Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, potrzeba mi po prostu thunderbugów. W dużej ilości.

 

Kurde, Tigrex nie jest wcale taki łatwy, dużo palet ciosów, a młotek przeciwko niemu nie jest taki dobry. Właściwie to teraz nie wiem czy zbierać na pancerz do evade'a, czy zbierać na pancerz do atack'u.

Odnośnik do komentarza
Kurde, Tigrex nie jest wcale taki łatwy, dużo palet ciosów, a młotek przeciwko niemu nie jest taki dobry. Właściwie to teraz nie wiem czy zbierać na pancerz do evade'a, czy zbierać na pancerz do atack'u.

tigrex nie ejst latwy bo ma spory dmg, i spory zasięg (czesto jak przebiega to zachacza nogą;p)

jesli walczysz młotem uzywaj superpound (3lvl naładowania) , tylko ze kiedy podbiegasz z boku zacznij robic cios tak zby skonczyc w moamencie jak on sie odwroci i trafic w glowe to bedzie niezly sposob, chociaz nie jest latwo dobrze celowac za kazdym razem, mozna oberwac

 

jesli masz drugi krzaczek na farmie to tam mozesz w nim znalesc thunderbugi , (Bug Thicket +1)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Tigrex ma za to dopiero zje.bany timing (a właściwie prawdziwy "predator timing"), bo po jednym razie, często obrywasz drugim i masz gwiazdki (btw. czy jest jakiś skill który neguje je?). Nie no, trzeba się go nauczyć i tyle :) Wkurza, że praktycznie każdy jego ruch trąca Cię, nie da się plątać przy nim ;)

Odnośnik do komentarza

Jest jest jest jest jest jest :twisted:.

 

Janek Kut-Ku złapany, hurrra ^^. Walka nie była ciężka, po prostu po tych kilku h męczarni skille poszły w górę i choć zużyłem kilka mega potionów, to jednak nie dałem się zabić w pierwszych 30 sekundach ;). Na początku mocno go obiłem - zwiał do innego miejsca. Myślałem, że już jest bardzo słaby i zastawiłem pułapkę idealnie nad dziurą przez którą chciał wylecieć. Nie złapał się skubaniec, mówie się trudno. W nowej lokacji miałem mały problem, bo skakały wokół mnie velo(pipi)reye jeśli dobrze mówię, ale znowu obiłem skubańca. I znowu spieprzył z powrotem do pierwszej lokacji, ale tam wylądował tuż obok jeszcze aktywnej pułapki i smacznie sobie chrapał. Dwa ciosy i wpadł w pułapkę, następnie Trnq bomb i po sprawie ^^. Huuuura :)!

 

Najgorsze jest to, że teraz, kiedy prawie obiłem następnego drome'a, sprzedaję PSP. Będę tęsknić Monster Hunter...

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że na Wii zrobią dobrego neta i Capcom postawi swoje serwery, bo sieć jest ponoć gorsza niż na PS 3 jeśli chodzi o Wii :) Bo ta gra bez teamwork'u traci dużo na wartości. Chociaż nie ma to jak handheldowe granie przy piwie gdzieś poza domem... :)

 

- Ej, no podejdź tu bliżej, żebym Cię miał w zasięgu mojego fletu (chodziło o armor flute)

- Hmm... nie chciałbym, abyś miał mnie w zasięgu Twojego fletu...

- Ekhm...

 

Tak poza tym to odradzam rozmowy na tematy MHF 2 publicznie wśród osób które nie znają się na temacie, bo wezmą was za jakiś nienormalnych :)

Odnośnik do komentarza

ja tez sie obawiam ze mh3 nie wyjdzie na ps3, bo specjalnie pojechali po kosztach, ale moze mh4 bedzie na ps3, albo moze mh3.5 jakie remake na ps3

tak czy siak podejzewam ze to sporo czasu,,,

 

a zarazem wkuirza mnie ze wii znowu skoczy sprzedaż ;p mimo ze wii i tak sie najlepiej sprzedaje to teraz bedzie jeszcze lepiej ;p (przynajmniej w japonii)

Odnośnik do komentarza

No nikt nie mówił nigdy nic o MH3 na PS3, konwersja to jak na razie tylko Wasze marzenia ;). Nie rozumiem Sony, które w ogóle nie stara się o ekskluziwy. Traci jeden za drugim, już naprawdę został tylko MGS4. Nawet Monster Hunter ich opuścił (no prawie, w końcu 2ndG będzie odkrzaczone).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...