Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisałem wcześniej warto kupic i zagrac(jeśli ktoś ma takie możliwości),jak pierwszy raz widziałem jak kumple grają odrazu stwierdziłem "to nie dla mnie".Lecz gdy zagrałem tak gra tak mnie pochłonęła że nic nie mogło mnie od niej odciągnąc,ale wiadomo niektórzy dostaną od np.Velocidroma i powiedza że jest za trudna i wogóle to nic ciekawego.No i widac potem jakie oceny dostaje.

Odnośnik do komentarza

Oj tak. Potrzeba tutaj wiele cierpliwości. Już na samym początku może się zdarzyć, że zabije Was pierwszy przeciwnik (Giaprey). Gdy już się z tym uporacie, zabije Was jego większa wersja. Gdy już sobie dacie z nim radę, będzie kilka pozornie prostych questów i tym razem nie dacie sobie rady z np. Yian Kut-Ku ;). I tak w kółko. Coraz większe monstra, coraz większe miecze, coraz większe zbroje, coraz więcej ciekawszych przedmiotów, coraz trudniej.

Odnośnik do komentarza
Oj tak. Potrzeba tutaj wiele cierpliwości. Już na samym początku może się zdarzyć, że zabije Was pierwszy przeciwnik (Giaprey). Gdy już się z tym uporacie, zabije Was jego większa wersja. Gdy już sobie dacie z nim radę, będzie kilka pozornie prostych questów i tym razem nie dacie sobie rady z np. Yian Kut-Ku ;). I tak w kółko. Coraz większe monstra, coraz większe miecze, coraz większe zbroje, coraz więcej ciekawszych przedmiotów, coraz trudniej.

 

Lecz po kilkuset godzinach gry xD,bedziecie szli na jakiegoś stwora jak na spacerek.

 

BTW:fajne foty Yano

Edytowane przez Dworek
Odnośnik do komentarza
5 na czarnego fatalis polecany jest akantor bow + adrenline2 + heroics = za(pipi)iste combo, mozna zabic w 20 min (walic w glowe)

 

 

aha, a jak odblokować Aka? XD

 

 

 

uwaga uwaga!

 

Cutting Damage Weakness Chart

http://www.gamefaqs.com/portable/psp/file/934395/53581

 

Impact Damage Weakness Chart

http://www.gamefaqs.com/portable/psp/file/934395/53582

 

 

;D

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

akantor to ostatni boss, trzeba robic odpowiednie questy na hr6 zeby odblokowac go jako urgent

 

 

 

info o 2G poza japonią z psp fanboy (bardzo malo konkretne niestety..)

"Wondering what's taking Monster Hunter so long to make its way from Japan to other countries? The multi-million selling Monster Hunter Portable 2nd G perhaps won't sell as many copies elsewhere, but it'd be easy money for Capcom to take advantage of. Well, the announcement of a new Infrastructure mode for the game (enabled via PS3) has us thinking the game is finally getting prepared for a wide release around the world.

 

A survey was released on the Capcom-Unity site, one which specifically mentions the Link functionality. Link would allow players "to play with other players across the world via a PS3 connected to the internet." Sounds just like the newly announced feature, no?

 

And the title of the game featured in the survey? Monster Hunter Unite. While Capcom reps refuse to comment on Monster Hunter Unite at the time, we think our guess that it's a localized version of 2G is a solid one -- guess we'll have to wait to find out more."

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

co do save z 2G to w koncu dało sie skonvertowac save z freedom2 zeby był portable2 i zeby dalo sie go wpakowac do 2g , wiec moze i bedzie sie dalo przkoenvertowac z powrotem na eurpojeska wersje :D

 

z tymi updatami to bym raczej nie przesadzał ;p

 

a granie online poprzez ps3 to fajny bajer ale jednak xlink wychodzi taniej i nie robi problemow przy cfw

Odnośnik do komentarza

Na potęgę tej gry składają się moim zdaniem trzy rzeczy:

 

a) walki ze stworami - przypomina bardzo Vagrant Story, gdzie w pocie czoła zdobywaliśmy surowce, żeby wykuć sobie zaje.bisty pancerz i broń, szliśmy dumnie na wielkiego przeciwnika, w epickiej walce szukaliśmy na niego sposobów, by go w końcu ubić. I z tą samą pieśnią zwycięzcy dostawaliśmy w du.pę od któregoś z kolei następnego bossa po dwóch minutach, bo wykuty sprzęt już nie był taki dobry... Więc wszystko zaczynało się od nowa. Można łazić z jedną bronią, ale prędzej wys.rasz młotek niż zabijesz nim Plesiotha ;) Tu jest podobnie - gra stawia w pewnej chwili nam wyzwanie, więc podejmujemy je, szukamy sposobów i w końcu przeszkodę pokonujemy - mając nie lada satysfakcję ;)

 

b) syndrom kolekcjonera - w tej grze jest tyle dupereli, że radość przynosi nam dostatek w naszej skrzyni. Szukamy przedmiotów, zbieramy rzadkie, łączymy je ze sobą. Ta gra ma spory element simowatości, mamy przecież farmę i kuchnię. Takie rzeczy sprawiają, że gra jest różnorodna i nie polega jedynie na free roamingowym zabijaniu stworzeń.

 

c) elementy humorystyczne - mimo wszystko, w grze dużo jest ich, co na pewno umila rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza

ha ha ha! odblokowalem w koncu G-rankowego fatalisa XD trza bylo zrobic g-rankowe treniengi , na szczescie po jednym a nie kazdą bronią ;p

 

mialem co prawda wczesniej juz fatalisy zassane ale questy sciagniete trzeba wykonac "na raz" co jest za(pipi)iscie trudne jak sie gra solo, a tego odblokowanego bede mogl sklepac na 2-3 rundy :D

Odnośnik do komentarza
kumpel mowil ze jak psp ma cfw to wcale nie wspolpracuje z ps3 (np remoteplay itp) ale nie wiem czy mowil całą prawde i tylko prawde :P

 

Bawiłem się remote play moją PSP wtedy z 3.90 M33 i chodziła miodzio :). Tak samo kopiowanie plików na PSP też poszło normalnie :).

Odnośnik do komentarza

kurde walka solo z fatalisem na HR9 jest dosyc długa ;p wczoraj zajeło mi okolo 2 godizny XD dopiero w 5 rundzie padł:P

ale w sumie to dlatego ze on ma wiecej zycia a maszynka do mielenia fatalisa nie dziala w 2G ;p

wczesniej bylo aka bow + adrenaline2 + herocis = okolo 700dmg!

 

a teraz aka bow jest oslabiony znacznie, a inne nowe łuki nie sa AZ TAK dobre jak on był we freedom2,

a co gorsza adrenaline i herocis nie łaczy sie juz, wtedy bylo x1.3 z adrenaline i x1.5 herocis, co dawalo prawie x2 wiekszy dmg, a teraz nie ma tak ;p

nie dosc zwe sie nei łaczy to heroics ma chyba x1.38 a nie 1.5 .... :(

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

daimao lepszy

 

harfa wymaga skilla loud up zeby miala jedyny sensowny naciąg lvl4, ale nawet z nim raczej nie bedzie lepsza

 

daimao warbow zabija diablosa w okolo 25 min, polecam na poczatek wpakowac kilka bomb w brzuch (po uspieniu albo złapaniu w pulapke najlatwiej) zeby potem latwiej rozwalic pancerz i dalej juz proste ;p

 

bardzo polecana jest zbroja z HGE

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...