on widział a ty widzisz tego ktory jest na twoim psp (oczywiscie kazdy ma tyle samo itp, po prostu małe przeszkadzajki kazdy widzi sam "swoje", przynajmniej tak bylo w MH1 ze ja moglem walczyc z czyms niewidzialnym dla innego gracza, a "jego" raptorek biegał sobie swobodnie;p) , pewnie zrobili to zeby ułatwic sprawe w połaczeniu albo dlatego zeby ludzie nie mieli problemu z carvem, w koncu przeszkadzajki szybko znikają wiec jak by kto inny zabic i carvovał to inni mogli by nie zdazyc, a bossowie nie znikają po smierci wiec kazdy ma czas zeby sobie wyciąć 3 razy (czasem wiecej;p)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
a to obczajałes (i inni ktorzy go maja)

http://psp-team.pl/forumpsp/lofiversion/in...php?t14161.html

 

poradnik wlasnie co do tej karty, moze sie rpzyda i przy okazji bedzie wiadomo czy serio wartą ją kupić (i odpowiednio skonfigurowac)

Na PSPoland jest tego typu lepszy poradnik od tego szitu z psp-team 8) . Pozatym opisane są tam raczej standardowe czynności które można wyczytać z dołączonej instrukcji XD. Pozatym to i tak trzeba konfigurować zawsze "trochę" inaczej do każdego komputera :P.

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza
Ja narazie wykasowalem MH z psp - musze troche odpoczac od tej gry bo mam przejedzenie ktore moze sie zmienic w haftanie tym materialem. Pora odstawic na troche : D

 

Ja tak samo :/. Znudziła mnie ta gra okropnie, zająłem się innymi bo ile w tego MH można grać ^^. Po Kai Xlinku mi się nawet nie chce chodzić z tą grą ;). Może..kiedyś wrócę...jak będzie premiera Monster Hunter..Freedom 2G? Europejczyk chyba tak będzie się nazywał :P.

Odnośnik do komentarza

ja tez ;p a przerwa nie jest z mojej winy :P

 

ciekawe kiedy bedzie cos nowego o mh3 bo chetnie bym sie dowiedzial ze wyjdzie jednak na ps3 ;p w koncu bym mial powod zeby ją kupić :D bo nie chcial bym kupowac wii ;p ale bede zmuszony ;p

 

btw niedlugo wychodzi nowy "patch-dodatek" do mh frontier, tym razem 3.5 ;p dodali nowe broni i srebrną wersje skorpiona

 

swoją droga we frontierze troche przesadzają z wielkoscią broni xDDDD

 

LongGs.jpg

zastanawiam sie jak ten GS wyglada na plecach, czy sie składa czy co ;p

 

 

ale to dlatego ze oni tam wprowadzili cos czego nie ma na psp - broni o roznej dlugosci ktore maja wplyw na dmg,

przykładowo o wiele dluższy sns, dual, GS, lanca, młot ktore mają serio o wiele wiekszy zasięg ale za to mniejszy dmg

 

oraz odwrotnie bardzo - krotkie duale, lance albo młoty ktore maja mały zasięg ale wiekszy dmg

 

 

w sumie bardzo ciekawe urozmaicenie bo jedymi mozna dosiegnac tam gdzie wczesniej sie nie dalo, ale tez niskich przecinikow mozna nawalac tymi krotkimi broniami:p

 

ponizej pare fotek przykładowych broni o innym niz typowy zasięg

 

dłuuugi sns

LongSns.jpg

 

krotkie duale

ShortDs.jpg

 

krotki młot

ShortHammer.jpg

 

długa lanca

LongLance.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...