Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

To pomachajcie 6h nawet samym nadgarstkiem a nie calym cialem:p nawet pudzian wymieknie XD

 

Co do grania po pijaku to ciekawa historia - od ok roku ograniczylem picie do minimum a nawet do zera XD zebym mogl grac normalnie w mh a nie siedziec zamulony wieczorem:p

 

Graliscie kiedys po pijaku? Nawet 1-2 piwa juz utrudniaja gre, trudniej jest zareagowac w ulamku sekundy na atak potwora i zrobic unik:p

'piles? Nie walcz z potworami' XD

Ja wole pograc niz pic, a przy okazji przez ten czas oszczedzilem tyle kasy ze mi sie zwrocilo za psp XDD

 

Odnośnik do komentarza

co ciekawe w mh2 na ps2 bylo cos w stylu pvp :P

chociaz nie takie typowe, polegało na tym ze gracz mogł złapac potwora (normalnie tak jak sie je łapie w pułapke i tranq bombami) , ale zamiast przerobic go na mięso mogl go "chodowac" i wystawiac do walki przeciw potworowi innego gracza , wtedy na arenie byly 2 potwory i 2 graczy (lub wiecej) i gra poelgała na tym ze trzeba zabic potwora przecinika, kiedy on w tym czasie zabija naszego , kto pierwszy ten wygrywal, o ile wiem gracze nie zadawli sobie dmg ale mogli sie atakowac zeby przeszkadzac (tyle ze wtedy sami sobie tez przeszkadzali bo zamiast zabijac to baiwli sie z innym), mozna bylo uzywac roznych itemow zeby pomagac swojemu potworowi (prawodpodbnie healh flute, power flute, armor flute i kilka innych)

 

a spekulacje na temat prawdziwego pvp trwaja od dawna ale chyba nie da sie teog zrobic w senswony sposob, bo wiekszosc broni jest przystosowana do zabijania wielkich potworow a nie małych graczy, i pewnie 1-2 rodzaje broni okazaly by sie killerskie i tylko nimi by sie waczylo itp

 

zawsze mozna isc na questa i sie ponaparzać xD

Odnośnik do komentarza

wiem wiem ;p

chociaz w 2g nawet łuk jest bardzo sredni ;p

 

ale ten akurat miecz jest nietypowy, nie akantorowy ;p

dam fotke jak odblokuje w sklepie;p

 

 

edit

obiecane screeny

 

snap077iv5.png

snap078pn6.png

 

jak wiadac jesli to jest jego ostateczna wersj ai nie da sie go rozwinąc dalej to jest całkiem marny, zeby go zrobic trza zabic akantora 5 razy, wiec jeszcze 4 i bede mogl sprawcic czy jest do rozwiniecia XD

 

edit2 sprawdzilem w necie, nie da sie go roziwnac wiec jest marny :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

cos sie dzieje! capcom zarezerwoal nazwe "mh freedom unite" w amerykansim biurze patentowym

znaczy ze chca wydac monstera w usa

tylko dziwne ze ludzie strasznie sie zastanawiaja czy to bedzie 2G z inna nazwą czy calkowicie nowa gra (albo w miare nowa)

mi sie wydaje ze na 99% bedzie to przerobka 2G, ewentlanie z drobnymi zmianami, raczej capcom nie wydał by w usa NOWEGO mh bo japonczycy by go zabili, w koncu w japonii jest doslownie 10 razy wiecej fanów gry niz w usa i europie razem wzietych :P wiec gdyby capcom mial nową gre powinien walic w japonie a nie w usa :P

 

tak czy siak zapowiada sie angielskojezyczny mh ;>

 

 

fajnie ze cos sie dzieje bo 2G praktycznie wszystko juz zrobilem :P ciekawe czy uda mi sie przeneisc sejva z powrotem do wersji eur/usa czy bede musial zaczynac od sejva z freedom2 ...albo .... OD POCZATKU?! XDDDD w sumie gdyby gra byla na tuyle inna ze trza by zaczynac od poczatku to bym sie cieszył :D mial bym kolejne 10 miesiecy zabawy :D:DD:D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Yano ty jesteś chory, ja nie wiem, jak można w tą grę tyle grać XD. Mam nadzieję, że GTA IV przynajmniej wyrwie mi tyle godzin z życia ;>.

 

Ja żegnam się za to z Monster Hunter. Za mało jeszcze w to grałem, by ogarnąć całość, ale już przynajmniej Yian Kut-Ku rozwaliłem, z tego jestem dumny, coś w tej grze osiągnąłem XD. Sprzedaje PSP jak na razie. Kupuje sobie Xboxa 360, może kiedyś Monster Hunter na to zawita, choć w Japonii akurat mało X'ów jest. Choć jakby Microsoft pomyślał, to prawdziwy next-genowy Monster Hunter sprzedałby milion żydboksów w KKW :P.

W każdym razie żegnam już się powoli z MHF, zostało mi 6 dni ;p.

Odnośnik do komentarza

oni potrafią

http://skiesofcroda.com/wip/main.php

jest na forum temat o przerobce daj im sejva i popros, ja tak zrobilem

mozna samemu jakims programem ale tak łatwiej

trza przerobic save z freedom2 na portable2 (jap) wtedy kiedy odpalisz 2g to gra wykryje save z portable2 i przkonwertuje postac (wersja japonska czyli 2g nie potrafi konwertowac z euripejskiego freedom2)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

http://forums.skiesofcroda.com/index.php?showforum=42

 

 

jakby ktoś potrzebował w przyszłości :)

 

 

jeszcze jedno na jakim FW gracie? mi na moim3.90 m33-3 gra się wiesza przy próbie wpisania imienia postaci >_<. na razie czekam na konwersję sejwa więc próbowałem po prostu sobie pograć a tu taka lipa panie. mam nadzieję że przy imporcie postaci nie będzie takich wałków

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

ja mam innego patcha, ktory pat(pipi)e na kompie wszystko, odpala sie pliczek exe, wybiera iso i czeka chwile

 

tego od teamHGG nie uzywalem, to papimeru to wlasnei program do patchowania ale ja go nie uzywalem

jesli to serio wina patcha to mozesz odpaczowac, zrobic postac i potem spachowac :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

nie jest to niestety najnowsza wersja patcha, ale niestety stronka mila problemy i skasowala patcha 1.6 (zanim go zassalem) a potem calkowicie padła :(

http://www.speedyshare.com/610509883.html

 

ten drugi patch co masz (teamHGG) jest prawdopodobnie nawet lepszy niz moj (ma wiecej rzeczy zrobione) i bardziej pasuje do tłumaczenia (informacji) na SOC, ale rzeczywiscie chyba trudniej go używać (nie wiem bo nie probowalem)

 

Odnośnik do komentarza

nie ma setów zwiekszajacych szanse na wycięcie czegokolwiek ;p

 

jest skill good luck (zarowno w zbroi jak i od kotów) ale badania stwirdzily ze prawie wcale nie zwieksza szansy , a juz napewno nie na dobre itemy, poprostu na koncu walki dostaje sie kilka itemow wiecej (a i to nie jest pewne) , dziala to tak ze na koncu mozesz dostac np 8-10 itemów zamiast 5-6, ale szansa ze bedzie to ruby albo serce nadal wynosi okolo 2% ;p

 

aczkolwiek są pewne porady ;p

 

los ruby:

zrob zbroje ktora ma carving celebrity, skill ktory pozwala wyciąć o 1 raz wiecej WSZYSTKO, nawet robale (2 carvy), bossow 4 zamiast 3, i co najwazniejsze w tym wypadku ogon 2 razy, kiedy masz juz taka zbroje bierzesz cos ostrego i latasz na losa, obcinasz ogon, wycinasz 2 razy i jesli nie ma ruby to wyłazisz z questa.. czynnosc powtorzyc :P (szansa na ruby najwieksza jest z ogona)

najlepiej robic to na silver losie, aczkowliek problemem jest to ze trzeba dobiec na szyt wierzy co troche trwa ;p (jesli grasz w 2G olej siegmunda;p)

zboja z odpowiendim skillem to (najlepiej) jolly roger armor czyli zbroja pirata :D jesli nie mozesz jej zrobic musisz dopchac sie gemami zeby zrobic w jakiejs innej

 

 

 

co do serca to najlepszy quest na jego zdobycie to high-rankowy "ultimate dinner crab" , musisz zabic 2 kraby, i obu musisz dwukrotnie rozwalic czaszke na (pipi)e :P wtedy jest spora szansa ze dostaniesz serce w nagrode (ja dostalem za 3-4 questem, gdy tymczasem z monoblosa dostalem serce dopiero po 18 questach;p)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ej serio te serce tak trudno zdobyć? :) Ja jak kompletowałem sobie zbroje z Monoblosa, to za pewnym razem wypadło z niego coś, a tu pyk i "monoblos heart". Najlepsze było jednak to, że po walce w zdobyczach dostałem drugie :) Mogę się nazywać szczęściarzem? ;) Problem w tym, że póki co nie mam do wyboru nic, gdzie bym mógł go wykorzystać ;p

 

Tigrexa jakiś czas temu ubiłem z rogu, a dokładniej z Bone Horn + :) Przyspieszenie daje radę, a horn'owy "super pound" ładnie trafia w pysk Tigrexa jak się obraca ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...