Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

zreszta prawie wszyscy uzywaja na pocztku tej katany ;p

 

pomijajac tych co poszli w młoty ;p czyli mnie :D

I pomijając tych co poszli w GSy ;p czyli mnie :D

 

Od Eldera do HR9 tylko GS, z jednym wyjątkiem (kukurydza vs yamatsukami, ale i to ścierwo GSem pomielę, jak mi się znowu zachce w MH grać)

Odnośnik do komentarza

I Gunlancą walczyli dzielnie ;)

Pyknęłem Narugę Kurugę ostatnio-bardzo zdziwiony byłem ze takmi poszło dobrze bo za pierwszym razem i nawet bez specjalnych przygotowań.Mój nastrój prysł chwilę później gdy odblokowałem misje z 3 monsterami gdzie tu koniec pytam? ;P

Czym się różnią Narugi?Kuruga od Kururgi?Błąd w tłumaczeniu jakiś?Czy to inne stwory całkiem?

Silver Rathalos też padł:) Potrzebuję do Gunlancy SLVR Ratlos Scl+ co to jest?jakąś częś ciała mam mu uszkodzic zeby to dostac?Czy wypadnie jeszcze raz po zabiciu go?

Odnośnik do komentarza

jest tylko takie cos, nazywa sie naruga albo cos w tym stylu :P poniewaz jest tylko w japonskiej wersji to nie ma pewnosci jaka jest/bedzie jej angielska nazwa

 

300px-Dl_m12.jpg

 

SLVR Ratlos Scl+ = silver rathalos scale+ czyli poprostu łuska z silver losa na high ranku, mozna wyciac albo dostac , jeden z popularniejszych itemów

Odnośnik do komentarza

Yeah !!

na G Ranku juz jestem (HR7) ! :D

 

Dzięki PiT za pomoc w zabijaniu Akantora i innych popierdółek - granie we dwóch to za(pipi)ista rzecz ! :D

 

Śmigam ciągle w zbroi z azure los'a + Ceanataur Axe (ten młot to mój najlepszy przyjaciel do tej pory, przez jakies 30 H w ogóle nie zmieniałem go na inny). Zauwazyłem, ze moge ciążyć jak gram na Multi bo brakuje mi ciągle potów (latam ze zwyklymi potami bo mi ciagle miodu brakuje :<) i steków (bo zapomniam zrobic). Ale przydaje sie do stunowania stworów ;D

 

nie no gites jest :D

 

Haha fajna akcje mielismy przy Rajangu - skonczyło mi sie Hp to wróciłem 'przespac sie na kanapie' i w tym samym momencie PiT zaciukał Rajanga.

Po zakonczeniu questa konsola pokazuje moment zabicia przeciwnika - oto jak to wyglądało, ja sie opieprzam a quest 'sie zalicza' XD

 

ajos9i.png

 

a zabity Rajang wpadł nam do lavy :<

 

20u63bm.png

 

 

Motyw tego jak mi się nie chciał odblokować Urgent(dual Hypnoc) po zabiciu akantora to pomine milczeniem XDD

Odnośnik do komentarza

no cóż do wyboru są 3 opcje

 

1 mhf2 - dostpeny od dawna w europie

2 mhp2g - czyli freedom2 na sterydach (okolo 150 godizn dodatkowej gry) , dostepny w japonii od dawna, iso mozna przetlumaczyc nieoficjalnym patchem i grac po nagkielsku

3 mh freedom unite - czyli oficjalna angielska wersja 2G, ktory bedzie dostepny... za miesiac.. moze dwa .. ciezko to stwierdzic bo powinien juz dawno być :P

 

wiec ja polecam opcje 2 albo 3 , zaleznie od waszej cierpliwosci , tego czy macie mozliwosc odpalić iso itp

 

gdybyscie wybrali pierwszą opcje to na pocieszenie powiem ze na 95% bedzie mozna przeniesc save do unite , wiec po przesiadce nie trzeba bedzie zaczynac od zera (tylko trzeba pamietac ze obie muszą byc w palu albo usa zeby save działał)

Odnośnik do komentarza

ja mam przerobione psp ale MH kupuje orginały, z szacunku bo to moja ulubiona gra xD

 

dlatego mimo ze przeszedlem 2G to zamierzam kupić unite ktory pewnie bedzie identyczny (chociaz mam drobną nadzieje ze dodadzą co nowego :D)

 

 

edit

Max: z tym save to teoretycznie powinno sie dac, dalo sie rpzerobic save pal z freedom 2 do wersji jap , wiec pewnie bedzie sie tez dało z jap do pal, chyba ze w unite zrobią jakies nowe rzeczy ktore beda sie gryzły

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

w sumie to prawda, zeby grac we freedoma i akurat do premiery unite dojsc do mementu kiedy mozna sie przesciąć (bo unite rozwija glownie te trudne questy, trudniejsze niz freedom2, wiec zeby dojsc do rzeczy ktore sie pojawily w unite trzeba przejsc najpierw wiekszosc freedoma ;p)

 

chociaz takie rozwiazanie ma troche wad - nie pograją sobie z kotkiem :P , no i jednak pare nowych broni i questów jest dostepne dosyc wczesnie a nie tylko powyzej 6hr, i mozna je ominąć przypadkiem :P dlatego ja w unite zaczne od zera zeby od nowa sie "pakowac" poprzez rozne bronie ktorych nie bylo we freedomie2

 

 

EDYT

lol wlasnie znalazlem newsa ze unite wyjdzie w usa dopiero 4 sierpnia O_o no wtf? mysalem ze koncowka maja to max ile jeszcze bedziemy czekac...

co prawda nie jest to nic oficjalnego, taka date podaje jakis zagraniczny sklep

mam nadzieje ze jednak wyjdzie szybciej.. LUB że dopakują nowe rzeczy (przeciwnicy, bronie) , moze tez bedzie normalny tryb infrastructure , nie wymagajacy ps3

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

gildia online i offline praktycznie niczym sie nie rozni, tylko zeby wejsc do jednej musisz miec właczony WLAN , gildia offline działa tak samo tyle ze grasz sam, ale rpzeciwnicy sa ustawieni na kilku graczy ;> ale nie martw sie , da sie samemu zrobic WSZSYTKIE questy w grze :D

 

a co do postaci .. czemu grasz laską ?:P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Jakoś mi się spodobała i zaczełem nią grać a potem już nie chciało mi sie zaczynać od nowa pozatym większość facetów gra facetami a chciałem się jakoś wyróznić :P

 

 

btw: ten 1 quest w gildi polegajacy na zdobyciu 2000 czegoś na czym polega? ( dziwnie to zabrzmiało ) raz próbowałem go wykonać ale czasu mi zabrakło a za jakies itemki chyba dostałem 1700

Edytowane przez MaxFurtado
Odnośnik do komentarza

questy bierz od lasek za "barem", to co wzialem od starego dziada to taka minigierka tresure hunting, polega na zbieraniu wszystkiego co sie da i nabijaniu punktów (jak piszesz musisz zdobyc 2000, kazdy znaleziony przedmiot daje jakąś ilosc), ale te questy w sumie nic nie dają ;p

lepiej rób te od babek za barem

 

 

a co do tego ze wszyscy faceci graja facetami to chyba nie prawda;p w wiele gier wiekszosc gra laskami :P

 

w MH meskie zbroje sa fajniejsze z wyglądu :D przynamniej dla mnie ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...